trawa

Autor Wątek: LOTR w Poznaniu  (Przeczytany 6089 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Demitri

LOTR w Poznaniu
« dnia: Styczeń 16, 2004, 07:24:26 pm »
Witam!
Jako początkujący gracz w LOTR'a chciałbym zasięgnąć języka w dość typowej sprawie. Do rozpoczęcia przygody z niniejszym bitewniakiem zachęciła mnie (i pewnie nie tylko mnie ;-) ) gazetka która została niedawno wydana. Zanim wezmę się za zbieranie LOTR'a na poważnie chciałbym się zorientować jakie mam szanse na znalezienie przeciwnika w Poznaniu. Jeśli są tacy ludzie (szczególnie tacy którzy grają już od jakiegoś czasu i znają zasady) to proszę o kontakt: demitri@op.pl

Pozdrawiam!
..war...war never changes...

Offline Kubon

LOTR w Poznaniu
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 11, 2004, 01:31:10 pm »
Demitri zobacz na forum Śródziemia(wpisz w wyszukiwarce na onecie bitewne i znajdz strone Śródziemie) tam na forum, kontakty i spotkania znajdź temat Posnania który zaożylem i możemy pogadać tam :)
azzzup....

Offline Draugdin

LOTR w Poznaniu
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 02, 2004, 06:49:54 am »
Witam!
Też jestem z Poznania i chętnie nawiążę kontakty w temacie gry. Może się kiedyś spotkamy w Bardzie i rozegramy jakąś potyczkę. Chętnie powymieniam się wszelkim informacjami.
Zapraszam do rozmów.
here is no better Magic than Steel...

Offline Kubon

LOTR w Poznaniu
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 02, 2004, 12:22:48 pm »
No wreszcie na gildi ktoś z Poznania z kim można nawiązać kontakt napisz jaką armią grasz bo ja Rohanem może spotkamy się na kampani Lotra 8)
azzzup....

Offline Draugdin

LOTR w Poznaniu
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 03, 2004, 04:38:43 am »
Też mi miło w końcu móc nawiązać jakiś stały kontakt w temacie lotr tym bardziej z Poznania. Ja w sumie zbieram to co wychodzi z de agostini ale niektóre numery kupiłem podwójnie żeby mieć więcej wojsk. Z drugiej strony to w sumie nawet jeszcze nie miałem możliwości zagrać bo zazwyczaj nie pozwala mi na to czas  :wall: Poza tym nie mam w swojej armi narazie prawię żadnych silnych jednostek i oddziałów które mogłyby tworzyć człon głowny armi. Pozdrawiam.
here is no better Magic than Steel...

Offline Kubon

LOTR w Poznaniu
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 03, 2004, 12:01:04 pm »
Ja też nie mam jakiejś super silnej armi ale na swoim koncie mam juz kilkanaście bitew w tym zero przegranych 8)  :)
azzzup....

Offline Draugdin

LOTR w Poznaniu
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 04, 2004, 04:39:47 am »
To ja niestety nie mogę się pochwalić takimi wynikami i narazie to tylko zaczynam podejrzewać że może jak już zacznę w końcu grać to będę tylko przegrywał.  :(
widziałem już kilka potyczek między innymi w Bardzi i w Wilczku i sam nie wiem jak bym sie z moimi jedostkami zachował na polu bitwy. Narazie czarno to widzę.
Tak przy okazji nie masz może dojścia do jakiegoś podręcznika??? Ja mam Drużynę Pierścienia PL w pdf chętnie ci udostępnię.
Pozdrawiam.
Let's hunt some orcs!!!
here is no better Magic than Steel...

Offline Kubon

LOTR w Poznaniu
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 04, 2004, 07:41:24 pm »
Tak sie zkłada że znam miejsce z linkami do TTT, Rotk, S&F, SoF a brakuje mi żeby zgrać sobie na płyte Drużyna ponadto mam Cracka do Army Bulidera 2.2 tylko jescze nie wiem gdzie go umieścić :( Napisz ile masz lat i jak duże masz zło (na ile punktow moglibyśmy zagrać) Ja mam 12 lat i radze ci próbuj zgrać z kimś bo nawt jak przegrasz to nic ja gram też nie z jakimiś mistrzami tylko dwomakumplami i kuzynami i są to na ogół małe bitwy
Pozdrawiam i zapewniam że mój miecz zetnie jeszcze dużo Orków anapewno nie długo na nich zapoluje ;)
azzzup....

Offline Draugdin

LOTR w Poznaniu
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 05, 2004, 04:30:23 am »
Jak możesz to prześlij mi te linki na email. Mam kogoś z szybkim złączem to je ściągnie. Jeśli dasz radę to im prędzej tym lepiej. :lol:
here is no better Magic than Steel...

Offline Draugdin

LOTR w Poznaniu
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 05, 2004, 06:33:51 am »
Wracając do tematu to moje armie przedstawiają sie następująco.

Dobro:

Aragorn
Legolas
Gandalf Biały na Shadowfaxie
Frodo
Kapitan Rohanu sztuk 2
Kapitan Efów
Elfy z mieczami 7
Elfy z mieczami 8
Gondorczycy 8
Rohańczycy z łukami 8
Rohańczycy z mieczami i tarczami 7
Rohańczycy z włoczniami 7

Łączny koszt 1140


Zło:

Lurtz
Kapitan Uruk Hai
Kapitan Goblinów
Gobliny z włóczniami 8
Gobliny z łukami 7
Gobliny z mieczmi i tarczami 8
Uruk Hai z mieczmi i tarczami 12
Uruk Hai z pikami 12
Uruk Hai z kuszmi 6

Łączny koszt 611

Jak dobrze pójdzie to może dziś uda mi się poszerzy armię zła o Trola jaskiniowego w promocyjnej cenie. :lol:
Pozdrawiam
here is no better Magic than Steel...

Offline Kubon

LOTR w Poznaniu
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 05, 2004, 05:23:25 pm »
przyznam się bez bicia że takiej armi nie mam jak ty moja jest mniejsza:
aragorn
Legolas
Gandi na Cienistogrzywym
16 Rohanczykow
8 Elfow
4 Gondorczykow
1 Rohańczyk przeznaczony na konwersje zeby został kapitanem
azzzup....

Offline Draugdin

LOTR w Poznaniu
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 06, 2004, 04:28:11 am »
To jak będziesz w stanie podać mi te linki. jakbyś chciał to podręcznik z drużyny pl nagram ci na płytę i przy okazji albo ci dam albo ci zostawię w Bardzie. zależy mi na tych linkach. Przynajmniej można by zrobić jedną płytę ze wszystkimi podręcznikami. Daj mni w miarę szybką odpowiedź czy wogóle jest szansa na te linki czy też nie.
musimy kiedyś zagrać - wystawię moich Uruk Hai  :x
here is no better Magic than Steel...

Offline Kubon

LOTR w Poznaniu
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 15, 2004, 11:48:35 am »
Draugudin to jak będzie z tą płytą co dostaleś linki powiedz kiedy możesz ją przekazać ja mógłbym jeszcze załatwić cracka do AB ;)
azzzup....

Offline Neo

LOTR w Poznaniu
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 15, 2004, 12:38:31 pm »
Kubon mam do ciebie prśbę mógłbyś mi także udostępnić linki do tych podręczników. Możesz przesłać je przez prywatną wiadomośc albi na meila wojp@wp.pl Z góry dziękuje.
img][/img]

Offline Draugdin

LOTR w Poznaniu
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 16, 2004, 06:00:50 am »
Co się z tobą działo Kubon? Tak dawno sie nie odzywałeś i nie pojawiałeś na forum. Byłeś ostatnio na turnieju w Bardzie teraz są co czwartki?
here is no better Magic than Steel...