trawa

Autor Wątek: WAŻNE>>Grubasek?To na pół go psubrata!  (Przeczytany 15717 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Clayman_

WAŻNE>>Grubasek?To na pół go psubrata!
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 02, 2002, 08:30:00 pm »
wiesz,naprawde nie chce mi sie spierac o tak nieistotna rzecz,ale jestem pewien ze w zapowiedziach na grudzien byla okladaka tomu trzeciego a nie ta z zegarem,i tyle,
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline mykupyku

WAŻNE>>Grubasek?To na pół go psubrata!
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 02, 2002, 08:30:40 pm »
zdecydowanie wolę wydania nie podzielone - a zwłaszcza, gdy historia urywa się nagle i do dupy i trzeba czekać i czekać a potem się zapomina na co :)

dzielone komiksy w sumie są droższe o 10 do 30 %
opyright by mykupyku

zatapatit

  • Gość
WAŻNE>>Grubasek?To na pół go psubrata!
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 02, 2002, 08:39:00 pm »
Panowie, oczywiście że takie p***by jak my woleliby wydanie nie dzielone i najlepiej w hard-cover
Ale pomyślcie: wydawnictwo wydaje sandmana Preludia i nokturny - 250 stron - cena 45 zł
My to kupimy, ale kto jeszcze?
Ja się cieszę z tego co mam, bo pamiętam jak wyglądała sytuacja komiksowa 4 lata temu

Offline mykupyku

WAŻNE>>Grubasek?To na pół go psubrata!
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 02, 2002, 08:48:57 pm »
a może by tak krótkie serie niedzielone oprocz tych dzielonych produkować na zamówienie przez internet czy listowne?
opyright by mykupyku

Offline wilk

WAŻNE>>Grubasek?To na pół go psubrata!
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 02, 2002, 09:00:22 pm »
W tej ankiecie sie wahalem (kurcze znowu ;) ) Z ostroznoscia zaglosowalem przeciw dzieleniu. A racje moim zdaniem ma jednoczesnie Clayman z jednej i Kurczaczek i Cujo z drugiej. Faktem jest ze jakby zsumowac podzielone wydania zbiorcze to patrzac na cene bezwzgledna wychodzi w sumie drozej. To jest fakt. Ale z drugiej strony prawa rynku mowia tez ze jest pewna granica, pewnie psychologiczna, po ktorej przekroczeniu popyt spada. Oczywiscie to nie dotyczy zagorzalych fanatykow, takich jak my. Choc... gdyby pomyslec to zapewne i u nas znalazlaby sie taka granica. Poza tym czasem wlasnie latwiej kupic cos rozbite, choc w sumie to wychodzi drozej. Stad w ogole koncepcja kupna na raty...
W sumie to widze plusy i minusy obu podejsc, jednak ja osobiscie wolalbym nieporordzielane komiksy (mimo wszystko)

Offline Kurczaczek

WAŻNE>>Grubasek?To na pół go psubrata!
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 02, 2002, 09:14:05 pm »
Krotkie druki niepodzielone obok podzielonych nie wytrzymalyby, poniewaz wychodzilyby pewnie po numerze 2 (zakladam podzial na 2 czesci), lub ewentualnie razem z nim, a badzmy szczerzy ilu z nas wytrzymaloby i nie kupilo juz wczesniej czesci 1 takich dajmy na to "Proludes i Nocturnes", albo "Spetanej Trumny"?

No chyba, ze wychodzilony to w momencie pojawienia sie #1, ale wtedy chyba malo kto kupilby #2, bo nawet taki przeciwnik jak Clayman moglby nie wytrzymac i kupic jednak zbiorczo zamiast czekac na #2.
...

Offline Clayman_

WAŻNE>>Grubasek?To na pół go psubrata!
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 02, 2002, 09:19:39 pm »
ty chyba nie rozumiesz kurczak ze ja nie jestem przeciwnikiem tp,ja po prostu nie mam na to kasy
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Kurczaczek

Sorka
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 02, 2002, 09:23:04 pm »
Napisalem przeciwnikiem, zeby bylo wiadomo o co chodzi, wiem, ze nie jestes Kosmicznym Zlem i rozumiem Twoje argumenty, po prostu potrzebowalem kogos na przyklad
...

Offline Kurczaczek

Fight for fatties!!!
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 04, 2002, 01:19:52 pm »
Jeszcze raz zachecam do oddawania glosow- prosilbym nawet adminow o umieszczenie jakiegos linka na stronie do tej ankiety- mysle, ze jrst to na tyle wazna kwestia, ze zasluguje na link- jesli ta sprawa ma byc przedstawiona wydaca potrzeba troszke wiekszej liczby glosow.
...

Offline mykupyku

Re: Fight for fatties!!!
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 04, 2002, 06:40:42 pm »
Cytat: "Kurczaczek"
Jeszcze raz zachecam do oddawania glosow- prosilbym nawet adminow o umieszczenie jakiegos linka na stronie do tej ankiety- mysle, ze jrst to na tyle wazna kwestia, ze zasluguje na link- jesli ta sprawa ma byc przedstawiona wydaca potrzeba troszke wiekszej liczby glosow.


wydawca potrzebuje kasy i ważnym być, ma nasze głosy gdzies :)
opyright by mykupyku

Offline Kurczaczek

WAŻNE>>Grubasek?To na pół go psubrata!
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 04, 2002, 07:27:45 pm »
Moze jesli bedzie ich troche wiecej to przestanie- warto probowac...
...

Offline KoM@R

WAŻNE>>Grubasek?To na pół go psubrata!
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 04, 2002, 08:36:46 pm »
jestem jak najbardziej za "cienkimi " wydaniami ,komiks jest wtedy bardziej emocionujący i wciągający np. taki origin, po przeczytaniu pierwszej części wprost nie mogłem doczekać się następniej ...a za miesiąc kolejna 3 część -NIE MOGE SIĘ DOCZEKAĆ :D
mmmm....

Offline Kurczaczek

WAŻNE>>Grubasek?To na pół go psubrata!
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 04, 2002, 08:50:40 pm »
Origin jest spox tak jak jest, ale tu chodzi raczej o to, zeby nie dzielono np. takiego Proludes and Nocturnes, czy innych wydan zbiorczych- jesli np. Kaznodzieja zostal wydany zbiorczow 7 (chyba, ale mniejsza o to- chodzi o przyklad) tomach, to czemu w Polsce ma wyjsc w 14?

Niektore komiksy naprawde duzo traca po pocieciu- np niewyobrazam sobie czytania Sandmana po 24 strony... porazka
...

Offline pookie

WAŻNE>>Grubasek?To na pół go psubrata!
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 04, 2002, 09:41:09 pm »
Cytat: "Kurczaczek"
Niektore komiksy naprawde duzo traca po pocieciu- np niewyobrazam sobie czytania Sandmana po 24 strony... porazka


To wyobraź sobie przez co musieli przechodzić ci biedni Amerykanie, którzy na początku czytali Morfeusza właśnie w takiej formie :wink:
 for Pookie

Offline Kurczaczek

WAŻNE>>Grubasek?To na pół go psubrata!
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 04, 2002, 09:50:27 pm »
Cytat: "pookie"
To wyobraź sobie przez co musieli przechodzić ci biedni Amerykanie, którzy na początku czytali Morfeusza właśnie w takiej formie :wink:


Pewnie dlatego teraz 60% spoleczenstwa USA cierpi na nadwage i co drugi z nich chodzi do psychoanalityka :)
...