trawa

Autor Wątek: Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności  (Przeczytany 195750 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sonic

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #75 dnia: Kwiecień 13, 2004, 09:17:25 am »
chszanić saurona oceńcie moją armie na 300pt.: :)
8x gobin z łukiem
8x goblin z włucznią
8x goblin z tarczą i mieczem
1x troll jaskiniowy
1x durburz król gobinów
1x szaman goblinów

niech mi nikt nie pociska żę ta armia jeest nieskuteczna alebo żę moria śmierdzi bo to nieprawda!! :twisted:
iedy będzie was atakował gumowy potwór...będe tam....gdy okradną starszą babcie...będe tam....gdy dziecko płacze ponieważ nie wymusiło na rodzicach kasy na nową gre...o tak...będe tam....

Offline drachenfeles

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #76 dnia: Kwiecień 13, 2004, 09:42:20 am »
mnie się podoba, jest klimat.
na małe potyczki w sam raz

PS włócznia piszemy przez "ó"

Offline LordThom

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #77 dnia: Kwiecień 13, 2004, 12:22:00 pm »
moria faktycznie nie ..."smierdzi" choc domyslam ze gobliny ladnie to by nie pachnialy... a wg mnie jest najklimatyczniejsza armie w grze... ale najmniej skuteczna
przyklad: i co ci po tym szamanie, prosze Ciebie? Will3, a transfixa rzuca na 5+... zeby jeszcze odpowiednio kosztowal, to nie... 45pkt... a bohaterowie trola biją na 5+  :)
sory, ale Moria pod wzgledem skutecznosci jest slaba...
i]Czas nie ma początku ani końca.
Czas jest jak wąż Uroboros, który chwycił zębami własny ogon.
W każdym momencie kryje się wieczność.
A wieczność składa się z chwil, które ją tworzą.[/i]

Offline sonic

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #78 dnia: Kwiecień 13, 2004, 04:38:37 pm »
Cytat: "LordThom"
ale najmniej skuteczna
przyklad: i co ci po tym szamanie, prosze Ciebie? Will3, a transfixa rzuca na 5+... zeby jeszcze odpowiednio kosztowal, to nie... 45pkt... a bohaterowie trola biją na 5+  :)
sory, ale Moria pod wzgledem skutecznosci jest slaba...


sorry ale szaman z fury zdziała o wieeele więcej niż myślisz, trol w paże z durburzem dorównuje aragornowi a przewaga liczebna wręcz masakruje przeciwnika.wiem to bo stoczyłem wiele bitew więc nie mów że jest nieskuteczna bo pewnie nigdy armie Mori na oczy niewidziałeś :x  :wall:
iedy będzie was atakował gumowy potwór...będe tam....gdy okradną starszą babcie...będe tam....gdy dziecko płacze ponieważ nie wymusiło na rodzicach kasy na nową gre...o tak...będe tam....

Offline Isembold

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #79 dnia: Kwiecień 13, 2004, 04:53:23 pm »
Heh :D widze ze ostre slowa zaraz sie posypia tutaj ;)), to ja moze wcisne moje 2 grosze. Co do tego szamana to mieszane uczucia mam. Fury jest ciekawym czarem, ale ze 6 zadko wypada to jego efektywnosc mizerna pewnie jest  (o transfixie na 5+ to lepiej zapomniec), ale z D4 to raczej szaman sobie dlugo nie pozyje. 3 willa to malo, ale za 45 pkt...mozna sie zastanowic nad nim.
Tylko ze jak to ma byc armia na 300 pkt, gdzie polowe zajmuja bohaterowie...Bedziesz mial niewielka tylko przewage liczebna (jesli wogole ja bedziesz mial), a wlasnie ona jest najwieksza bronia Morii. Ja bym sie zastanowil przed kompletowaniem takiej armii :bored:
i]From the ashes a fire shall be woken. A light from the shadows shall spring.
Renewed shall be blade that was broken. The crownless again shall be king. [/i]

Offline sonic

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #80 dnia: Kwiecień 13, 2004, 05:07:42 pm »
terz sie zastanawiałem na wepchnięcie szamana :roll: jak ci sie podaoba taka armia??
12x gobliny z mieczami i tarczami
12x gobinyz włóczniami
12x gobliny z łukami
1x trol jaskiniowy
1x durburz
iedy będzie was atakował gumowy potwór...będe tam....gdy okradną starszą babcie...będe tam....gdy dziecko płacze ponieważ nie wymusiło na rodzicach kasy na nową gre...o tak...będe tam....

Offline sonic

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #81 dnia: Kwiecień 13, 2004, 05:31:12 pm »
mam do was takie jedno pytanko: co robi iron first u durburza :oops:
iedy będzie was atakował gumowy potwór...będe tam....gdy okradną starszą babcie...będe tam....gdy dziecko płacze ponieważ nie wymusiło na rodzicach kasy na nową gre...o tak...będe tam....

Offline LordThom

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #82 dnia: Kwiecień 13, 2004, 05:47:14 pm »
heh Sonic... widze że od razu trzęsną tobą nerwy... nie dobrze, wole nie wiedziec jak będziesz reagował przy dłuższych, bardziej burzliwych dyskusjach...  :bored:
jestes poza tym bardzo zarozumialy, nie ty jeden grasz Moria. ja akurta niedlugo sprzedaje moje "poddziemne" oddzialy, bo ta armia jednym slowem jest nic nie warta.
jedyne co mi sie w niej podoba to mozliwosc goblinow poruszania sie po niedostepnym terenie.
mowisz o przewadze liczebnej? prosze bardzo, orki zapewniaja mi to w 100%, z tym, ze za 1 smieszny punkt dostaje 14 centymetrowy ruch oraz F3 i remisuje z ludzmi.
A slyszales o morannon orcs? za 8p dostaje orka z S4 i D6... masz w Morii taka jednostke?
Trol jakiniowy? jedna z ladniejszych figurek w grze, serio mowie, zreszta stoi mi na polce. ale jego mordorski krewniak- 20p drozszy z F7, S7 i D7, przynajmniej nie remisuje z taki typami jak aragorn czy boromir.
A ten szaman to bylby do przyjecia gdyby kosztowal z 20 punktow. 3 will jest po prostu smieszne. pozwala praktycznie rzucic jeden czar i jeden odeprzec... fury? hehe, ciekawy jestem ile razy ci ta 6-stka wypadla...
No i lucznicy- kiepsko sprawa wyglada. nie twierdze ze w mordorze lepiej, ale przynajmniej tracekers orcs trafiają na 4+
Bardzo zaciekawily mnie goblinskie bebny, ale jak zobaczylem ile kosztuja... to postanowilem sprzedac moja Morie na Allegro  ;)

w sumie lotr to zabawa i kazdy powinien sie w nia bawic jak najbardziej lubi- lubisz Morie, okej. ale nie mozesz upierac sie ze to cudo armia, moze kiedys taka bedzie jak GW wyda jakies dodatki... a skoro jednak chcesz sie upierac, to podaj pozadne argumenty, a nie texty typu:
Cytuj
nie mów że jest nieskuteczna bo pewnie nigdy armie Mori na oczy niewidziałeś  :x  :wall:

... jakos to do mnie nie przemawia...

Cytuj
to ja moze wcisne moje 2 grosze

- Isembold- wtrąca się 3 grosze, nie dwa ;] nie bądź taki oszczędny  :P  :P  heheeheh  :)

PS. Iron Fist pozwala robi heroic actions na 28cm w promieniu od Krola Gobsow, a nie na 14 jak to maja inni bohaterowie
i]Czas nie ma początku ani końca.
Czas jest jak wąż Uroboros, który chwycił zębami własny ogon.
W każdym momencie kryje się wieczność.
A wieczność składa się z chwil, które ją tworzą.[/i]

Offline Isembold

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #83 dnia: Kwiecień 13, 2004, 06:09:48 pm »
Jedyne zastosowanie tego szamana to rzucic Fury i trzymac z daleka od walki (ale nie za daleko :)) i kryc przed lucznikami (przydaloby sie elven cloak :P), ale za tyle co on kosztuje to raczej na 300 pkt trzeba sobie go odpuscic...Moria swietnie sie prezentuje na stole do gry, bo przebija ilosciowo wrogow, ale realnie patrzac na jej szanse z ludzmi to sa raczej male. Orki bija je na glowe, a 1 pkt za sztuke spowoduje ze w bitwie na te 300 pkt wystawisz kilka fisow mniej niz u morii, ale i tak przewage liczebna nad ludzmi bedziesz mial.

Cytuj
mordorski krewniak- 20p drozszy z F7, S7 i D7, przynajmniej nie remisuje z taki typami jak aragorn czy boromir.

Ale z takim typem jak Glorfindel remisuje, a z Gil-Galadem przegrywa (a oni obaj 40 pkt tansi niz Aragorn). Tylko ze Trol z Mordoru kosztuje tylko 90 pkt..Niezly wymiatacz z niego ;)
Cytuj
Nie zaświta nowy dzień dla elfów...
Zaswita, zaswita...juz ja sie o to postaram:lol:
i]From the ashes a fire shall be woken. A light from the shadows shall spring.
Renewed shall be blade that was broken. The crownless again shall be king. [/i]

Offline Rav-SD

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #84 dnia: Kwiecień 13, 2004, 06:48:34 pm »
Moja opinia jest taka: Ja grałem tylko przeciwko Morii, i raczej częściej zdarzało mi się wygrywać , ale większość strat małe brudaski ponosiły od HE z łukami. W walce wręcz nie było już takiej masakry Goblinów. Często dawał mi się we znaki Cave Troll x 2 i Król.
Moim zdaniem skuteczna Armia mori to taka:
The Balrog
2 x Cave Troll (chain i spear)
50 x Goblinki z mieczem i tarczą
20 x Goblinki z włócznią

Wersja druga
The Balrog
100 x Goblinki z łukiem (któryś napewno coś zabije)

Dopiero przy 1000 i pkt i z Balrogiem Moria staje się śmiertelnie groźnym przeciwnikiem :)
REEDOM IS THE STATE OF MIND!!!

If knowledge is a power!? So to be unknow is to be unconquerable!

http://www.histeria.pl/sf/szuflada.phtml <--
Stronka dla poczatkujących w sztuce pisania...

Offline Neo

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #85 dnia: Kwiecień 13, 2004, 09:30:11 pm »
Rav, nie sądzisz że warto by dodac do tej rozpiski bębenek albo szamana, że o królu Goblinów juz nie wspomne?
img][/img]

Offline Rav-SD

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #86 dnia: Kwiecień 13, 2004, 09:34:14 pm »
Właśnie o to chodzi, że nie warto bo proporcja ceny w pkt a użytecznosci taktycznej jest niekorzystna....
REEDOM IS THE STATE OF MIND!!!

If knowledge is a power!? So to be unknow is to be unconquerable!

http://www.histeria.pl/sf/szuflada.phtml <--
Stronka dla poczatkujących w sztuce pisania...

Offline drachenfeles

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #87 dnia: Kwiecień 13, 2004, 10:00:12 pm »
nie powiesz mi chyba, że bębenek jest nieprzydatny, jest drogi punktowo, ale ja bym go wystawił.

Offline Rav-SD

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #88 dnia: Kwiecień 13, 2004, 10:55:00 pm »
Za 100 pkt nie opłaca się go wystawiać. Taka moja opinia...
REEDOM IS THE STATE OF MIND!!!

If knowledge is a power!? So to be unknow is to be unconquerable!

http://www.histeria.pl/sf/szuflada.phtml <--
Stronka dla poczatkujących w sztuce pisania...

Offline Glorfindel

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #89 dnia: Kwiecień 14, 2004, 07:27:29 pm »
Cytuj
PS. Iron Fist pozwala robi heroic actions na 28cm w promieniu od Krola Gobsow, a nie na 14 jak to maja inni bohaterowie


ta zasada nie pozwala robic heroic actions tylko rozszerza zasieg ''stand fast''
Pewnie o to Ci chodzilo, ale wole poprawic bo zaraz sie posypuią pytania o co chodzi ;)
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

 

anything