Autor Wątek: Tryumf LOTR'a?  (Przeczytany 11612 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gaweł

Tryumf LOTR'a?
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 23, 2004, 06:48:20 pm »
Pokemony??!!?? Chyba sobie jaja robicie!!
Przecież Lotr jest grą bitewną, która nie ustępuje pod względem zasad i wykonania fgurek innym systemom bitewnym, a pokemon pod względem przeznaczenia nadaje się głównie dla 8 latków!!
Wprawdzie reklama też dała Lotrowi dużo potencjalnych zbieraczy, ale są to tylko kolesie którzy kupią 3 numery, pomalują i położą na półkę  :x
iestety wróciłem do szarej rzeczywistości polskiego menelstwa... Czy ktoś ma wątpliwości ile zostało dni do końca szkoły? DUŻO!! :(:(:(

Offline Bioły

Tryumf LOTR'a?
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 23, 2004, 08:11:45 pm »
Maxiumus bardzo dobrze mówi , wiekszasc ludzi odpadnie z tej gazetki , narazie ja kupowali poniewaz byla za 10 zł a nastepna juz jest za 24 zł (czy cos takiego). Wiem jak był z Pieniedzmi Swiata, 1 numer za 10zł i wszycy to kupili (nawet ja :) ) a numer 6, juz bardzo dlugo lezal w kiosku nie wykupiony...
ww.forum.swc.prv.pl  - rózne fora :)
              ..

Offline Jacoslaw

Tryumf LOTR'a?
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 23, 2004, 09:08:40 pm »
Fakt , ta gazeta zrobiła swoje przyciągneła uwage i teraz dopiero z tych wszystkich zainteresowanych osob co 4 co 5 wciagnie się w to na dobre i o to właśnie chodzi :)

22  osoby zagłosowały za "Tak" to już całkiem sporo   :)

Offline Turgon Mądry

Tryumf LOTR'a?
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 23, 2004, 09:23:17 pm »
Ha, widzę że temat trafił w dziesiątkę.
I że jest coraz więcej grających w LOTRa!!!! ;)
Osobiście uważam, że gazetka to dobry pomysł, choć wierzcie mi - nic mnie tak nie wkurza jak 10-cio latki biegające po kioskach i pytające o "Władców Pierścienia" :wall:  :wall:  :wall:
No, ale można przynajmniej trochę zaoszczędzić... :)
I z pewnością przyciągnie to uwagę publiczną 8) .
rrare humanum est, sed insapientis - in errore perseverare.

Offline Maximus

Tryumf LOTR'a?
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 23, 2004, 09:24:04 pm »
No pewnie ze Maximus dobrze mówi :D :D.
A poza tym jest jeszcze jedna kwestia: dużo ludzi po pomalowaniu swojej figurki powie sobie: ,,No ale mi spoko wyszło" a jak przyjdą na turniej czy zobaczą figsy ,,starych wyjadaczy" hehe:D pomyslą ze są do bani i na tym sie skonczy. Figsy pojdą w odstawke. Nikomu nie zycze czegos takiego, bo sam na początku 1 figurke pomalowałem i myslałem ze jest to cud natury. Ale za duzo paplania. Po prostu jeszcze raz podkreślam ze wiekszosc tzw. ,,gazetowiczów" długo nie pogra. Tylko najbardziej podjarani i zainteresowani (no i oczywiście bogaci) zostaną w gronie graczy. Tyle....
hrough the fiery caverns we sail
Virgil at my side my guide and master
Questing through the nine plains of hell
Infernal wisdom shall fill my soul...

Iced Earth

Offline Xane'veen

Tryumf LOTR'a?
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 24, 2004, 07:37:41 am »
Osobne forum dla Lotra! a ta gazetka to nie taka zla rzecz mój kumpel chciał grać w bitewniaka jakiegoś a nie wiedział w co i dzieki tej gazecie nawrócił sie na LotR-a ;)
agia to mój sojusznik.

Offline Bioły

Tryumf LOTR'a?
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 24, 2004, 10:07:04 am »
Dobra Maximus juz si etak nie wychwalaj ;) :) :P

Ta gazetka tylko wyłani prawdziwych graczy i fanów LORD'a , nikogo wiecej :)
ww.forum.swc.prv.pl  - rózne fora :)
              ..

Offline mic

Tryumf LOTR'a?
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 24, 2004, 10:07:14 am »
zreszta z takimi 10-latkami wcale nie trzeba grac, przybedzie przeciez tez normalnych graczy nie ma co zwracac na nich uwagi jak tak wam przeszkadzaja ;)

Offline Gordek

Tryumf LOTR'a?
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 24, 2004, 02:56:37 pm »
Witam !!!
Jak już wspomniałem w trzech innych tematach :) jestem tu nowy.
Zarejestrowałem się tu własnie dzięki jak to nazywacie gazetce :)
Dokładniej, to dzieki informacji o tej gazetce, gdyż nie mogłem jej dostać u siebie, więc zamówiłem prenumeratę. Mam nadzieję, że będę właśnie tym wartościowym graczem o którym piszecie, oczywiście wszystko przyjdzie z czasem.

Jak juz pisałem już od jakiegoś czasu chciałem grać w jakiegoś bitewniaka, ale problemem zawsze były pieniadze. Ponieważ studiuję nie mam ich za wiele. I tu nagle natrafiła się świetna okazja.
Po pierwsze universum LOTRa, czyli jednej w moich ulubionych książek i jednego z bardziej lubianych przeze mnie filmów (może i najbardziej).
Po drugie cena figurek niższa niż w sklepach (w prenumeracie pismo tańsze niż w kioskach i 0 kosztów przesyłki).
Po trzecie od razu zasady gry i malowania po polsku (chociaż na razie
nie zamierzam brać się za malowanie).  

Na koniec, żeby nie odbiegać od tematu uważam, że mogłoby powstać osobne forum dla LOTRa.
i][...] Nie przejdziesz (...) Jam jest sługa Tajemnego Ognia, władam płomieniem Anoru.  
 Nie przejdziesz. Czarny ogień na nic ci się nie przyda, płomieniu z Udunu. Wracaj w cień!
 Nie przejdziesz! [...][/i]

Offline Jacoslaw

Tryumf LOTR'a?
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 24, 2004, 03:26:02 pm »
Może jakiś odzew od adminów . 27 osób to już bardzo duzo , może ktoś wreście wezmie to utworzenie forum na serio .

Offline mic

Tryumf LOTR'a?
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 24, 2004, 03:50:13 pm »
no przydaloby sie wreszcie ale w koncu bedzie, poki co cieszmy sie tym na ktorym obecnie siedzimy 8)

Offline Maximus

Tryumf LOTR'a?
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 24, 2004, 04:41:44 pm »
Przed chwilą przeglądałem forum dla spraw administracyjnych tego forum i znałazlem tam proźbę o załozenie osobnego forum dla LOTRA. Pewnie nie wielu z was przegladało tamto forum bo za tak oddano tlko 23 głosy. Prosze wszystkich ktorzy są zainteresowani o zajrzenie tam i oddanie głosu. To moze byc wielka szansa.  ;)  :giggle:
hrough the fiery caverns we sail
Virgil at my side my guide and master
Questing through the nine plains of hell
Infernal wisdom shall fill my soul...

Iced Earth

Offline Lharhard

Tryumf LOTR'a?
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 29, 2004, 07:07:57 pm »
Irytuje mnie tu jedna rzecz, na Cytadeli mają forum do Lotra, gdzie przewodni temat od początku to jak długo się utrzyma lotr i że i tak w końcu padnie ! ... tu natomiast można znaleźć mnóstwo ciekawych wypowiedzi na temat taktyki, strategii itp a nawet własnego miejsca nie ma !!! I trzeba mozolnie przerzucać posty z Lotra a innych rzeczy :(
Forth! and fear no darkness! Arise! Arise! Riders of Theoden! Ride! Ride to ruin, and the world's ending! DEATH! DEATH! DEATH!"

Offline Jacoslaw

Tryumf LOTR'a?
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 29, 2004, 08:40:37 pm »
Za utworzeniem forum zagłosowalo już 32 osoby .Z związku z tym można by podjąc jakieś kroki . Niech się chociaż wypowie jakiś admin .
Kiedyś nam obiecano utworzenie forum gdy będą temty, forum bęzie się rozwijać , a tu nic , figa z makiem .  :x

Offline pc1

Tryumf LOTR'a?
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 29, 2004, 09:05:03 pm »
Problem w tym, że pewnie nie ma ani jednego admina zainteresowanego LOTR. Dlatego też zwlekają

Jak to się mówi

"punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia"

Generalnie można sobie o tym pomarzyć

 

anything