Autor Wątek: Komiksowa Top Lista za listopad 2002  (Przeczytany 22160 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Karol Kremens

Komiksowa Top Lista za listopad 2002
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 05, 2002, 06:39:37 am »
Sandman, oczywiscie.
W szczegolnosci za ostatnie opowiadanie w tym tomie. Starsza siostra Snu to mistrzowska postac.

A jesli ,Kurczak, oczekujesz, ze smialek, ktory glosowal na Fathom sie zglosi, to... haha. Po tej serii komentarzy nic go nie zmusi.
Moze tylko szkoda, ze glosowanie jest anonimowe? Z drugiej strony, gdyby nie bylo, to presja wiekszosci i obawa przed osmieszeniem zaprzeczylyby sensowi ankiety.

Offline Macias

Komiksowa Top Lista za listopad 2002
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 06, 2002, 05:51:00 pm »
zdecydowanie origon#2 choc sandmana ani hellboya nie czytalem.

zatapatit

  • Gość
Komiksowa Top Lista za listopad 2002
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 06, 2002, 07:38:19 pm »
Cytat: "2dope"
a jaki jest ten Storm, bo za dawnych czasow mialem do niego slabosc?

Trzymam się jak najdalej od Storma.
Storm to koszmar, komiks obrażający czytelników!
Nie chcę krytykować scenariuszy bo są po prostu poniżej krytyki, a rysunki...
Powiem szczerze, jako rysownik boję się przeglądać Storma, boję się że zarażę się bezmyślnością, bezfinezyjnością i bezsmakowością ilustracji. Jak byłem dzieciakiem to lubiłem Lawrence'a, ale dziś - brzydzę się jego komiksów.
Czyli, 2dope, tobie będzie się podobać.

Offline Kormak

Komiksowa Top Lista za listopad 2002
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 09, 2002, 04:49:29 pm »
O rany, nowy Hellboy rzuca na glebę!
Wszystkie peany na cześć "Obudzić diabła", które we wstępie wygłasza Alan Moore są słuszne. Mignola to gigant.
Zresztą każdy maniak Lovecrafta chyba się ze mną zgodzi.

Epilog to już majstersztyk.


Dobra koniec wazeliny.

Jakby powiedział Jacek Cygan "Jestem na tak, Hellboyu! Nie wyobrażam sobie finałuy bez ciebie!"

Anonymous

  • Gość
Komiksowa Top Lista za listopad 2002
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 09, 2002, 05:00:10 pm »
Cytat: "zatapatit"
boję się że zarażę się bezmyślnością, bezfinezyjnością i bezsmakowością ilustracji.
Czyli, 2dope, tobie będzie się podobać.


ok, obys wiec zarazil sie finezyjnoscia Dillona

Offline mykupyku

Komiksowa Top Lista za listopad 2002
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 09, 2002, 06:56:43 pm »
gdzie nie wejdę to zatapatit się z kimś kłóci - jestem gotowy do dyskusji, jestem gotowy do dyskusji, przytoczcie argumenty, przytoczcie argumenty, to nie są argumenty, to nie są argumenty, ja tego nie mówiłem, ja tego nie mówiłem, gdzie ja to mówiłem, gdzie ja to mówiłem, jestem gotowy do dyskusji, jestem gotowy do dyskusji, przytoczcie argumenty, przytoczcie argumenty, to nie są argumenty, to nie są argumenty, ja tego nie mówiłem, ja tego nie mówiłem, gdzie ja to mówiłem, gdzie ja to mówiłem, jestem gotowy do dyskusji, jestem gotowy do dyskusji, przytoczcie argumenty, przytoczcie argumenty, to nie są argumenty, to nie są argumenty, ja tego nie mówiłem, ja tego nie mówiłem, gdzie ja to mówiłem, gdzie ja to mówiłem, jestem gotowy do dyskusji, jestem gotowy do dyskusji, przytoczcie argumenty, przytoczcie argumenty, to nie są argumenty, to nie są argumenty, ja tego nie mówiłem, ja tego nie mówiłem, gdzie ja to mówiłem, gdzie ja to mówiłem - jeśli doczytałeś/aś do tego miejsca bez omijania tekstu to jesteś równie wytwały/a jak zatapatit :)
opyright by mykupyku

zatapatit

  • Gość
Komiksowa Top Lista za listopad 2002
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 09, 2002, 07:49:51 pm »
Radzę przetrzeć binokle.
Gdzie tu się ktoś kłóci?
Za chwilę możemy zacząć, myku

Czy fora dyskusyjne są tworzone po to, aby nie można było na nich dyskutować?

Jeśli moderatorzy uważają, że mój sposób argumentacji jest niewłaściwy i nic nie wnoszę do samego forum to proszę mi to powiedzieć. Jeśli jestem tu niemile widziany - proszę dać mi znać.
Jako persona non grata natychmiast się oddalę.

Anonymous

  • Gość
Komiksowa Top Lista za listopad 2002
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 09, 2002, 08:03:10 pm »
jezli do dyskusji dorzucisz obelge, to przeradza sie w klotnie, chyba ze znasz inna definicje

Offline Cujo

Komiksowa Top Lista za listopad 2002
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 09, 2002, 08:18:32 pm »
Zat... Nie rzuca Ci sie w oczy, ze juz kilka osob zwraca Ci uwage? Moze powinienes troche zluzowac ze swoim zawzietym i konfliktowym sposobem dyskutowania? Forum jest od dyskusji - zgadza sie, czasem dyskusja staje sie goraca - znowu sie zgadza. Ale jezeli posuwasz sie do obrazania wspoldyskutantow, to cos sie zaczyna nie zgadzac, i to mocno. Powtarzam zluzuj.
Cytat: "zatapatit"
Jeśli moderatorzy uważają, że mój sposób argumentacji jest niewłaściwy i nic nie wnoszę do samego forum to proszę mi to powiedzieć.

Patrz wyzej. Jezeli nie zluzujesz - uslyszysz to oficjalnie od jednego z moderatorow.
A czy nic nie wnosisz? Wnosisz jak kazdy z nas. Tyle, ze wnoszenie z tym wszystkim cisnienia jest niepotrzebne i nie mile widziane.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline mykupyku

Komiksowa Top Lista za listopad 2002
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 09, 2002, 09:51:10 pm »
Cytat: "zatapatit"
Radzę przetrzeć binokle.
Gdzie tu się ktoś kłóci?
Za chwilę możemy zacząć, myku

Czy fora dyskusyjne są tworzone po to, aby nie można było na nich dyskutować?

Jeśli moderatorzy uważają, że mój sposób argumentacji jest niewłaściwy i nic nie wnoszę do samego forum to proszę mi to powiedzieć. Jeśli jestem tu niemile widziany - proszę dać mi znać.
Jako persona non grata natychmiast się oddalę.


ale ja tylko chwaliłem wytrwałość, he he :)

forum dyskusyjne bez konfliktów byłoby trochę nudne
ale konflikty bez dyskusji też są nudne

tak czy siak daleki jestem od pomysłów by kogoś usuwać, usta zamykać, bo jak do tej pory nikt nie przekroczył granicy używalności forum
opyright by mykupyku

Offline Kurczaczek

AAAAAAAAAAAAAA
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 09, 2002, 10:32:19 pm »
Ostatnio mam straszne wrazenie, ze ktorego tematu nie otworze, to wszedzie jest ta sama klotnia- kurna przeciez nie po to jest to forum... ogolnie robi sie to juz nudne  :?
...

Offline dasst

Komiksowa Top Lista za listopad 2002
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 10, 2002, 08:22:04 am »
 Odnosze identyczne wrażenie. Chyba sobie dam spkój z tym forum  :?
Men my brothers who after us live,
have your hearts against us not hardened.
For -- if of poor us you take pity,
God of you sooner will show mercy."

Offline dnaoro

Komiksowa Top Lista za listopad 2002
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 10, 2002, 03:20:46 pm »
dokladnie. dopiero teraz sobie uzmyslowilem, dlaczego nie bylem tu 2 dni..

Offline Kurczaczek

:(
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 10, 2002, 03:30:10 pm »
Ja jeszcze troche zaczekam, ale jesli nic sie nie zmieni i nie pojawia sie zadne ciekawe tematy to... :(

Gdzie warto pisac, jesli nie tu?
...

Rorkas

  • Gość
Re: :(
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 10, 2002, 03:41:28 pm »
Cytat: "Kurczaczek"
Ja jeszcze troche zaczekam, ale jesli nic sie nie zmieni i nie pojawia sie zadne ciekawe tematy to... :(

Gdzie warto pisac, jesli nie tu?


Jest jesce wrak, ale tam bardzo wolno hodzi serwer i to bardzo znieheca do dyskusji.  :(

 

anything