Autor Wątek: Podstawki  (Przeczytany 12491 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gaweł

Podstawki
« dnia: Styczeń 30, 2004, 02:09:28 pm »
Jak robicie swoje podstawki??
Heh początkowo robiłem je z trawki kupowanej w modelarskim, ale chyba jednak zmienię system.
Czy jest wogóle w Katosach albo w Polsce dostępna ta trawka elektrostatyczna (czy jakoś tak  :oops: ) ??
Chyba najlepszy i najprostszy sposób to pomalowanie żwiru albo piasku i ewentualnie jakiś mały krzaczek ;)
iestety wróciłem do szarej rzeczywistości polskiego menelstwa... Czy ktoś ma wątpliwości ile zostało dni do końca szkoły? DUŻO!! :(:(:(

Offline Jacoslaw

Podstawki
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 30, 2004, 07:14:07 pm »
Ja lubie dodać do moich podstawek różnego rodzaju rekwizyty (np:złamany miecz , czaszke itp itd ).


Pozdrawiam

Offline wedge

Podstawki
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 30, 2004, 10:03:58 pm »
W swoich podstawkach wykorzystuje trawkę w arkuszu...  wycinam odpowiedni kształt, naklejam i po kłopocie :)
Również ja czasami łapie faze i dodaje różne "klimatyczne" gadżety ;)  takie jak choćby wspomniany wyżej złamany miecz..
tone and Steel

Offline Bioły

Podstawki
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 30, 2004, 11:52:37 pm »
Ja przyklejam piasek który przywiozłem znad morza z Christophem :) hehe a potem go łądnie maluje i do tego jakis kamyczek albo terwkę :D ;)
ww.forum.swc.prv.pl  - rózne fora :)
              ..

Offline Gaweł

Podstawki
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 31, 2004, 07:40:11 am »
Szczerze mówiąc to nie myślałem jeszcze nad takimi gadżetami, ale mam jednego elfa na zbyciu, więc chyba będzie w kawałkach na orkach :)
Bioły: Przynieś mi na poniedziałek troche żwiru :) Proszę :)
iestety wróciłem do szarej rzeczywistości polskiego menelstwa... Czy ktoś ma wątpliwości ile zostało dni do końca szkoły? DUŻO!! :(:(:(

Offline LordThom

Podstawki
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 01, 2004, 11:37:26 am »
ja kupuje arkusz trawy z liscmi i naklejam na podstwki.
dla goblina jednego zrobilem podloze z gruzu i kamienie. ale z ta trawa wygodniej i w sumie ladniej ;]
i]Czas nie ma początku ani końca.
Czas jest jak wąż Uroboros, który chwycił zębami własny ogon.
W każdym momencie kryje się wieczność.
A wieczność składa się z chwil, które ją tworzą.[/i]

Offline Mejwon

Podstawki
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 01, 2004, 02:07:17 pm »
A jak to wygląd i idzie to dostać w Bardzie.
ozdrufka dla fas.

Offline luki_3001

Podstawki
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 01, 2004, 05:22:12 pm »
Moje podstawki ozdabiam ruznymi kamykami albo trawką kupioną w sklepie.

Offline Gordek

Podstawki
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 01, 2004, 07:31:03 pm »
Mnie natomiast ciekawi sprawa tylko pokrewnie związana z ozdabianiem podstawek.

Czy Wy swoje figurki najpierw przylepiacie do podstawek (i jakim klejem?) a dopiero potem je malujecie? Czy najpierw je malujecie, a dopiero potem przyklejacie do podstawki?
i][...] Nie przejdziesz (...) Jam jest sługa Tajemnego Ognia, władam płomieniem Anoru.  
 Nie przejdziesz. Czarny ogień na nic ci się nie przyda, płomieniu z Udunu. Wracaj w cień!
 Nie przejdziesz! [...][/i]

Offline LordThom

Podstawki
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 01, 2004, 07:35:44 pm »
gdybym najpierw przykleil figse do podstawki to potem raczej trudniej by mi bylo nakleic na nia arkusz trawy... kropelka...
i]Czas nie ma początku ani końca.
Czas jest jak wąż Uroboros, który chwycił zębami własny ogon.
W każdym momencie kryje się wieczność.
A wieczność składa się z chwil, które ją tworzą.[/i]

Offline Richter

Podstawki
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 01, 2004, 08:16:03 pm »
Ja zrobilem ta: lupilem żwirek (taki 3 kolorowy, braz, kremowy i czarny) maluje górę podstawki na brąz, boki na jasny zielen dla kontrastu, podklejam żwirek i jak wyschnie to figurke na kropelke  8)  Potem jakies porosty tu i tam, czasem jakis wiekszy kamyk i efekt swietny  :)  To dla goblinkow, a elfom to chyba bardziej trawiaste podstawki strzele.
I died with the living, I walk with the dead, Wherever I go Blood I shed."

Offline Lharhard

Podstawki
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 01, 2004, 10:35:12 pm »
A ja wyszedłem do piaskownicy ( jeszcze nie było śniegu ) po piasek i mnie kur... chwyciła bo piaskownice zamkneli. A jako że strasznie chciałem zrobić podstwke to szukając i szukając zabrałem ziemie z kwiatków :P Na podstawke dajesz dużo kleju typu super glue i sypiesz tej ziemi ...  ziemia wchłania super glue przez co robi sie twarda. Potem ją  maluje scorched brown ... a nastepnie rozjasniam wystajace czesci mieszajac w/w farbe z białym kolorem :) zrobiłem tak już 2 moje podstawki i jestem z nich bardzo zadowolony ... co prawda mam specjalne stary pędzel do malowania ziemi bo sie troche przykleja i trzeba dobrze wypłukać ... no i na koniec kępy trawki ( takiej za 3,50 - bo na elektrostatyczną mnie nie stać :( :) - Polecam spróbować :)
Forth! and fear no darkness! Arise! Arise! Riders of Theoden! Ride! Ride to ruin, and the world's ending! DEATH! DEATH! DEATH!"

Offline LordThom

Podstawki
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 02, 2004, 06:44:38 am »
jaka elektrostatyczną trawke?... czyzbym nie zrozumial zartu?  :lol:
i]Czas nie ma początku ani końca.
Czas jest jak wąż Uroboros, który chwycił zębami własny ogon.
W każdym momencie kryje się wieczność.
A wieczność składa się z chwil, które ją tworzą.[/i]

Offline Lharhard

Podstawki
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 02, 2004, 10:36:34 am »
CITADEL STATIC GRASS
Trawa elektrostatyczna firmy Games Workshop. Posypana na makiecie lub podstawce "wstaje" przypominając do złudzenia prawdziwą trawę. Produkcja angielska :) O to mi chodziło ... 21 zł
Forth! and fear no darkness! Arise! Arise! Riders of Theoden! Ride! Ride to ruin, and the world's ending! DEATH! DEATH! DEATH!"

Offline LordThom

Podstawki
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 02, 2004, 12:21:22 pm »
ej no to wypas. ale jak to wogule dziala? z czego z zrobione jest?
moze w bardzie jest, to bym sobie zamowil  :)
i]Czas nie ma początku ani końca.
Czas jest jak wąż Uroboros, który chwycił zębami własny ogon.
W każdym momencie kryje się wieczność.
A wieczność składa się z chwil, które ją tworzą.[/i]

 

anything