Autor Wątek: Gryfy - 350 pkt :)  (Przeczytany 60277 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vallarr

Gryfy - 350 pkt :)
« dnia: Styczeń 27, 2004, 09:39:13 am »
Moja druga armia sa gryfy - kombinuje rozpiske od jakiegos czasu i kcialbym , cobyscie to ocenili :)
2x exek
3x templar
2x duelist
1x duelist
3x 2 fusiler
4x young dwarf on razorback
cytuje z pamieci :)
6 fizylierow powinno wystrzelac co sie da ;) jako imho najlepsi strzelcy w grze - nyo , moze hybrydy dopakowane mutacja sa lepsze , ale bez mutacji gorsze ;/
exeki maja za zadanie szarzowac i zabijac na to , co templarzy przyjma na klate :) duelistki wspomagaja exekow i templarow tam , gdzie sa potrzebne :)
nyo i perelka - a 76 pkt 4 dwarfow na swiniakach - 17.5 ruchu , statsy ataku i obrony po 5 - idealne do robienia zametu - niestety malutki res ;/ ake i tak mi sie podobaja :) nie wyobrazam sobie gry bez szybkich jednostek - lataja po obozowiska , skarby itp :)
zastanawiam sie nad zamiana jednej duelistki na templara albo exeka ;/ ale na razie potestuje w czwartek na martwiakach Filipa ta wersje :)
na 300 wyrzucam jednego dwarfa i templara :)
co o tym sadzicie ??
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Rebel

Gryfy - 350 pkt :)
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 27, 2004, 11:48:20 am »
Hey
Ja tam specjalistą od gryfów nie jestem ale troche sie z nimi walczyło się :)
Na pewno temparzy sa niezłą jednostką z ich war fury przydała by im sie może asysta duelistek aby podnieść inicjatywe i mieć kogoś kto będize ich bronił. exec są nieźli ale nie nalezy ich przeceniać. Co do dwarfów to nie wiem skąd ich wziołęś bo dwarf on razorback ma ruchu 17.5 ale nie ma 5 skili tylko 4 i 3 co powoduje że są nie za dobrzy jedynie ich koszt przemawia za nimi (16).
Mi sie podoba :)

Powodzenia w testach.
url=http://www.sloganizer.net/en/][/url]
Sisters of Battle :D

Offline Vallarr

Gryfy - 350 pkt :)
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 27, 2004, 12:00:30 pm »
thx :)
duelistki wlasnie po to sa :)
ten krasnal to young dwarf on the razorback - kosztuje 19 pkt - tyle co duelistka czy fizylier :)  statsy z AB ;/
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Rebel

Gryfy - 350 pkt :)
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 27, 2004, 12:26:23 pm »
Oki fakt są tacy, znalazłem ich na sedenie :)

Pozdrawiam
url=http://www.sloganizer.net/en/][/url]
Sisters of Battle :D

Offline Rebel

Gryfy - 350 pkt :)
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 27, 2004, 12:29:37 pm »
Choć możesz mieć problem z załatwieniem ich bo jest to edycja limitowana jeszcze do pierwszej edycji. Ale powodzenia.

sorki że w dwóch postach
url=http://www.sloganizer.net/en/][/url]
Sisters of Battle :D

Offline Szczur

Gryfy - 350 pkt :)
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 27, 2004, 03:28:57 pm »
Zrobi se konwersje ;)

A armia fajna tak na pierwszy rzut oka, choć z Gryfami jestem średnio obznajomiony (tylko tyle że ich biłem ;) )
- Stary, co oni robią?
 - Chyba rzucają się gumowym kurczakiem.
 - O kur**..."
dwóch zszokowanych dresów, R-Kon 2004

Offline Overkill

Gryfy - 350 pkt :)
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 27, 2004, 04:26:06 pm »
1234567890987654321

Offline Vallarr

Gryfy - 350 pkt :)
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 27, 2004, 07:38:46 pm »
wlasnie dlatego ustawiam sie w rogu tak , by scouci nie mogli mi fizylierow popsuc w 1 turze , ewentualnie dwarfy wejda w zwarcie z scoutami i strzelamy do tej walki - mam 2/3 szans , ze trafie scouta a nie dwarfa :) po drugie ja kcem grac typowym defem , a takiego z prawdziwego zdarzenia nie widzalem ;/
Thalionow nie kce , zrezygnowalem z nich swiadomie - to po prostu ladniejsza , acz slabsza wersja skorize ...
pozatym doskonale wiesz , ze bede i tak probowal zmiescic 6 fizylierow na 300 :)
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Overkill

Gryfy - 350 pkt :)
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 27, 2004, 07:49:05 pm »
1234567890987654321

Offline BeRsErK

Gryfy - 350 pkt :)
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 27, 2004, 08:00:59 pm »
"- mam 2/3 szans , ze trafie scouta a nie dwarfa "
Jeśli nic się nie zmieniło to Krasie na dzikach liczą się jako kawaleria a wiec duży cel ;) i to 2/3 to szansa na trafienie w swój model ;)

Offline cielaq

Gryfy - 350 pkt :)
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 27, 2004, 08:08:02 pm »
Cytat: "BeRsErK"
"- mam 2/3 szans , ze trafie scouta a nie dwarfa "
Jeśli nic się nie zmieniło to Krasie na dzikach liczą się jako kawaleria a wiec duży cel ;) i to 2/3 to szansa na trafienie w swój model ;)
Nic się nie zmieniło. :P
Vallarr- sześciu fuziów to przesda. Wielu juz próbowało. Defens ne musi się składać w połowie ze strzelców. A poza tym jak juz bierzesz się za sojusze, to może tam znajdziesz coś ciekawego, co strzela. Krasie mają np. altylerzystów.
Sprawiedliwość? Kto szuka sprawiedliwości? Zaprowadzimy naszą własną sprawiedliwość - zwyciężając lub ginąc."

"If I advance, follow me! If I fall back, kill me! If I die, avenge me!"

Offline Vallarr

Gryfy - 350 pkt :)
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 27, 2004, 08:17:53 pm »
Berserk - błeee - ale to i tak tylko 3/5 a nie 2/3 :P bleee
Cielaq - bombardy maja aima 1 , wole fizylierow :)
a tak powaznie , to u mnie w nich zainwestowalem 114 pkt , czyli mniej nish 1/3 armii - a potrafia zrobic wiecej nish pozostali w ciagu pierwszych tur :)
scouci moga sie wystawiac w zasiegu - jaka jest szansa , ze on pierwszy wyciagnie scouta nish ja dowolna jednastke , ktora natychmiast wchodzi w zwarcie ?? :)
od 2 thalionow wole 3 dwarfow na swiniakach ;/  wiecej , szybsze , jak wylosuje pierwszy to leci na srodek stolu i przeciwnik idze ture dluzej - tura strzelania wiecej :) pozatym jakos sie do nich nie przekonalem ;/
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline cielaq

Gryfy - 350 pkt :)
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 28, 2004, 05:21:18 am »
Cytat: "Vallarr"
Cielaq - bombardy maja aima 1 , wole fizylierow :)

Ale są za to lekką artylerią :P
Cytuj
a tak powaznie , to u mnie w nich zainwestowalem 114 pkt , czyli mniej nish 1/3 armii - a potrafia zrobic wiecej nish pozostali w ciagu pierwszych tur :)
/
Czasami im się zdarza, ale niezbyt często. W WFB gram armią z dużą ilościa strzelania (Imperium), i już dawno przekonałem się, że moja biologoczka z ogólnika miała rację: "Nadmiar jest równie szkodliwy jak niedobór".
Sprawiedliwość? Kto szuka sprawiedliwości? Zaprowadzimy naszą własną sprawiedliwość - zwyciężając lub ginąc."

"If I advance, follow me! If I fall back, kill me! If I die, avenge me!"

Offline Filip

Gryfy - 350 pkt :)
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 28, 2004, 11:06:09 am »
Vallar nie myśl, że mnie wystrzelasz, moja armia jest u ciebie w 2 turze, jakoś już mam sentyment do takich armii, dueliści po@#$% się w gacie  :), a poza tym zagramy w piątek bo w czwartki nie mam czasu.
Stand And Fight
Live By Your Heart
Always One More Try
I’m Not Afraid To Die
Stand And Fight
Say What You Feel
Born With A Heart Of Steel"

Offline Vallarr

Gryfy - 350 pkt :)
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 28, 2004, 05:27:13 pm »
zgadamy sie jutro w szkole ;) tak , wiem , ze Twoja armia to w wiekszosci scavengerzy , ale to bedzie po prostu trudny test :) najwyzej przegram :)
Cielaq - to sie zastanowie , ale za 1 bombarde mam 2 fizylieorw lub dwarfow ;/
co do ilosci , to i tak to jest zbalansowane - i i tak zycie i gry to zweryfikuja :) min dlatego nie wystawiam thalionow , coby wiecej pkt na stzrelanie nie marnowac :)
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

 

anything