Autor Wątek: Farmer Boys - słucha tego ktoś poza mną?  (Przeczytany 2860 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Constructor

Farmer Boys - słucha tego ktoś poza mną?
« dnia: Styczeń 26, 2004, 10:37:03 am »
Witam wszystkich fanów trochę cięższego brzmienia. Chciałbym dowiedzieć się, kto słucha tej kapeli z Niemiec. Wprawdzie nazwę mają... "wieśniacką"  :) ale grają naprawdę nieźle!

Wydali do tej pory kilka płyt:
1. Countrified
2. When the cows come home
3. The world is ours
4. The other side

Trudno powiedzieć tak naprawdę co to za muzyka. Chłopaki skaczą od nu-metalu do rocka zahaczając o metal bardziej tradycyjny i rocka cięższe odmiany. Ich największą zaletą są przejścia. Podobnie jak SOAD potrafią zrobić przejście od bardzo melodyjnych fragmentów do gitarowego warkotu (stylem NIE przypominają SOAD).

Niektórzy mogą kojarzyć wokalistę, Mathiasa Sayera, z kawałka "Hope" Apocalyptici, wersja z wokalem umieszczona na soundtracku do Vidoque.

Offline Kormak

Farmer Boys - słucha tego ktoś poza mną?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 26, 2004, 02:46:08 pm »
FB znam tylko z kawałka "Here comes the pain" i właśnie ze współpracy wokalisty z Apocaliptika. Ma ciekawą barwę głosu, chrypkę itd.
Ale od zespołu trzymam się z dala, takie już moje uprzedzenie do niemieckich kapel metalowo/rockowych.

Offline Constructor

Farmer Boys - słucha tego ktoś poza mną?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 26, 2004, 03:41:49 pm »
Hmm... Nie zamierzam bronić niemieckiego rocka i metalu, bo również za nim nie przepadam. Wszystkie zespoły pokroju Guano Apes czy Die Happy są co najwyże średnie. Rammstein wzoruje się momentami na Samaelu, ale taki najgorszy to znowu nie jest. A Farmer Boys kładą ich wszystkich równo na łopatki. Może więc warto spróbować?  :)

Offline Baldwin

Farmer Boys - słucha tego ktoś poza mną?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 26, 2004, 04:04:19 pm »
słyszałem ich kilkukrotnie i jakoś ich muzyka do mnie nie przemówiła.Chyba z tego samego powodu co u Kormaka.

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Farmer Boys - słucha tego ktoś poza mną?
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 27, 2004, 12:55:09 pm »
A ja lubie ich sluchac. Mam na razie dwie plytki: "Countrified" i "The world is ours". Chlopcy sa niezli. Nie bede ukrywal, ze zwrocilem na nich uwage dzieki kowerowi "Newer Let Me Dowan Again" Depeche Mode, ktory umiescili na pierwszym longu (wsparla ich w tym przedsiewzieciu wokalistka the Gathering!).

Offline Constructor

Farmer Boys - słucha tego ktoś poza mną?
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 27, 2004, 07:45:13 pm »
Mam te same płyty. Szukałem wszędzie When the cows come home ale nigdzie nie znalazłem. Z zagranicy jakoś nieszczególnie chce mi się ściągać. Ich ostatni album pojawił się w sklepach (przynajmniej w Niemczech) kilka dni temu.

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Farmer Boys - słucha tego ktoś poza mną?
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 15, 2004, 11:51:49 pm »
Cytat: "Constructor"
Ich ostatni album pojawił się w sklepach (przynajmniej w Niemczech) kilka dni temu.

Czytalem gdzies, bodajze w "Teraz Rocku" badz "Metal Hammerze" dosc pochlebna recenzje na temat tego krazka. Ale co z tego, skoro w zadnym dobrym sklepie muzycznym jeszcze go nie maja...

 

anything