trawa

Autor Wątek: LOTR w Poznaniu  (Przeczytany 6050 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kubon

LOTR w Poznaniu
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 16, 2004, 07:56:10 am »
Ze mną co się działo byłem na forum tylko postów nie pisalem dostales moją prywatną wiadomośc i sciągnoles podręczniki :? Kiedy móglbys mi przekazać drużynę???Wiem że są w czwartki ale ja nie chodze a Wilczku teraz bedzie Arena Bohaterów :)
Załtw ten podrecznik bardzo prosze ja juz swoj zrobilem :)
azzzup....

Offline Draugdin

LOTR w Poznaniu
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 17, 2004, 06:45:30 am »
Dlaczego nie chodzisz na turnieje?
here is no better Magic than Steel...

Offline Kubon

LOTR w Poznaniu
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 17, 2004, 02:16:15 pm »
Bo nie mam zbyt dużej armi  :( jak będzie z drużyną draugudin jak możesz odpoiwiadaj szybciej :)
azzzup....

Offline Kubon

LOTR w Poznaniu
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 27, 2004, 01:49:05 pm »
A ty Draugudin rozegrałeś już z kimś pożądną bitwę?????
azzzup....

Offline Draugdin

LOTR w Poznaniu
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 28, 2004, 05:45:24 am »
Niestety nie mam z kim takiej bitwy rozegrać. Poza mną jeszcze dwóch moich kolegów ale im sie coś nie kwapi do rozegrania jakiejkolwiek bitwy. A jak są turnieje w Bardzie to zazwyczaj mi coś wypadnie.
Chętnie bym zagrał ale albo nie ma jak albo nie ma z kim.
Smutne prawda.
here is no better Magic than Steel...

Offline Kubon

LOTR w Poznaniu
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 28, 2004, 11:41:34 am »
No ja bym proponowal po wakacjach wtedy powinnismy miec wystarczającą armie a ja gram z momi 2 prawie co tydzień (nadal bez porażki :) ) a co do twoich kumpli to po co w ogóle wladce zbierają jak nie grają :x
azzzup....

Offline Draugdin

LOTR w Poznaniu
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 12, 2004, 11:45:38 pm »
Przepraszam że pozwoliłem sobie odkopać tak archiwalny temat. Wiem że Poznań jest tu raczę słabo reprezentowany...
Wczoraj to znaczy 12-11-2004 w Poznaniu w sklepie Wilczek był przezentowany pokaz bitwy na Polach Pelennoru prowadzony przez przedstawiciela Games Workshop.
Facet przyniósł ze soba Mumaka i wojska Harady zarówno piesze jak i konne a na przeciwko ustawił Rycerzy Z Dol Amroth zarówno konnych jak i pieszych z Imrahilem na czele wspieranych przez Rangersów z Północy.
Niestety widziałem jedynie początek pokazu ponieważ czas nie pozwolił mi zostać dłużej.
To co udało mi zaobserwować to przedstawiciel GW był bardzo konkretny i sensowny Figurki miał też nie najgorzej pomalowane. Podobno maluje je jakąś techniką szybkiego malowania żę 6 sztuk konnych Rycerzy z Dol Amroth maluje w około 1,5 godziny. I efekt jest całkiem zadowalający.

 A tak przy okazji to 27 i 28 listopada w poznańskim Kinepolis w godzinach od 12 do 20 mają być pokazy gier bitewnych, ponoć będzie makieta Helmowego Jaru a także zapowiedzi Poznań Game Arena 2005.
Przepraszam za te ciut przydługie posty.
here is no better Magic than Steel...

Offline drachenfeles

LOTR w Poznaniu
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 12, 2004, 11:54:50 pm »
w jednym z numerów de Agostini była mowa o 'szybkim malowaniu' cała tajemnica polega na mazianiu równolegle kilku figurek jednym kolorem, potem nastepnym i następnym... Podczas gdy malujesz 3-4 pierwszy zdąży wyschnąć i tak zaoszczędzasz czas.
Niestety jeśli chce się malować naprawdę na poziomie to taka zabawa niebardzo ma sens, gdyż cieniowanie warstwami samo w sobie pochłania masę czasu.

Offline Draugdin

LOTR w Poznaniu
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 13, 2004, 12:02:18 am »
Masz całkowita rację i zgadzam się z tobą w pełni. Ogólny efekt jest taki że gdy figurki stały na stole bitwy wyglądają bardzo dobrze lecz gdy się  je ogląda z bliska to widać od razu to czego im brakuje chociaż z drugiej strony i tak byly pomalowane bardzo ładnie.
Przypuszczam że przedstawiciel GW maluje je w ten sposób bo raz że ma tych figurek dość dużo a dwa to jeździ pewnie z pokazu na pokaz i za bardzo się nie przywiązuję do swojego "narzędzia pracy".
here is no better Magic than Steel...

Offline Kubon

LOTR w Poznaniu
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 02, 2004, 05:27:57 pm »
Draugudin nie wiesz moze o jakis turniejach w czasie przerwy swiatecznej  :doubt:
azzzup....

Offline Draugdin

LOTR w Poznaniu
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 06, 2004, 05:26:09 am »
Niestety nic mi na ten temat niewiadomo ale trzeba będzie popytać w Bardzie i w Wilczku.
Pozdrawiam.
here is no better Magic than Steel...

Offline Kubon

LOTR w Poznaniu
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 06, 2004, 12:44:45 pm »
Jezeli dobrze pójdzie to to bede w bardzie 10 i moge sie zapytać a z tego co wiem to 8.12 czyli w srode jest najblizszy turniej jesli sie nie myle 300pk.  :)
azzzup....

Offline Draugdin

LOTR w Poznaniu
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 08, 2004, 11:19:21 pm »
Dlaczego w środę? Turnieje Lotr w Bardzie były zawsze w czwartki. Znowu coś pomieszali czy jak?
here is no better Magic than Steel...

Offline Kubon

LOTR w Poznaniu
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 09, 2004, 04:13:20 pm »
To nie był chyba z ligi bardowej Kubik cos o nim napisła na sródziemiu jutro jestem pewnie w bardzie i postaram sie wyczaic coś  8)
azzzup....

Offline Draugdin

LOTR w Poznaniu
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 10, 2004, 05:08:02 am »
Już wiem w czwartek nie było turnieju bo sie sędzia rozchorował. :D
here is no better Magic than Steel...