trawa

Autor Wątek: Zlote Maliny  (Przeczytany 5914 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pawełek

Zlote Maliny
« dnia: Styczeń 29, 2004, 04:52:19 pm »
Wiecie kto dostanie zlote maliny w tym roku?  :lol: podobno najwiecje nominacji maja MALI AGENCI 3D  :roll:

z gory dzieki
Pawel

Offline Baldwin

Zlote Maliny
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 29, 2004, 07:35:16 pm »
Najwiecej nominacji do Złotych Malin otrzymał w tym roku film "Gigli" z Benem Affleckiem I Jennifer Lopez.
Bodaj 7 nominacji otrzymały "Aniołki Charliego"

Jeśli chodzi o "Małych Agentów 3d", to tu naminację otrzymał Sylvesterr Stallone - grający w tym filmie(podobno - nie oglądałem  :)  )

Offline Kormak

Zlote Maliny
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 29, 2004, 07:56:43 pm »
Na "Małych agentów 3d" idę jutro do kina z chrześnicą... ale będzie jazda, już sie nie mogę doczekać... szmira szmirą, ale gra tam Banderas, Stallone i Clooney - będzie zabawa, i to w trójwymiarze :)

Co do "Gigli" - ten film musi być tak zły, że aż kultowy (coś w stylu wysokobudżetowego Eda Wooda). Żadnego innego filmu nie chciałbym tak obejrzeć jak tego! Czy ktoś się orientuje, czy to chociaż na wideo u nas się ukaże? Swoją drogą... jak tam gra Walken i Pacino, a film nadal jest tak zły, to musi być NAPRAWDĘ ZŁY :D

Offline login

Zlote Maliny
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 29, 2004, 10:40:18 pm »
wspaniałe nagrody.... najlepiej zrobil Tom Green, który jako jedyny odebrał nagrody, za "Freddy got Fingered"(swoją drogą, podobał mi się: ). rozłożył sobie czerwony dywanik i wygłosił mowę z podzękowaniami.
Mistrzu, dość! Wystarczy tego filozofowania!", Arystoteles.

Antyplaton

Offline Baldwin

Zlote Maliny
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 29, 2004, 10:52:21 pm »
Cytat: "login"
wspaniałe nagrody.... najlepiej zrobil Tom Green, który jako jedyny odebrał nagrody, za "Freddy got Fingered"(swoją drogą, podobał mi się: ). rozłożył sobie czerwony dywanik i wygłosił mowę z podzękowaniami.



Nagroda na miare jego umijętnosci aktorsko - reżyserskich...

Offline login

Zlote Maliny
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 30, 2004, 02:51:18 pm »
tzn tak: nie twierdze, że jest dobrym aktorem czy reżyserem- bo tak nie jest. mówię tylko, że ten prywitywny, głupi, bezsensowny i absurdalny film w miarę podobał mi się. a już sam numer z odebraniem złotej maliny, to świetny chwyt marketingowy- dopiero wtedy usłyszałem o tym filmie. można tego się było spodziewać po twórcy jackassa.
a co do stallone'a to jury złotych malin poswiedziało, że dostanie malina za każdy film w jakim wystąpi. niezależnie od wymiaru czasowego roli.
Mistrzu, dość! Wystarczy tego filozofowania!", Arystoteles.

Antyplaton

Offline Baldwin

Zlote Maliny
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 31, 2004, 12:57:08 am »
Cytat: "login"
a co do stallone'a to jury złotych malin poswiedziało, że dostanie malina za każdy film w jakim wystąpi. niezależnie od wymiaru czasowego roli.



O rany!Za co go tak nie lubia?
Stallone aktorem jest niezłym.Inna sprawa,zę część filmów w których grał nie była najwyższych lotów.Ale przecież nie z jego winy....

Z tymi Złotymi Malinami, to jakiś przekręt.. ;)

Offline Kormak

Zlote Maliny
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 31, 2004, 07:02:35 pm »
Cytat: "login"
można tego się było spodziewać po twórcy jackassa.

Tom Green nie jest twórcą "Jackassa". Nie ma z jego powstaniem nic wspólnego.

A "Mali Agenci 3D" - cały film to jednak wielka Złota Malina. Cholerny trójwymiar: wszystko rozmazane, oczy bolą jak cholera.
A Sylwek S. za rolę w tym filmie faktycznie zasłużył na nominację.
Cała obsada powinna dostać grupową nominację.

Offline login

Zlote Maliny
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 01, 2004, 11:14:51 am »
musiałem się pomylić, ale na pewno widziałem parę odcinków knoxvilla i greena razem... poza tym pasuje do jackassa stylem bycia ; ]
a na złote maliny, jeżeli oceniają kiczowatość, to powinien dostać władca: powrót króla. oscary za zdjęcia, efekty, muzyke, ale maliny za aktorstwo, scenariusz i reżyserie(strasznie chaotyczna).
Mistrzu, dość! Wystarczy tego filozofowania!", Arystoteles.

Antyplaton

Gilbaert

  • Gość
Zlote Maliny
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 01, 2004, 11:39:09 am »
Cytuj
a na złote maliny, jeżeli oceniają kiczowatość, to powinien dostać władca: powrót króla. oscary za zdjęcia, efekty, muzyke, ale maliny za aktorstwo, scenariusz i reżyserie(strasznie chaotyczna).


to chyba już prędzej Matrix#2 i #3
pzdr

Offline Baldwin

Zlote Maliny
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 01, 2004, 12:22:19 pm »
Cytat: "login"
a na złote maliny, jeżeli oceniają kiczowatość, to powinien dostać władca: powrót króla. oscary za zdjęcia, efekty, muzyke, ale maliny za aktorstwo, scenariusz i reżyserie(strasznie chaotyczna).



Toczyliśmy już na ten temat wojnę w innym temacie....Generalnie byłeś w mieżdżącej mniejszości ze swoimi poglądami, jeśli idzie o II część trylogii.

Offline Pawełek

Zlote Maliny
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 03, 2004, 08:59:07 pm »
we władcy moim zdaniem scenariusz nie zasługuje na malinę, ale aktorstwo tak <legolas, najbardziej niedobrana postać. ale nie ma porownania z Panem Tadeuszem  :giggle: > I powinien dostać osobnego oskara za gulluma :).  

PAWEŁ

Offline Gollum

Zlote Maliny
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 03, 2004, 09:20:55 pm »
Cytat: "pg"
legolas, najbardziej niedobrana postać. ale nie ma porownania z Panem Tadeuszem  :giggle: > I powinien dostać osobnego oskara za gulluma :).  

Legolas pasuje do reszty elfów. Popatrz na Keleborna, Galadrielę czy Haldira. Wszyscy są półprzytomni, jakby uposledzeni umysłowo lub myslami będący całkiem w innym świecie.
A za Golluma Oscar nalezy się nie tyle Selkirkowi co temu, co zrobił mojego imiennika w komputerze.

Offline kubususul

Zlote Maliny
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 03, 2004, 09:33:24 pm »
Powiedzmy ze rezyser tak widzial elfy, ale z tego co mi wiadomo to Legolas wcale nie jezdzil na snowboardzie (no moze niekoniecznie snow ;) ),a w filmie to normalnie mamy mistrza, zarowno w dwóch wierzach jak i w powrocie króla.To jest moim zdaniem NAJWIEKSZE przegiecie- harce Legolasa- za to malinki mozna by dac.
UT INVENIAM VIAM AUT FACIAM
Mówcie mi Usul- ksywka, lub Kubuś- imię,
a nie pełnego nicka :)

Offline login

Zlote Maliny
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 03, 2004, 09:46:58 pm »
no cóż... nie ma to jak armia leśnych elfów w pełnych płytowych zbrojach pomagająca ludziom w bitwie o helmowy jar... no cóż: może to i była jego wizja, ale niezbyt udana. super freestyle na słoniu, albo jazda na stairsboardzie to była już śmieszna. ogólnie nie da się temu filmowi zarzucić jednego: był ładny dla oka. więc powimnny polecieć oscary za zdjęcia itp. ale był też pretensjonalny miejscami... więc malinkę mógłby tez symbolicznie dostać z jedną... np za "najgorszego elfa wszechczasów".
Mistrzu, dość! Wystarczy tego filozofowania!", Arystoteles.

Antyplaton

 

anything