Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy amerykańskie

Great comeback

(1/18) > >>

pookie:
Frank Castle powraca.
I to w niezłym stylu, bo autorem scenariusza jest Ennis, a oprawą graficzną zajął się Dillon. Wydawca - Mandragora. Termin - 2003 rok.
A tak przy okazji gorący apel :

KUPUJCIE TRANSMETA !!!  

Chyba, że chcecie by w 2003 ukazały się tylko DWA albumy z przygodami Spidera...

Anonymous:
zupelnie nie gustuje w takich komiksach  8)  bu.

Piotr Witkowski:
Jakie albumy z przygodami Spidera???

Cujo:
O basta... Jak chciales zachecic, to mogles nie podawac, ze rysownikiem jest Dillon :wink: W Kaznodziei sie nie popisal.
A na powazke, to transy, spajdery i paniszery i tak sobie podaruje, nawet jakby mial Bisley rysowac. Transmetropolitana w zasadzie z innych powodow niz reszte, ale zawsze.
Niech Mandragora wezmie sie za siebie i cos konkretnego w koncu wyda. Oprocz "100 naboi" nisko przy glebie jedzie nonstop :x

Kurczaczek:
Pierwszy numer nie powalil mnie na kolana, niemniej jednak drugi kupie, bo troszke mnie ta pozycja ciekawi (zawsze chcialem byc reporterem- zamowilem sobie nawet takie patrzalki jak ma Spider), niemniej jednak nie zalezy mi na masowym rzucie pozycji z Jeruzalemem... na razie. Wiecej powiem jak przeczytam drugi tom (jakos za pare dni ma byc z tego co wiem), podobno jest lepszy.
Poza tym chyba nie wszyscy zalapali (albo ja zle zalapalem), ze "Spider" oznaczal nie kolesia w rajtuzach, co lata po dachcach, ale "Spidera Jeruzalem" :?:
Tak swoja droga, to skad masz info o tym co wyda Mandragora w 2003?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej