Autor Wątek: Tryumf LOTR'a?  (Przeczytany 11596 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Turgon Mądry

Tryumf LOTR'a?
« dnia: Styczeń 17, 2004, 09:04:28 pm »
Nie wiem czy zauważyliście, ale trudno nie zauważyć, że od paru(nastu?) dni tematy o Lotrze wyskakują jak grzyby po deszczu i kompletnie zdominowały to forum. Nie wiem czy to dzięki DeAgostini i ich gazetce, ale jeśli tak to mają wielkie zasługi dla polskiej społeczności Lotra fbg.
Mam nadzieję, że popularność Naszego Systemu będzie wzrastać i wzrastać, doczekamy się równouprawnienia z różnymi Młotkowcami itp.
Może nadszedł czas na osobne forum dla Tej Wspaniałej Gry? Kiedyś już poruszano tu ten temat, ale wtedy było chyba z pięć tematów... 8)
rrare humanum est, sed insapientis - in errore perseverare.

Offline Bioły

Tryumf LOTR'a?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 17, 2004, 09:23:16 pm »
jestem zaa :)
ww.forum.swc.prv.pl  - rózne fora :)
              ..

Offline LordThom

Tryumf LOTR'a?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 18, 2004, 02:49:24 pm »
z jednej strony to tesh jestem ZA, ale mam male watpliwosci...
najlepiej niech kazdy gracz lotra sie tu dopisze, zobaczymy ile nas dokladnie jest i jak cos to sie pogada z administratorem.
i]Czas nie ma początku ani końca.
Czas jest jak wąż Uroboros, który chwycił zębami własny ogon.
W każdym momencie kryje się wieczność.
A wieczność składa się z chwil, które ją tworzą.[/i]

Offline Demitri

Tryumf LOTR'a?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 18, 2004, 02:54:32 pm »
Jestem za,chociaż jak narazie to do LOTR'a mam tylko tych gobasów z gazety i poszukuję graczy z Poznania.Jeśli okaże się że nie mam z kim grać to poprostu zrezygnuję z LOTR'a (chociaż bardzo bym nie chciał :-(  )
..war...war never changes...

Offline Elrond

Tryumf LOTR'a?
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 18, 2004, 04:45:54 pm »
Pytanie! Wiadomo, że TAK. Nadszedł na to najwyższy czas. Tematów o LOTR jest mnóstwo i co by nie mówić to przodują w dziale "Gry Bitewne".
Tell me Gandalf what I must do now.."

"Nie okazujcie im łaski, bo sami jej nie doświadczycie".

Offline mic

Tryumf LOTR'a?
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 22, 2004, 04:19:15 pm »
co sie dzieje z ta strona?? bo wogole nie moglem sie dostac od paru dni :x , wy tez mieliscie taki problem?

Offline wedge

Tryumf LOTR'a?
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 22, 2004, 04:36:18 pm »
Jestem za ale trzeba poczekać i zobaczyć czy nagły wzrost zainteresowania Lotrem nie jest tylko chwilowy. Szkoda zakładać forum na którym nikt nie będzie się wypowiadał.
Tak duże zainteresowanie lotrem to bez wątpienia zasługa DeAgostini :) . Mimo iż wielu osobą się to niepodoba ("bo komercha") to z pewnością przyczyni się to do tego iż przybędzie wielu nowych graczy. Śmiem twierdzić iż będą to raczej ludzie  którzy w bitewniakach już zasmakowali, Ci którzy figurki widzą po az pierwszy w życiu raczej szybko się wykruszą...
tone and Steel

Offline mic

Tryumf LOTR'a?
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 22, 2004, 04:43:38 pm »
wedge, ja jestem dobrej mysli, z deagostini masz w 100procent racje to przez nich duzo osob sie tym zajaralo i tez mam nadzieje ze bedzie chociaz z kim pograc oby :roll:

Offline LordThom

Tryumf LOTR'a?
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 22, 2004, 04:51:06 pm »
Cytuj
Mimo iż wielu osobą się to niepodoba ("bo komercha")

- no a co to ma byc? no chyba robia kase na figurkach, a my nimi gramy, bo chcemy... co? maja robic je za friko, dla dobra ludzkosci? ...
i]Czas nie ma początku ani końca.
Czas jest jak wąż Uroboros, który chwycił zębami własny ogon.
W każdym momencie kryje się wieczność.
A wieczność składa się z chwil, które ją tworzą.[/i]

Offline Jacoslaw

Tryumf LOTR'a?
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 22, 2004, 05:29:48 pm »
Ja też nie mogłem  wejść na forum  :? od dobrych kilku dni , a nawet tygodnia .
Jestem jak najbardziej za utworzeniem nowego forum dla Lotra.
Wpadłem na to samo Turgonie Mądry zanim przestało mi działać forum , ale mnie uprzedziłeś  :P

Offline BeRsErK

Tryumf LOTR'a?
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 22, 2004, 05:33:35 pm »
Ja też jestem ZA - jako fan Tolkienowskiej twórczości i klimatycznych bitewniaków :)

Jankiel

  • Gość
Tryumf LOTR'a?
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 22, 2004, 06:15:58 pm »
Cytuj
Ja też nie mogłem wejść na forum  od dobrych kilku dni , a nawet tygodnia .
Jestem jak najbardziej za utworzeniem nowego forum dla Lotra.

Padł dysk.
Jeśli chcecie forum do LotR, trzeba się bardziej udzielać :)

Offline Gaweł

Tryumf LOTR'a?
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 22, 2004, 06:34:15 pm »
No już myślałem że znowu mi komp siadł :D Osobne forum?? Wydaje mi się, że skoro taki ruch wprowadziliśmy LOTR'em to zasługuje ono na swoje własne forum ;)
iestety wróciłem do szarej rzeczywistości polskiego menelstwa... Czy ktoś ma wątpliwości ile zostało dni do końca szkoły? DUŻO!! :(:(:(

Offline Maximus

Tryumf LOTR'a?
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 22, 2004, 07:43:15 pm »
A poza tym bedzie latwiej znalezc informacje i posty zwiazane z LOTREM bo jak na razie reszta mnie nie interesuje:D Po prostu LOTR rulez hehe :evil:  :ghost:
hrough the fiery caverns we sail
Virgil at my side my guide and master
Questing through the nine plains of hell
Infernal wisdom shall fill my soul...

Iced Earth

Offline Jacoslaw

Tryumf LOTR'a?
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 22, 2004, 08:26:07 pm »
Jankiel sam widzisz , że zdominowaliśmy to forum wszystkie aktywne tematy to tematy o Lotrze .Więc jeśli ktos zrobi nam osobne forum lub nie to tak je będzie mieć w gruncie rzeczy już je mamy  :) .


Liczba osób wciąż wzrasta , choć jak przeglądam tematy jest ich o wiele więcej .
Apeluje do wszystkich graczy Lotr'a , weżcie udział  w ankiecie i głosujecie za powstaniem forum  ;)

 

anything