trawa

Autor Wątek: Alph-Art 2004 - polski wybór  (Przeczytany 4911 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Deedo

Alph-Art 2004 - polski wybór
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 26, 2004, 08:31:44 pm »
Żadna z propozycji nie podobała mi się tak, jak "Broderie". Oryginalne, nie powiela schematów, ciekawy koncept i rysunek.

Niestety, w konisji przeważyły głosy mężczyzn, do których ten komiks nie trafił (co zbytnio mnie nie dziwi). I w rezultacie ZNOWU mamy pana Peetersa.

Nie kupię "Lupusa", tak jak nie kupiłam "Niebieskich pigułek".

I tyle na ten temat.
dyby ktoś mi udowodnił, że Chrystus jest poza prawdą, to wolałbym pozostać z Chrystusem niż z prawdą. /Fiodor Dostojewski/

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Alph-Art 2004 - polski wybór
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 27, 2004, 08:22:37 am »
Cytat: "Deedo"
Gdyby ktoś mi udowodnił, że Chrystus jest poza prawdą, to wolałbym pozostać z Chrystusem niż z prawdą. /Fiodor Dostojewski/


"Gdyby szafa miała sznurki, to by była windą."

Starochińska mądrość
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Anonymous

  • Gość
Alph-Art 2004 - polski wybór
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 27, 2004, 08:59:28 am »
Cytat: "Deedo"
Żadna z propozycji nie podobała mi się tak, jak "Broderie". Oryginalne, nie powiela schematów, ciekawy koncept i rysunek.

Niestety, w konisji przeważyły głosy mężczyzn, do których ten komiks nie trafił (co zbytnio mnie nie dziwi). I w rezultacie ZNOWU mamy pana Peetersa.

Nie kupię "Lupusa", tak jak nie kupiłam "Niebieskich pigułek".

I tyle na ten temat.


hmmm a skad ta niechec?
bo coz takiego jets zlego w pigulacch?
cyz to kolejna jazda FW- feministek walczacych?
co wydaje sie o tyle dziwne ze peters jest strasznie "kobiecym" scenarzysta..
a ze nie kupilas pigulek to twoj wybor moge jedynie powiedziec - twoja strata

niebieskie pigulki podobaly mi sie bardzo -Oryginalne, nie powiela schematów, ciekawy koncept i rysunek. :)

do xienca: majac dwie nogi nie wjedzies zna dwa drzewa - staro onetowa wrozba z chinskiego ciasteczka 8)

Offline konradkonrad

Alph-Art 2004 - polski wybór
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 27, 2004, 09:04:15 am »
Cytat: "Deedo"
Żadna z propozycji nie podobała mi się tak, jak "Broderie". Oryginalne, nie powiela schematów, ciekawy koncept i rysunek.
Czy można rozumieć, że czytałaś wszystkie nominacje - brałaś udział w tej calej imprezie z nagrodą?

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Alph-Art 2004 - polski wybór
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 27, 2004, 01:58:47 pm »
Cytat: "karol_konw"
do xienca: majac dwie nogi nie wjedzies zna dwa drzewa - staro onetowa wrozba z chinskiego ciasteczka 8)


Hmm, czy tez "nadajesz swietne szlify zupie typu ba"?

 :lol:
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Anonymous

  • Gość
Alph-Art 2004 - polski wybór
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 27, 2004, 03:05:13 pm »
Cytat: "xionc"
Cytat: "karol_konw"
do xienca: majac dwie nogi nie wjedzies zna dwa drzewa - staro onetowa wrozba z chinskiego ciasteczka 8)


Hmm, czy tez "nadajesz swietne szlify zupie typu ba"?

 :lol:


nogi sam znalazlem zupa jest cytowanego przez ciebie pana- zreszta swietna 8)

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Alph-Art 2004 - polski wybór
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 27, 2004, 03:28:32 pm »
Taa, tez czasem lubie dorzucic do pieca...

I nawet kiedys zahaczylem o chinska dzielnice w Chicago. Ale to nie ten topic.  :?
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Deedo

Alph-Art 2004 - polski wybór
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 27, 2004, 04:14:30 pm »
Cytat: "konradkonrad"
Czy można rozumieć, że czytałaś wszystkie nominacje - brałaś udział w tej calej imprezie z nagrodą?


Zgadza się. Tak właśnie można to rozumieć. A nawet trzeba ^_^
dyby ktoś mi udowodnił, że Chrystus jest poza prawdą, to wolałbym pozostać z Chrystusem niż z prawdą. /Fiodor Dostojewski/

Offline konradkonrad

Alph-Art 2004 - polski wybór
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 27, 2004, 09:14:42 pm »
Ok, a jak to wygląda na poziomie liceum? Czyta cała szkoła i głosuje, a potem przyjeżdża delegat i oznajmia czy jak? Sorry, że tak się dopytuję, ale interesują mnie różne nagrody z socjologicznego punktu widzenia, więc ciekawi mnie jak to jest zorganizowane i czyja w efekcie jest decyzja. Ile w ogóle liceów bierze w tym udział?

Offline An-Nah

Alph-Art 2004 - polski wybór
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 28, 2004, 10:42:06 am »
Dziwne, zawsze mi sie wydawało, ze Niebieskie Pigułki powinny podchodzić pod gust dziewczyn (nie mówię o sobie, bo moje poczucie estetyki jest wykolejone... ale Pigułki b. mi sie podobały i za rok pomyślę o zaopatrzeniu się w Lupusa...)

I, czyżbyśmy mieli na forum kobietę z "kobiecym" podejściam do komiksu? Ciekawa jestem, co by Deedo miała do powiedzenia w tamtej dyskusji...
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Anonymous

  • Gość
Alph-Art 2004 - polski wybór
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 28, 2004, 11:00:36 am »
Cytat: "An-Nah"
Dziwne, zawsze mi sie wydawało, ze Niebieskie Pigułki powinny podchodzić pod gust dziewczyn (nie mówię o sobie, bo moje poczucie estetyki jest wykolejone... ale Pigułki b. mi sie podobały i za rok pomyślę o zaopatrzeniu się w Lupusa...)

I, czyżbyśmy mieli na forum kobietę z "kobiecym" podejściam do komiksu? Ciekawa jestem, co by Deedo miała do powiedzenia w tamtej dyskusji...


przepraszam jako nie kobieta nie powinienem sie odzywac w temacie "kobiece gusta" ale negacja pigul  jako kurde meskiego komiksu meskiego autra jakos mi brzydko i dziwnie pachnie..
bo co bo facet jest narratorem?
ze on tez ma w tej sytuacji  problem?
ze mozna sie czegos bac kogos kochajac
chryste panie ta mlodzierz jest co najmniej dziwna dzisiaj...widcoznie walczace feministki kingi dunin i inne wysoko obcasowe matrony dotarly pod licealne strzechy..
a pani z żiri to chyba ta licealistka ktora stwierdzila mowiac o jakims komiksie ze:  "to takie fajne ploteczki sa... "

Offline An-Nah

Alph-Art 2004 - polski wybór
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 28, 2004, 11:05:01 am »
Karol, wypraszam sobie, sugerujesz, ze ja jestem feministką?
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Anonymous

  • Gość
Alph-Art 2004 - polski wybór
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 28, 2004, 11:09:11 am »
Cytat: "An-Nah"
Karol, wypraszam sobie, sugerujesz, ze ja jestem feministką?

hyhyhy
dobrze ze sie oburzasz :)
mowilem o tej pani ktora stwierdzila:
Cytuj
Niestety, w konisji przeważyły głosy mężczyzn, do których ten komiks nie trafił (co zbytnio mnie nie dziwi). I w rezultacie ZNOWU mamy pana Peetersa.


o co chodzi z tym polaczeniem: glosy mezczyzn-znowu peters...
wlasnie tak niesmialo pytam czy glosami mezczyzn wybrano pigulki ktore nie sa dla kobiet?
a jezeli nie sa to dlaczego nie sa?
strasznie to enigmatyczne

Offline konradkonrad

Alph-Art 2004 - polski wybór
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 28, 2004, 12:58:58 pm »
Spekuluję, że chodzi raczej o to, że Satrapi była fajniejsza więc szkoda że chłopcy nie docenili, ale też jestem ciekaw.

Offline An-Nah

Alph-Art 2004 - polski wybór
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 28, 2004, 07:44:17 pm »
Karol, to po kiego licha mnie cytowałeś? Jakiś test?

To znaczy, rozumiem, pewnie dlatego, ze zastanawiam sie nad tym samym, co ty. Może chodzi o rysunek? Ale ponoć to faceci są wzrokowcami... (akurat ponoc... na 100%)
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu