trawa

Autor Wątek: WAŻNE>>Grubasek?To na pół go psubrata!  (Przeczytany 15807 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ponury_jay

WAŻNE>>Grubasek?To na pół go psubrata!
« Odpowiedź #75 dnia: Grudzień 23, 2002, 09:02:02 pm »
Wersja skrócona:
O plebiscyt k02 i forum jpf, kilku tamtejszych uzytkownikow cieszylo sie
z faktu iz zaglosowali w plebiscycie "za rodzine i sasiadow". Wyniki były przez to "trochę" mało wiarygodne.
Co ciekawe organizatorzy przyjmowali fałszywe głosy jeżeli tylko miały prawidłowy adres względem kodu pocztowego (jeżeli się nie podało to głos był odrzucany) i inny adres konta email.
Nie dziwił nikogo fakt, że w większości kategorii królowała odpowiedź brak dobrego kandydata? (czy jakoś tak, autorzy mogli chociaż umieścić "nie wiem").
Była też niewielka wojan for, ale to już inna historia...

Offline grze.hu

WAŻNE>>Grubasek?To na pół go psubrata!
« Odpowiedź #76 dnia: Styczeń 31, 2003, 12:37:45 pm »
nie wiem czy mozna wracac do starych tematow ,ale:

20 zl za Lobo nie jest dowodem na to ze "grubaski " sa drozsze ?
ralala

Offline Cujo

WAŻNE>>Grubasek?To na pół go psubrata!
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 31, 2003, 12:59:17 pm »
Cytat: "grze.hu"
nie wiem czy mozna wracac do starych tematow ,ale:

20 zl za Lobo nie jest dowodem na to ze "grubaski " sa drozsze ?

Trzeba wracac do starych tematow.
Uwazasz, ze Lobo podzielony na dwie czesci kosztowalby ponizej 10 zl za jedna czesc?
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline grze.hu

WAŻNE>>Grubasek?To na pół go psubrata!
« Odpowiedź #78 dnia: Styczeń 31, 2003, 01:14:23 pm »
ja tylko ide za wypowiedziami NR:parafrazujac  :) :komiksy o grubosci 48 str maja kosztowac  9zl,
zobacz temat "??? do Fm" (dygresja:czy ten temat nie powinien zostac troche "posprzatany" tam mialy byc tylko pytania, a nie ploty starych bab)
ralala

Offline Cujo

WAŻNE>>Grubasek?To na pół go psubrata!
« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 31, 2003, 01:21:52 pm »
Cytat: "grze.hu"
ja tylko ide za wypowiedziami NR:parafrazujac  :) :komiksy o grubosci 48 str maja kosztowac  9zl,

;) Obiecanki cacanki. Zobaczymy ile beda kosztowac ich komiksy o takiej objetosci.
Cytat: "grze.hu"
zobacz temat "??? do Fm" (dygresja:czy ten temat nie powinien zostac troche "posprzatany" tam mialy byc tylko pytania, a nie ploty starych bab)

Sprzatam ile moge i kiedy moge. A kiedy sprzatam, zawsze spotykam sie z oburzeniem i opiniami, ze "Cujo taki, a taki"... :dead:
Juz to kiedys pisalem: sami jestescie sobie winni, sami balaganicie, a jak przychodze posprzatac to zle. Ogloszenie o offtopicach widac nie wszyscy przeczytali.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline grze.hu

WAŻNE>>Grubasek?To na pół go psubrata!
« Odpowiedź #80 dnia: Styczeń 31, 2003, 01:30:30 pm »
zobaczymy  8)  (ja wieze NR :D )

sprzataj,sprzataj, bo to jest ewidentnie nie na temat, ploty mozna przeniesc do np.: "Fm w 2003" ja jestem z Toba, oczywiscie tez sie czasami mylisz :wink: jak my wszyscy, dlatego przyda sie dzial poswiecony rozpatrywaniu uwag/skarg- zapraszam do oddania glosu w ankiecie "publiczne..."
ralala

Offline Niewidzialna Reka

WAŻNE>>Grubasek?To na pół go psubrata!
« Odpowiedź #81 dnia: Styczeń 31, 2003, 03:53:10 pm »
Cytat: "Cujo"
Cytat: "grze.hu"
ja tylko ide za wypowiedziami NR:parafrazujac  :) :komiksy o grubosci 48 str maja kosztowac  9zl,

;) Obiecanki cacanki. Zobaczymy ile beda kosztowac ich komiksy o takiej objetosci.


Jak powiedzialem, 48 stron + 4 strony na okladki (razem 52 strony) bedzie kosztowalo 9 zl (patrz ostatnie Wydanie Specjalne, czyli Tomb Rider, i lutowy Amazing Spider-Man). Przynajmniej na razie  :twisted:  (diaboliczny smiech)

NR

Offline Cujo

WAŻNE>>Grubasek?To na pół go psubrata!
« Odpowiedź #82 dnia: Styczeń 31, 2003, 03:58:46 pm »
Cytat: "Niewidzialna Reka"
Jak powiedzialem, 48 stron + 4 strony na okladki (razem 52 strony) bedzie kosztowalo 9 zl (patrz ostatnie Wydanie Specjalne, czyli Tomb Rider, i lutowy Amazing Spider-Man). Przynajmniej na razie  :twisted:  (diaboliczny smiech)

NR

W takim ukladzie szacuneczek :D Ale i tak jestescie wyjatkiem w kwestii wydawania podzielonych grubaskow po uczciwej cenie.
Jeszcze pytanie - ile Lobo mial stron?
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Murex4

  • Gość
WAŻNE>>Grubasek?To na pół go psubrata!
« Odpowiedź #83 dnia: Marzec 27, 2003, 02:36:55 pm »
wedlug mnie komiksy ambitniejsze (100 naboi...) powinny byc wydawane na dobrym papierze w formie TPB, a komiks superhero (spiderman...) powinny byc rozdzielane na pojedyncze numery, czawsami az tesknie za szarym papierem, slabymi kolorami rodem z tm-semic... ale powstaje kolejne pytanie; ktory komiks jeszcze jest superhero, a ktory graphic novel..

Offline Kurczaczek

WAŻNE>>Grubasek?To na pół go psubrata!
« Odpowiedź #84 dnia: Marzec 31, 2003, 09:18:10 pm »
W temacie o Kaznodzieji powstal maly OT na temat grubaskow, wiec wracam do tematu.

Clayman twierdzi, ze uzytkownicy forum sa zby mala grupa, aby nasze preferencje odnosnie grubaskow byly relatywni zblizone do gustow calosci spoleczenstwa komiksiarzy- poniekad ma racje, wiec mam taki maly pomysl.

Gildia Komiksu ma kontakt z wieloma sklepami- ukazuja sie przeciez top listy sprzedazy z wielu zakatkow Polski- mozna poprosic sprzedawcow, aby w tych sklepach wywiesili/wylozyli karteczke objasniajaca sprawe grubaskow (moge zredagowac tresc i przedstawic do Waszej akceptacji) i posiadajaca dwie rubryki do ktorych wpisywali by sie odwiedzajacy sklep- zagrubasami/przeciw grubasom.
Po powiedzmy miesiacu lezenia sobie takiej kartki sprzedawcy oddali by nam owa, a my przedstawilibysmy wyniki na forum i zsumowali wyniki z calej Polski- wowczas mielibysmy relatywnie obiektywny wynik.

Sprzedawcy sie zgodza- co im wisi. Wystarczy, ze kazdy z nas zaniesie cos takiego do jednego sklepu (mysle, ze nalezy do dac tylko do sklepow typowo komiksowych) i bedzie niezle.

Jakby co ja zajme sie "Epikiem- komiks i okolice" na Ogrodowej/Poznań.

Co Wy na to?
...

Offline Kurczaczek

WAŻNE>>Grubasek?To na pół go psubrata!
« Odpowiedź #85 dnia: Marzec 31, 2003, 09:31:10 pm »
Swoja droga, to gdyby to wypalilo, to moglibysmy organizowac wiecej takich ankiet w przyszlosci na rozne tematy i mielibysmy ewentualnie wieksza sile przebicia w postulowaniu roznych rzeczy wydawcom. Czekam na Wasze sugestie.

I sorry, ze przyklejam bez pytania, ale mysle, ze to wazna kwestia- potem sie odkleji.
...

Online wilk

WAŻNE>>Grubasek?To na pół go psubrata!
« Odpowiedź #86 dnia: Kwiecień 01, 2003, 11:21:49 am »
Cytat: "Kurczaczek"
mozna poprosic sprzedawcow, aby w tych sklepach wywiesili/wylozyli karteczke objasniajaca sprawe grubaskow (moge zredagowac tresc i przedstawic do Waszej akceptacji) i posiadajaca dwie rubryki do ktorych wpisywali by sie odwiedzajacy sklep- zagrubasami/przeciw grubasom.

Co Wy na to?

To szczytny pomysl Kurczak. Naprawde. Ale nie sadzisz ze ludzie odwiedzajacy sklep mieli by opory przed podawaniem swojego imienia i nazwiska? Wlasnie z tego powodu mysle ze powodzenie tej akcji jest wielce problematyczne.

Offline Kurczaczek

WAŻNE>>Grubasek?To na pół go psubrata!
« Odpowiedź #87 dnia: Kwiecień 01, 2003, 12:20:27 pm »
Hmmm- ja tam bym nie mial oporow- no bo co to za wstyd? Zreszta mozna chybaby po prostu wpisac ksywke, jesli komus to by przeszkadzalo.

P.S. Wszystkiego naj Wilku!
...

Offline Kurczaczek

WAŻNE>>Grubasek?To na pół go psubrata!
« Odpowiedź #88 dnia: Kwiecień 01, 2003, 08:29:19 pm »
Czy naprawde uwazacie, ze ten pomysl jest do d***? Jesli tak, to napiszcie chociaz tyle- dziwi mnie tak maly oddzwiek w tej jakze waznej kwesti. :(
...

Offline pookie

WAŻNE>>Grubasek?To na pół go psubrata!
« Odpowiedź #89 dnia: Kwiecień 01, 2003, 08:50:30 pm »
Kurczak, u mnie są tylko Empiki i Kolportery. A tam ankiety nie zostawię.
 for Pookie

 

anything