trawa

Autor Wątek: Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności  (Przeczytany 195621 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sonic

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #90 dnia: Kwiecień 14, 2004, 07:36:27 pm »
pamiętajcie że tu głuwnie chodzi o taktyke i jeśli dobrze poprowadze moją armie to wygram z najleprzymi wojownikami, a u goblinów spodziewam sie jeszcze wielu nowych jednostek(chodźby z Hobbita)
barlog zabardzo wymiata. pamiętajcie żę to tylko gra i chce se pograć z przeciwnikiem a nie go wybijać jak leci :twisted:
oh z tymi bębnami sie mylisz...powiecmy na armie 1000pt. bęben jest pratycznie niezbędny...
Moria zawsze była jedną z najpotężniejszych armi i musicie mi to przyznać...
"kto lekceważy Morie jest głupcem..."(hehe ale palnołem ;) )
iedy będzie was atakował gumowy potwór...będe tam....gdy okradną starszą babcie...będe tam....gdy dziecko płacze ponieważ nie wymusiło na rodzicach kasy na nową gre...o tak...będe tam....

Offline Gaweł

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #91 dnia: Kwiecień 14, 2004, 07:38:45 pm »
Może coś skrobnę na nowym forum :)
Rav-SD: Na większości turnieji i chyba tak lepiej przyjmować powinno być liczebnie 33% łuczników lub mniej. To się tyczy tej armi 100 goblinów z łukami.
Hmm za 100 pkt, według mnie też się nie opłaca (to jest moje prywatne zdanie) ;) ...
Sonic: Gdzie można grać w Rybniku?? Czasami tam jestem, więc moglibyśmy kiedyś szpilnąć  ;)
iestety wróciłem do szarej rzeczywistości polskiego menelstwa... Czy ktoś ma wątpliwości ile zostało dni do końca szkoły? DUŻO!! :(:(:(

Offline sonic

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #92 dnia: Kwiecień 14, 2004, 07:46:48 pm »
ta?? spokaśnie :) niestety nie ma tamżądnego sklepu hobbistyczniego ale w szkole czasami oraganizujemy zawody ;)
iedy będzie was atakował gumowy potwór...będe tam....gdy okradną starszą babcie...będe tam....gdy dziecko płacze ponieważ nie wymusiło na rodzicach kasy na nową gre...o tak...będe tam....

Offline Isembold

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #93 dnia: Kwiecień 14, 2004, 07:54:40 pm »
Wiesz...Balrog to wymiatacz, ale nie w bitwie na 500 pkt, bo jak Ci go ktos otoczy to ciezko bedzie nawet z tymi 10 woundami i taka sama obrona. Ale na 1000 pkt to juz bez kitu jest koles. "Symulowalem" sobie taka mala bitewke smieszna: Balrog vs. Aragorn z Andurilem, GilGalad i Galadriela. Wolniacy skopali demonowi jego wielki wielki tylek 3 razy pod rzad :D
Cytuj
a u goblinów spodziewam sie jeszcze wielu nowych jednostek(chodźby z Hobbita)
A ja sie spodziewam wielu jednostek elfow, chodzby z Silmarilliona ;))) Szkoda ze sie pewnie nigdy nie doczekam... :cry:
i]From the ashes a fire shall be woken. A light from the shadows shall spring.
Renewed shall be blade that was broken. The crownless again shall be king. [/i]

Offline MiszkA

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #94 dnia: Kwiecień 14, 2004, 07:57:48 pm »
1. Sonic ==> nie pisz dwoch postow pod rzad.... Masz do dyspozycji Edit.
2. Nie licz na nwoe gobliny ==> na jakies 90% nigdy nie wyjda.
3. Bebny faktycznie sa mocne...
4. IMO nie ma zadnej armii ktora jest slaba... Rownie dobrze mozna wygrywac moria, isengardem, gondorem czy rohanem... Wszystko zalezy od dowodzacego armia generala :P
5. Zasada nr 4 nei dotyczy IMBA przepakowanych elfow ;] Oni sa hop do przodu ;p
G: 3248856

Offline sonic

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #95 dnia: Kwiecień 14, 2004, 08:16:10 pm »
Cytat: "Isembold"
Wiesz...Balrog to wymiatacz, ale nie w bitwie na 500 pkt, bo jak Ci go ktos otoczy to ciezko bedzie nawet z tymi 10 woundami i taka sama obrona. Ale na 1000 pkt to juz bez kitu jest koles. "Symulowalem" sobie taka mala bitewke smieszna: Balrog vs. Aragorn z Andurilem, GilGalad i Galadriela. Wolniacy skopali demonowi jego wielki wielki tylek 3 razy pod rzad :D
no wiesz.. mugłbym mieć jeszcze do dyspozycji goblini a one sie przydadzą :roll:  i hop siup do przodu!
przeciesz ma wyjść kawaleria efów...(chyba)
myśle mieszka żę games worshop nie poorzestanie na kilku jednostkach z morii(i innych rasach, chodziby krasnale)kasa leci a jak jest kasa to jest więcej figurek!zobacz se na zbór figurek do warcharmera(hehe)

                               I hop siup do przodu!


iedy będzie was atakował gumowy potwór...będe tam....gdy okradną starszą babcie...będe tam....gdy dziecko płacze ponieważ nie wymusiło na rodzicach kasy na nową gre...o tak...będe tam....

Offline MiszkA

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #96 dnia: Kwiecień 14, 2004, 08:26:47 pm »
Warhammer jest flagowym wydawnictwem GW, podejrzewam, ze mimo fajnych zapowiedzi GW szybko skonczy  wydawac do lotra, bo filmow wiecej nie bedzie, dzieciom sie znudzi i nasz system niechybnie pojdzie do piachu ;]
Jestem na 95% pewien, ze zadnych goblinow nie bedzie - zreszta co mialoby byc? Goblinska Katapulta? :lol:
G: 3248856

Offline drachenfeles

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #97 dnia: Kwiecień 14, 2004, 08:31:12 pm »
z marginesowymi systemami nie jest tak tragicznie, mordheim przeżywał coś takiego już 2-3 razy i nadal żyje, doczekał się reedycji, annuala, nowych figsów oraz 4 wielkich settingów.

Offline Isembold

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #98 dnia: Kwiecień 14, 2004, 08:37:52 pm »
Cytuj
nr 4 nei dotyczy IMBA przepakowanych elfow ;] Oni sa hop do przodu ;p
Nie tyle przepakowani, co troche za drodzy ;). Uruki z S4 maja podobny koszt, a sila bardziej sie w walce przydaje niz F.
Mimo to ich kawalerie chetnie przywitam na swojej polce...mam nadzieje ze to nie beda tylko plotki i GW w jakims niedlugim czasie cos wykombinuje. Moze statsy lepsze beda, bo w koncu Pierworodni na poczatku byli duuzo bardziej potezni ;) Moze chociaz te S4  :lol:
Cytuj
z marginesowymi systemami nie jest tak tragicznie

I miejmy nadzieje, ze lotr szybko nie zginie smiercia naturalna. A tak sie niestanie poki bedziemy kupwac figsy. A wiec wszysct do sklepow i boxy kupowac ;))
i]From the ashes a fire shall be woken. A light from the shadows shall spring.
Renewed shall be blade that was broken. The crownless again shall be king. [/i]

Offline LordThom

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #99 dnia: Kwiecień 14, 2004, 09:00:05 pm »
Cytuj
3. Bebny faktycznie sa mocne...

- tyle tylko ze nie problem jest ubic tych dwoch "muzykow" z D4...

Cytuj
Rownie dobrze mozna wygrywac moria, isengardem, gondorem czy rohanem... Wszystko zalezy od dowodzacego armia generala

- przede wszystkim zalezy jak ci kosci beda lezaly... i tu sie naprawde musisz ze mna zgodzic... niestety

Cytuj
Moria zawsze była jedną z najpotężniejszych armii i musicie mi to przyznać...

...

Cytuj
Moze statsy lepsze beda, bo w koncu Pierworodni na poczatku byli duuzo bardziej potezni  Moze chociaz te S4

- ta, za 20p od jednostki... :twisted:

tak ode mnie- balrog wymiatacz... byc moze, ale napewno lepiej zainwestowac w Saurona- to jest dopiero wymiatacz, w pkt tak samo, a w PLN tanszy  :D
i]Czas nie ma początku ani końca.
Czas jest jak wąż Uroboros, który chwycił zębami własny ogon.
W każdym momencie kryje się wieczność.
A wieczność składa się z chwil, które ją tworzą.[/i]

Offline Ribald

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #100 dnia: Kwiecień 14, 2004, 09:45:47 pm »
Heh, cały problem z goblinami polega na tym, że pojawiło się po nich zbyt duzo silnych jednostek. I tak piechota została w taktyce wyparta przez orczych kompanów(jedyna przewaga mieszkańców Morii w punktach i łażeniu po trudnym terenie), trolle przez swoich pobratymców z mordoru(lepszy "wpływ" na bohaterów), szamani nadawaliby się jakbyś miał super farta w kościach, ale jak dla mnie zbyt drodzy w stosunku do umiejętności, bębny bardzo ciekawe, tylko jak było już wspomniane trzeba uważać na zbłąkane strzały z ich obroną i w końcu balrog. Dla mnie wystawianie go ma sens przy bitwach powyżej 1000 pkt. Chociaż przyznać trzeba, że w pojedynku one to one nie ma na Demona mocnych.
Ostatnia rzecz-ciężko sobie wyobrazić co jeszcze mogłoby wyjśc z goblinów...ci mutanci z gwardii Azoga(Bitwa Pięciu Armii)? Wydają mi się raczej nie z tej bajki...
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline sonic

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #101 dnia: Kwiecień 15, 2004, 05:07:28 pm »
Cytuj
Jestem na 95% pewien, ze zadnych goblinow nie bedzie - zreszta co mialoby byc? Goblinska Katapulta?

mogły by być gobliny na wargach przeciesz to głównie oni na nich jeżdrzą
kilku nowych bochaterów np. wielki gobin(jeden z króli goblińskich)
a mutanty?? czemu nie??
iedy będzie was atakował gumowy potwór...będe tam....gdy okradną starszą babcie...będe tam....gdy dziecko płacze ponieważ nie wymusiło na rodzicach kasy na nową gre...o tak...będe tam....

Offline MiszkA

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #102 dnia: Kwiecień 15, 2004, 06:18:21 pm »
Cytuj
mogły by być gobliny na wargach przeciesz to głównie oni na nich jeżdrzą
kilku nowych bochaterów np. wielki gobin(jeden z króli goblińskich)
a mutanty?? czemu nie??


A jaskiniowego żółwia ninja byś nie chciał?
btw jeżdŻą... Pragnąłbym zwrócić też uwagę na pewien niuans, mianowicie gobliny = orki.... Masz Orki na wargach, jak chcesz mozesz sobie konwersje zrobic ale nie ma ŻADNYCH szans na jakiechs gobliny na wargach lol... Skad ty je wytrzasnales wogole?
Cytuj

przede wszystkim zalezy jak ci kosci beda lezaly... i tu sie naprawde musisz ze mna zgodzic... niestety

To chyba oczywiste -_- Na tym polegaja bitewniaki --- Kazdy moze wygrac z kazdym...

Cytuj
z marginesowymi systemami nie jest tak tragicznie, mordheim przeżywał coś takiego już 2-3 razy i nadal żyje, doczekał się reedycji, annuala, nowych figsów oraz 4 wielkich settingów.

Miejmy nadzieje, ze masz racje ;]
G: 3248856

Offline Gaweł

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #103 dnia: Kwiecień 15, 2004, 06:25:59 pm »
Bez przesady z różnorodnością figurek... Może jeszcze wymyślicie Aragorna dosiadającego warga??
A co do upadku Lotr'a, póki istnieje to forum, póki jesteśmy ;) to nie powinno tak szybko się poddać :)
W sumie proponowałbym wrócić do tematu tego wątku, bo odbiegamy coraz bardziej  :roll:
iestety wróciłem do szarej rzeczywistości polskiego menelstwa... Czy ktoś ma wątpliwości ile zostało dni do końca szkoły? DUŻO!! :(:(:(

Offline Christoph

Grajacy w LotR'a Siłami Ciemności
« Odpowiedź #104 dnia: Kwiecień 15, 2004, 06:51:13 pm »
Cytat: "MiszkA"

5. Zasada nr 4 nei dotyczy IMBA przepakowanych elfow ;] Oni sa hop do przodu ;p


Popieram, one są poprostu pałełgejmełskie :lol: strzelanie jakoś umiem przeboleć, ale F6 już nie ;)
amiętaj: wszystko co napiszesz może zostać wykorzystane przeciwko Tobie.

A tak przy okazji - Iced Earth rządzi :D