Autor Wątek: skany  (Przeczytany 6116 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline skolo

skany
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 22, 2004, 12:31:37 pm »
Maximum-big.no-ip.com, na tym teraz siedze

Offline Werter Goethe

skany
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 30, 2004, 10:12:33 am »
mam nadzieję że osoby tłumaczące w razie czego wezmą poprawkę na Carnivali Chaosu i Beastmenów która ukazła się na officjalu mordheima o nazwie TC29Errata
o wszystko jak zwykle zakrawa na pożądną nekrofilię, doktorze Watson, a nie na badania o życiu i śmierci.

Offline zorak

skany
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 03, 2004, 11:20:05 am »
czy ktos z was ma jakies dokladne zasady po polsku w pdf`ie?
bo ktos sprzedaje na allegro cos takiego ( http://www.allegro.pl/show_item.php?item=24816496 ) i jestem ciekaw czy on to sam robil czy są to moze jakies zasady  ogolno dostepne w necie

Offline Dracon2

skany
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 03, 2004, 12:51:52 pm »
Co za chamstwo! Co za złodziejstwo! Przecież to są zasady tłumaczone przez Groana! i one były za darmo! Rozbój w biały dzień!

Offline nahar

skany
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 03, 2004, 02:12:09 pm »
Ja już tą aukcję przedwczoraj zgłosiłem do adminów ale nie reagują buraki jedne. Zaraz jeszcze raz to zrobie.
Wszystko co potrzebne jest:
WWW.Groan.republika.pl
paweł

Offline skolo

skany
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 04, 2004, 04:16:35 pm »
a co tam dokladnie bylo? bo ja tez tlumaczylem zasady z groanem. moze maly pozem cywilny? 30 zeta kosztuje wniesienie...

cytuje
"Aukcja została usunięta przez pracownika Allegro (numer aukcji 24816496)"

pzdr

Offline nahar

skany
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 04, 2004, 04:51:27 pm »
To było Wasze tłumaczenie. Jednak już aukcję wykosili admini.
paweł

Offline Werter Goethe

skany
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 05, 2004, 11:57:58 am »
Ja już zgłosiłem parę podobnych aukcji: koles chciał sprzedać poskanowane podręczniki do WFB ed.6 - parę mu brakowało ale zawsze to coś. Kolejny sprzedawał "budynki własnej produkcji w jpgach) ale tak naprawdę to był zeskanowany Warhammer Townscape - którego można dalej scharatać na dc++ a jak ktoś nie ma to pisałem że mogę udostępnić - po prostu prawdziwa polska rasa sk*****nów wychodzi na powierzchnię - nic tylko zarabiać kosztem innych - oczywiście wszystkie aukcje zdjąłem (zgłosiłem do Allegro) od dziś udostępniam pdfy tylko ludzią z gildi - reszte mam w dupie. I to bynajmniej nie buraką z 1 postem zaliczonym.
o wszystko jak zwykle zakrawa na pożądną nekrofilię, doktorze Watson, a nie na badania o życiu i śmierci.

Offline Dwalthrim

skany
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 05, 2004, 10:12:23 pm »
I-JAH MAN!
SŁUSZNE SĄ SŁOWA TWE PEŁNE GNIEWU I GORYCZY. JEBANA RASA BABILOŃCZYKÓW CO NA WSZYSTKIM CHCĄ ZAROBIĆ. BANDA CIECIÓW, CIULI I CWANIACZKÓW!!! NÓŻ SIĘ W KIESZENI OTWIERA, A RĘCE SAME OPADAJĄ...
Skąd się toto bierze bo chyba nie z Pustkowi Chaosu? Jeden MORR raczy wiedzieć.
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline drachenfeles

skany
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 05, 2004, 10:33:29 pm »
dobra ale nie wyrażajcie się, bo to niezbyt dobrze o was samych świadczy.

Offline Werter Goethe

skany
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 06, 2004, 12:48:15 am »
Co sie dziwisz Dwalthrim?
Przecież kupujesz 10 płytek po zeta i wystawiasz na Allegro płytkę za 15 zł. Przecież 15 zł za 600 mega podręczników to niewiele - a koleś ma 15 x 10 zł - 10 zł = 140 zł na czysto. Za to że przez 2 noce potrzymał włączony komputer i dc++. Tylko koleś chyba nie rozumie że ktoś poświęcił dzionek albo parę na zeskanowanie tego - i chciał to zrobić za free - żeby takim bidaczką jak nam polaką udostępnić. Ja wiem że scanowanie jest nielegalne ale tego się po prostu nie da nazwać.

Skolo >? Kiedy kolejne skany TC?
Ma ktoś już jakieś newsy a pro po scanu Empire in Flames?!
o wszystko jak zwykle zakrawa na pożądną nekrofilię, doktorze Watson, a nie na badania o życiu i śmierci.

Offline nahar

skany
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 06, 2004, 07:17:34 am »
Werner, masz moze komplet TC?
Bo mi kilku brakuje, a na DC++ skolo siedzi na hub z min 50 gb share, a to dla mnie zbyt wiele.
Jesli tak daj znac na priva podrzuce Ci plytkę do nagrania
ps
Ja z najnowszych mam 23 i 24.
paweł

Offline skolo

skany
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 06, 2004, 08:54:02 am »
frontier.asgards.org to hub
dzis wieczorem wrzuce TC28

Offline Dwalthrim

skany
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 06, 2004, 09:58:41 am »
Sory Drachu (poprawimy się :giggle: ) ale ale to poprostu żenada i poniżej wszelkiej krytyki, że ktoś usiłuje zarobić $ na fanach. Ci kolesie nie kumają chyba całej zajawki i podejścia do słowa HOBBY. Wiadomo, większość z Nas pewno ma już to wszystko oferowane przez tych złodzieji
ale kogoś kto jest nowy w temacie zwyczajnie robią w bambuko i nabijają w butelkę :x Pdłamuje mnie fakt, że nic się nie zmienia jeśli chodzi o prawa autorskie, poszanowanie drugiego człowieka i jego pracy & takie tam inne. Zaczyna ktoś od płytek na Allgro, potem jedzie za granice narobi przekrętów i nam wszystkim polakom smrodu i h*****j opini!!!

Gdzie to EMPIRE IN FLAMES można namierzyć?!
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline drachenfeles

skany
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 06, 2004, 10:11:27 am »
całkowicie się z wami zgadzam, co nie zmienia faktu, że nie należy bluzgać w sposób wulgarny.