Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy amerykańskie

Great comeback

<< < (2/18) > >>

pookie:

--- Cytat: "Piotr Witkowski" ---Jakie albumy z przygodami Spidera???
--- Koniec cytatu ---


Heh, bohaterem serii "Transmetropolitan" jest Spider Jerusalem.


--- Cytat: "Cujo" ---Niech Mandragora wezmie sie za siebie i cos konkretnego w koncu wyda. Oprocz "100 naboi" nisko przy glebie jedzie nonstop
--- Koniec cytatu ---


Nie zgodzę się z Tobą Cujo. "100 naboi' jest niezłe, ale moim zdaniem odrobinę przereklamowane. Ja cenię sobie bardziej Transmeta, Pielgrzyma i Midnight Nation. Ale to kwestia gustu, rzecz jasna. Mógłbyś mi powiedzieć, co w Twoim odczuciu zasługuje na miano "czegoś porządnego" ?

Piotr Witkowski:
Uch, racja, ksywa "Spider" w pobliżu nazwiska "Castle" kojarzy mi się jednoznacznie..

(hm, może ujawniło się w tym moje skryte marzenie, że ktoś wznowi wydawanie komiksów ze Spider - Manem? :wink: )

pookie:

--- Cytat: "Piotr Witkowski" ---(hm, może ujawniło się w tym moje skryte marzenie, że ktoś wznowi wydawanie komiksów ze Spider - Manem? :wink: )
--- Koniec cytatu ---


Twoje marzenia mogą się spełnić :wink:  Fun-Media wykupiła prawa do jeszcze kilku zeszytów "Ultimate Spider-Man".

Cujo:

--- Cytat: "pookie" ---Nie zgodzę się z Tobą Cujo. "100 naboi' jest niezłe, ale moim zdaniem odrobinę przereklamowane. Ja cenię sobie bardziej Transmeta, Pielgrzyma i Midnight Nation. Ale to kwestia gustu, rzecz jasna. Mógłbyś mi powiedzieć, co w Twoim odczuciu zasługuje na miano "czegoś porządnego" ?
--- Koniec cytatu ---

Widzisz, nie potraktuj tego co powiem ofensywnie, ale dla mnie Pielgrzym to byl gleboki kibel a Midnight Nation po prostu ominalem szerokim lukiem. Nie moje klimaty.
100 naboi spodobalo mi sie jako cos nowego - zwykla sensacja z wciagajaca fabula, nie probojaca na sile byc niczym wiecej.
Jak sam powiedziales - jest to kwestia gustu i jestem daleki by potepiac to co sie komu podoba.
A moje gusta sa skierowane w inna strone niz repertuar Mandragory. Burnes, Corben, Jodorowsky, Moore, Mignola, Miller - w ten fason.
I dziwie sie lekko Mandragorze czemu nie wyda "Battle Chasers". Wydawnictwo Cliffhanger chyba jest jakos skumane z TopCow, z ktorego Mandragora ma licencje?

Piotr Witkowski:
Sorry Cujo, ale jeśli "Plemię cienia" ominąłeś szerokim łukiem dosłownie (czyli nie czytałeś), to nie wypowiadaj się, że Mandragora cieńko przędzie... "Plemię" to wg mnie komiks bardzo dobry, zresztą czego się spodziewać po Straczynskim?

Inne komiksy Mandragory też są niezłe: "100 naboi", "Transmetropolitan" (dla mnie osobiście bomba!), "Origin", nawet "48 stron"... "Kibli" to oni wcale nie mieli tak dużo - "Obergeist" to gniot jakich mało, "Hitman" też był kiepski, ale czy wydali coś jeszcze bardzo kiepskiego? Chyba nie...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej