Autor Wątek: charioty beastmanów- do zatrzymania??  (Przeczytany 1673 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marabut

charioty beastmanów- do zatrzymania??
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 01, 2004, 09:10:13 pm »
Dobrze ale jak spali szarze to zatrzyma sie jakies powiedzmy szesc cali przed chariotami!!To znaczy ze musi uciekac przynajmniej osiem cali a to moze sie nie udac i punkty za darmo.Oczywiscie ja niepopieram  takiej armii tylko mowie co mysle :)

Pozdrowki!!
ooooEEEeeOOOooEEeeeOOOoooEEeee.

OTRZYMAŁEM NIESTARANNIE NAPISANY LIŚCIK OD BANSHEE!!

Offline ziozio

charioty beastmanów- do zatrzymania??
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 02, 2004, 07:44:25 am »
Mam takie pytanie jezeli mam bohatera majacego umiejetnosc ,ze uderza zawsze pierwszy to czy jak wjezdza w niego chariot to najpierw jest impakt a pozniej dopiero atakuje heros a na koncu zaloga czy moze bohater uderza jeszcze przed impaktem??

Offline sokles

charioty beastmanów- do zatrzymania??
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 02, 2004, 08:21:56 am »
Najpierw zawsze sa rozstrzygane impacty, jako że jest to liczone jak atak PRZED combatem, dopiero potem ten heros a załoga i stedy na końcu

Jankiel

  • Gość
charioty beastmanów- do zatrzymania??
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 02, 2004, 08:42:35 am »
Cytuj
Dobrze ale jak spali szarze to zatrzyma sie jakies powiedzmy szesc cali przed chariotami!!
:|
Ciekawe, jak to policzyłeś. Bo jak dla mnie zatrzymuje się ponad 9" od innego rydwanu, zakładając, ze szarżowało się na najbliższy.

Offline Marabut

charioty beastmanów- do zatrzymania??
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 02, 2004, 10:07:02 am »
Bo nie zakladalem ze stal od chariotow rowno osiemnascie cali!! :) Zwroc uwage na slowo POWIEDZMY w zdaniu ktore zreszta zacytowales!!Powiedzialem tak na oko!!
ooooEEEeeOOOooEEeeeOOOoooEEeee.

OTRZYMAŁEM NIESTARANNIE NAPISANY LIŚCIK OD BANSHEE!!