Autor Wątek: ___ Ferie/Wakacje a WFB  (Przeczytany 1865 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline yanczi

___ Ferie/Wakacje a WFB
« dnia: Styczeń 17, 2004, 02:56:43 pm »
Witam

Pisze tak wcześnie ponieważ w zeszłym roku nie wypaliło dlatego ze bylo zbyt pozno. Co powiecie na temat  obozu (ferie // później wakacje) z WFB ?
Jankiel w zeszlym roku orientowal sie w temacie ale ogólnie za duzo osob zrezygnowalo bo mieli wczesniej juz jakies plany. Powiedzcie co myslicie o tym i jak byscie widzieli taki obóz (nie dosłownie obóz) chodzi raczej o wynajecie kilku pokojów w jakimś hoteliku i sali ze stołami   i tym podobnych. Czas okolo 1 (max 2 tygodnia) Reszty np. makiety itp nie poruszam bo za wczesnie i to najmniejszy poroblem.
kreślenie charakteru narodowego:
1 Włoch: patriota, 2 Włochów: demonstracja, 3 Włochów: defetyzm
1 Francuz: dowcip, 2 Francuzów: miłość, 3 Francuzów: rewolucja
1 Niemiec: poeta, 2 Niemców: organizacja, 3 Niemców: wojna

Offline rea

___ Ferie/Wakacje a WFB
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 17, 2004, 05:23:02 pm »
ja już jade na obozik ;) i nie wiem jak wy ale dla mnie wfb nie jest ażważną rzeczą .wole pojechać z przyjaciółmi i bawić sie jak "normalni" ludzie.odpocząć od samego warhammera i tych rzeczy w sumie to moge pisać i pisać  ;) .ale zapewne znajdą sie osoby którym to sie spodoba i uważam ze wtedy to powinno być jaiieś fajne miejsce gdzieś w górach zdala od ludzi ze swoim osobistym klimatem i gdyby nie to ze mam juz troche dosyć wfb to zapewne pierwszy bym sie zgłosił zeby pojechać.swoją droga takie "obozy" sa często w lecie organizowane chyab i cieszą sie dużą popularnością.. :giggle:

Offline yanczi

___ Ferie/Wakacje a WFB
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 17, 2004, 05:42:52 pm »
Cytat: "rea"
odpocząć od samego warhammera quote]


No widzisz niektórzy maja wakacje i ferie  aby sie nacieszyc warhammerem :)
kreślenie charakteru narodowego:
1 Włoch: patriota, 2 Włochów: demonstracja, 3 Włochów: defetyzm
1 Francuz: dowcip, 2 Francuzów: miłość, 3 Francuzów: rewolucja
1 Niemiec: poeta, 2 Niemców: organizacja, 3 Niemców: wojna

Offline Ogoo1

___ Ferie/Wakacje a WFB
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 17, 2004, 09:33:37 pm »
Pomysł waćpan dobry ale roponuje wakacje bo do tego czasu dozbieram 2000, ceny w górach będą tańsze (?) a ferie nie we wszystkich województach sie zazębiają. Do tego musi sie znaleźć gość który to wszystko do kupy zbierze i w te góry wyprawi ;). I jeszcze jedno: na jakich byłoby to zasadach prawnych: każdy sobie, czy może zorganizowana wycieczka pod przewodnictwem kogos z dowodem osobistym?Jako że jestem jeszcze under18 mogą wyniknąć z tego różne komplikacje (chyba).

Pozdrawiam

Offline yanczi

___ Ferie/Wakacje a WFB
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 18, 2004, 02:52:26 pm »
Cytat: "Ogoo1"
Pomysł waćpan dobry ale roponuje wakacje bo do tego czasu dozbieram 2000, ceny w górach będą tańsze (?) a ferie nie we wszystkich województach sie zazębiają. Do tego musi sie znaleźć gość który to wszystko do kupy zbierze i w te góry wyprawi ;). I jeszcze jedno: na jakich byłoby to zasadach prawnych: każdy sobie, czy może zorganizowana wycieczka pod przewodnictwem kogos z dowodem osobistym?Jako że jestem jeszcze under18 mogą wyniknąć z tego różne komplikacje (chyba).

Pozdrawiam


Tym sie zajmie Jankiel  juz z nim gadałem ( wstepnie !!) i powieddzilem o tym . Problem w chetnych ale w tym roku juz chyba wypali odemnie tylko 4 chca jechac :)
kreślenie charakteru narodowego:
1 Włoch: patriota, 2 Włochów: demonstracja, 3 Włochów: defetyzm
1 Francuz: dowcip, 2 Francuzów: miłość, 3 Francuzów: rewolucja
1 Niemiec: poeta, 2 Niemców: organizacja, 3 Niemców: wojna

Offline LoRd_JASIU

___ Ferie/Wakacje a WFB
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 29, 2004, 01:00:22 pm »
Ja bym sie chcial zabral bym sie tylko nie wiem czy sie starzy zgodza !!!:(

Offline sokles

___ Ferie/Wakacje a WFB
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 29, 2004, 02:01:59 pm »
nie no generalnie mi się wydaje, że jak już to żaden obóz czy coś...tylko umawiamy sie przykładowo, że jedziemy tu i tu, załatwia się nocleg i miejsce do grania i heja...nie oszukujmy się, nie sądze zeby komukolwiek się chciało kogokolwiek pilnować czy brać za niego odpowiedzialność, a jak kogoś rodzice nie puszczą no cóż...przykra sprawa i tyle, ale to oczywiście moje zdanie :twisted:

Offline Oski86

___ Ferie/Wakacje a WFB
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 29, 2004, 02:06:01 pm »
Ehhhhh....... wy mi tu nie mówcie o feriach u mnie są dopiero za dwa tygodnie normalnie krew mnie zaleje  :bite: . To jest pogrom po prostu.
Ale jak tylko się zaczną to będe leżał do góry du## i nic nie robił tylko grał w bitewniaki i rpg.... no trzeba się jeszcze będzie doczłapać do sklepu jakoś  :) Ale na obóz żaden raczej nie pojade bo nie chce mi sie za miasto ruszać.
e are all gonna die anyway...

Offline Michał K.

___ Ferie/Wakacje a WFB
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 01, 2004, 09:38:30 am »
Cytuj
Ehhhhh....... wy mi tu nie mówcie o feriach u mnie są dopiero za dwa tygodnie normalnie krew mnie zaleje  . To jest pogrom po prostu.

Nie martw sie tez tak mam. Ale armi to nawet nie bede miał do wakacji bo dopiero zaczynam zbierać.
rki i gobliny rządzą.

Offline Marabut

___ Ferie/Wakacje a WFB
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 01, 2004, 10:44:31 am »
Ogolnie pomysl przedni, ale ja bym sie pisal ewentualnie na wakacje!!Bo w ferie mam za duzo roboty i niemoge wyjechac :cry: Ale jak w wakacje bysmy cos takiego organizowali to ja sie pisze na sto procent!!I mysle ze przynajmniej ze trzy osoby ode mnie by sie zabraly

Pozdrawiam!!
ooooEEEeeOOOooEEeeeOOOoooEEeee.

OTRZYMAŁEM NIESTARANNIE NAPISANY LIŚCIK OD BANSHEE!!

Jankiel

  • Gość
___ Ferie/Wakacje a WFB
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 01, 2004, 06:09:24 pm »
Cytuj
Tym sie zajmie Jankiel juz z nim gadałem ( wstepnie !!) i powieddzilem o tym

Pierwsze słyszę, żebym miał się czymś takim zająć. Owszem, wspomniałeś mi o tym, ale to wszystko...

Offline yanczi

___ Ferie/Wakacje a WFB
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 01, 2004, 07:01:57 pm »
Cytat: "Jankiel"
Cytuj
Tym sie zajmie Jankiel juz z nim gadałem ( wstepnie !!) i powieddzilem o tym

Pierwsze słyszę, żebym miał się czymś takim zająć. Owszem, wspomniałeś mi o tym, ale to wszystko...



Rozmawialismy na gg i powiedziales zeym odswierzyl tematy i zobaczymu jak w tym roku pojdzie.
kreślenie charakteru narodowego:
1 Włoch: patriota, 2 Włochów: demonstracja, 3 Włochów: defetyzm
1 Francuz: dowcip, 2 Francuzów: miłość, 3 Francuzów: rewolucja
1 Niemiec: poeta, 2 Niemców: organizacja, 3 Niemców: wojna

Jankiel

  • Gość
___ Ferie/Wakacje a WFB
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 02, 2004, 08:36:25 am »
Właśnie. Co wcale nie oznacza, ze miałbym coś takiego robić. Wolę pojechać gdzieś z dziewczyną, czy z kumplami pod namiot, a nie jechać, by 24h grać w wfb :bored: [/quote]

Offline Marabut

___ Ferie/Wakacje a WFB
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 02, 2004, 10:10:13 am »
A ja wolalbym pojechac z kumplami  i grac z nimi w WFB, wieczorami pojsc z nimi na impreze a po powrocie zabrac gdzies dziewczyne :) !!Wkoncu wakacje nietrwaja tydzien!!
ooooEEEeeOOOooEEeeeOOOoooEEeee.

OTRZYMAŁEM NIESTARANNIE NAPISANY LIŚCIK OD BANSHEE!!

 

anything