trawa

Autor Wątek: nowe smieci/anime/bajeczki ?  (Przeczytany 3331 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rea

nowe smieci/anime/bajeczki ?
« dnia: Styczeń 26, 2004, 03:40:06 pm »
zaznaczam ze nie przeglądałem całego forum ale tylkoo toa pierwszą strone i nie znalazłem takiego tematu (chociaz niewykluczam ze źle szukałem jakby co...) ale mam pytanie co sadzicie o tych nowo powstałych bajeczkach ,które mozna teraz oglądnąc na fox kids (swoją droga ostatnio leciał tam schin-chan -piekne anime! :) ) np totally spies czy inne kreskówki które niby wyglądają jak anime.czy uwazacie ze są one anime czy nie ,co wogóle o nich sądzicie?no to zapraszam do dyskusji  ;)

Offline Oski86

nowe smieci/anime/bajeczki ?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 26, 2004, 04:32:22 pm »
Ja tu czuje wpływ tematu o wielkich robotach w którym ostatnio toczyły się o coś podobnego boje. ;) Niestety Foxkidsa nie mam więc nie wiem jak się do tego ustosunkować.
e are all gonna die anyway...

Offline Macias

nowe smieci/anime/bajeczki ?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 27, 2004, 10:15:11 pm »
"totally spies" to bodajze francusko-niemicka kreskowa stylizowana na anime.i tyle.
a shin-chan to zajebiste anime rodem z japonii.kto nie widzial-myk przed tv bo naprawde warto.i do tego zayebisty dubbing

grzybek

  • Gość
nowe smieci/anime/bajeczki ?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 29, 2004, 05:06:51 pm »
Hi!

 To co zawsze dobrze się sprzedaje będzie zawsze miało naśladowców. Jak myślicie dlaczego są spodnie dresowe z 4 paskami albo firmy PUNA, ADIDOS czy MIKE ?

pozdrawiam
Grzybek

Offline Lina_

nowe smieci/anime/bajeczki ?
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 01, 2004, 06:03:06 pm »
No więc tak totally spice na pewno nie jest japońska kreskówka i to widac na pierwszy rzut oka ale shin-chan jest anime z którego można się naprawde dobrze posmiać^^ Jednak te "bajeczki" dalek odbiegaja od mojego gustu wole np NGE

Offline sivy

nowe smieci/anime/bajeczki ?
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 02, 2004, 04:18:01 pm »
Uuuu wreszcie moge cos napisac na poczatku przepraszam za moja dluga nieobecnosc (pewnie sie steskniliscie :D)

Wracajac do tematu tego "anime" nie ogladalem i sie nie wypowiem na ten temat ale zauwazcie ze teraz powstaje pelno produkcji, ktore no coż probuja nieudolnie podrabiac japonski styl zwany anime :D
 Żyjemy w ciekawych czasach.
- Nie ufami rządowi, nie ufami systemowi warości, nie ufamy mediom i nie ufamy sobie nawzajem! Podkopaliśmy wszystkie autorytety, a razem z nimi, podstawy do nowych!
- "Interesujące" to łagodnie powiedziane.

Offline Lina_

nowe smieci/anime/bajeczki ?
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 03, 2004, 01:48:50 pm »
zgadzam sie żywym przykładem (przynajmniej moim zdaniem) jest pewne czasopismo witch no i totaly spice widac jasno ze jest to bajka która ma wygladac podobnie do anime

Offline SeeMoon

nowe smieci/anime/bajeczki ?
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 11, 2004, 04:53:01 pm »
Zgadzam sie z przed klepaczami.
To ze cos ma wielkie oszy nie znaczy ze jest anime, ale swoja droga nie ogladalem zadnego anime dla 8 latkow wiec nie mam porownanie (Sailor Moon chyba sie nie liczy?).
ail Eris! Hail Dyskordia! Hail RMSS!
Zachwalają życie jak prostytutka miłość.

grzybek

  • Gość
nowe smieci/anime/bajeczki ?
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 11, 2004, 10:24:28 pm »
Witch jest chyba przykladem takiej pseudomangi. Uwazam, ze tworcy Witch'a chcieli poplynac na coraz wiekszej popularnosci mangi w Europie. Podobnie rzecz sie chyba miala z Kaczorem Donaldem, ktorego jedno wydanie mialo byc mangowe.

pozdrawiam
Grzybek

Mav82

  • Gość
nowe smieci/anime/bajeczki ?
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 12, 2004, 11:34:07 am »
tzn, kaczor mialby miec jeszcze wieksze oczy niz obecnie ???

Offline sivy

nowe smieci/anime/bajeczki ?
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 20, 2004, 12:07:18 am »
Ttttttaaaaaaaa pamietam to!!! To bylo kilka lat temu kiedy zaczynalem sie interesowac m&a [chlip co to byly za czasy :cry: ]  kupilem wtedy tan numer prade mowac wtedy mi sie to podobalo... wtedy...
 Żyjemy w ciekawych czasach.
- Nie ufami rządowi, nie ufami systemowi warości, nie ufamy mediom i nie ufamy sobie nawzajem! Podkopaliśmy wszystkie autorytety, a razem z nimi, podstawy do nowych!
- "Interesujące" to łagodnie powiedziane.

 

anything