Autor Wątek: Tryumf LOTR'a?  (Przeczytany 11613 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Isembold

Tryumf LOTR'a?
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 20, 2004, 10:03:03 pm »
Cytat: "szymek4000"
Kędzior ty będiesz kupywał tylko z gazetki czy ze sklepów a pytam się dlatego że też zaczołem zbierać od gazetki i teraz się szykuje na Last aliance  :)

Ja moj The Last Alliance dostalem jakies 2 tygodnie temu i jak widze ile mnie jeszcze malowania czeka to az mi sie slabo robi ;). Ale naprawde warto, armia Elfow Wysokiego Rodu  robi niezle wrazenie zarowno na przeciwniku, jak i na póleczce :D
i]From the ashes a fire shall be woken. A light from the shadows shall spring.
Renewed shall be blade that was broken. The crownless again shall be king. [/i]

Offline szymek4000

Tryumf LOTR'a?
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 21, 2004, 06:00:21 am »
Napewno długo będzie się malowało ale też myśle że efekt będzie fajny.
Byłem tam dniu klęski ludzi" Elrond

http://members.lycos.co.uk/dimithil/
Odzielne forum dla LOTRa

Offline KędzioR_vo

Tryumf LOTR'a?
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 21, 2004, 09:26:17 am »
ja jak na razie jestem w fazie zastanawiania się ;) na pewno kupię "gazetkowego" LuRtza, który prawdopodobnie będzie w 5 numerze DeAgostini... tak w ogóle, nie wiem, czy znacie prawdopodobny układ następnych bonusów w dwutygodniku :) na forum Polskiej Witryny Modelarskiej jeden z internautów podał takowy spis, a jako źródło Gildię :) z tym, że na Gildii jakoś tego nie widziałem, ale cóż...
w każdym bądź razie odsyłam zainteresowanych do linka na PWM

http://www.modelarstwo.org.pl/forum/viewtopic.php?t=2192

a odpowiadając na pytanie... mam zamiar chodzić co 2 tydzionki do kiosku i sprawdzać, co ukaże się w kolejnym numerze  8)  oprócz wspomnianego już LuRtza, którego opłaca się jeszcze kupić (w sklepie kosztuje 32 zeta), mam jeszcze chrapkę na Orki z MoRdoRu, ale na takowe trzeba będzie jeszcze poczekać ;) a co do takich ewenementów figurkowych jak Aragorn czy Legolas to raczej ich oleję, podobnie jak Rohańczyków, bo to przecież... dobrzy bohaterowie ;) a ja mam zapędy do bycia raczej bad-boyem  :D
patrząc z perspektywy ekonomicznej, odnoszę wrażenie, że kolejne zestawy będą coraz mniej opłacalne... na przykład figurka Kapitana Uruków jest do nabycia w sklepie wraz z drugim wojownikiem i sztandarem za 39 złotych, o ile się nie mylę, więc kupowanie pojedynczego uruka za 25 się nie opłaca. Podobnie z BeRseRkeRem, który też ma (kiedyś) zostać wydany wraz z gazetką... to akurat jedna z figurek, które mam zamiar sobie kupić "normalnie" w sklepie :D trzech pięknych BeRseRkeRów za 39 :) i jeszcze zastanawiam się nad trzema Urukami z Mordoru :) dla mnie duże znaczenie mają walory estetyczne figurek, a wspomniane wyżej są doprawdy krwiście wypasione ;)

ależ się rozpisałem :D:D przepraszam wszystkich za zabieranie miejsca ;) to już przedostatni raz!  :P   PozdeRka!
) Padre GianLuca KędzioR_vo <- filmik jest! , 8)
:mad: il SenoR OscuRo de la Inquisition :mad:


Offline Gaweł

Tryumf LOTR'a?
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 21, 2004, 02:25:50 pm »
Cytat: "Isembold"
Cytat: "szymek4000"
Kędzior ty będiesz kupywał tylko z gazetki czy ze sklepów a pytam się dlatego że też zaczołem zbierać od gazetki i teraz się szykuje na Last aliance  :)

Ja moj The Last Alliance dostalem jakies 2 tygodnie temu i jak widze ile mnie jeszcze malowania czeka to az mi sie slabo robi ;). Ale naprawde warto, armia Elfow Wysokiego Rodu  robi niezle wrazenie zarowno na przeciwniku, jak i na póleczce :D


Popieram... Praktycznie mam armię z 2 ery także wskład wchodzi około 60 elfów wysokiego rodu, 24 gondorczyków i efekt tak dużej przewagi liczebnej nad wrogiem jest często przytłaczający. A malowania z nimi jest o wiele za dużo... Ile dajesz warstw na płaszczu?? Daję 4, ewentualnie 3. Makabra...
iestety wróciłem do szarej rzeczywistości polskiego menelstwa... Czy ktoś ma wątpliwości ile zostało dni do końca szkoły? DUŻO!! :(:(:(

Offline Isembold

Tryumf LOTR'a?
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 21, 2004, 07:35:30 pm »
Ten plaszcz sobie na deser zostawiam. Mam skonczonych 10 Elfow i sie bede bral za malowanie tych nieszczesnych peleryn....Ciekawe co mi z tego wyjdzie. Jakich kolorow do tego uzywasz?
i]From the ashes a fire shall be woken. A light from the shadows shall spring.
Renewed shall be blade that was broken. The crownless again shall be king. [/i]

Offline Gaweł

Tryumf LOTR'a?
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 22, 2004, 08:39:09 am »
Hehe jestem inny  :giggle: Maluję wszystko humbrolami :) Ale odcienie na płaszczu zaczynam niebiesko-czarną mieszaniną (prawie czarna musi być), potem troche jaśniejsza, potem czysto niebieski a na koniec niebieski z domieszką białego.
Ciekawe czy ktoś mnie pobije z elfami :) W ciągu 3 dni skończyłem 12 elfów :) Wszystko mają gotowe, odcienie, srebrny pod zbroją, tarcze. Malowałem średnio 6 godzin dziennie (rodzice wywieźli mnie do dziadka :P a tam nie było dostępu do kompa, więc nie miałem nic innego do roboty...  :) ).
iestety wróciłem do szarej rzeczywistości polskiego menelstwa... Czy ktoś ma wątpliwości ile zostało dni do końca szkoły? DUŻO!! :(:(:(

Offline mic

Tryumf LOTR'a?
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 22, 2004, 09:36:25 am »
6 godzin dziennie :| dobry jestes, ja mam pomalowanych 5 narazie, peleryny maluje sie najfajniej, ja najpierw basecoat regal blue, potem 2 mieszanki: regal blue+skull white, potem z chaos blackiem i wychodzi bardzo elegancko bez atramentow :)

Offline KędzioR_vo

Tryumf LOTR'a?
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 22, 2004, 09:40:15 am »
he he ja w ostatni wtorek i środę praktycznie skończyłem moje gobliny :) wcześniej miałem tylko pomalowaną i wycieniowaną skórę, a praktycznie w dwa dni zrobiłem całą resztę :D i jeszcze trzem wojownikom przywiesiłem czaszki, które zrobiłem z modeliny  8)  wyglądają świetnie, nawet mój przyjaciel - modelarz, stwierdził, że żal by mu było takie figurki wypasione "marnować" na granie, bo się mogą pościerać ;)
może za jakiś czas wypstrykam im troszkę zdjątek, to zamieszczę jakąś galeryjkę na PWM :)
PozdeRka
) Padre GianLuca KędzioR_vo <- filmik jest! , 8)
:mad: il SenoR OscuRo de la Inquisition :mad:


Offline mic

Tryumf LOTR'a?
« Odpowiedź #68 dnia: Luty 22, 2004, 09:45:57 am »
tez bym zamiescil swoje elfy ale niewiem jak :? napiszcie jak mam to zrobic i gdzie zamiescic, z gory dzieki

Offline MiszkA

Tryumf LOTR'a?
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 03, 2004, 05:50:06 pm »
Cytuj

Popieram... Praktycznie mam armię z 2 ery także wskład wchodzi około 60 elfów wysokiego rodu, 24 gondorczyków i efekt tak dużej przewagi liczebnej nad wrogiem jest często przytłaczający.


hehe, jaka przewaga liczebna? jeden elf 11 pkt liczac dodatki, tyle co uruk albo 2 gobliny ^^
G: 3248856

 

anything