trawa

Autor Wątek: Podstawki  (Przeczytany 12134 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lu-trz

Podstawki
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 30, 2005, 10:36:41 am »
Podstawki Masta Stojaka się mi podobają - co prawda mam wrażenie że można takie efekty uzyskać wikolem.

Neo : nie lepiej najpierw przykleić duże kamienie potem średnie a na koniec sypnąć piaskiem ? Uzysku8jesz wtedy efekt zagłębienia dużych kamieni w podłożu IMO bardziej realistyczne
 swoją drogą - straszna ta globalizacja ...

Offline Masta_Stojak

Podstawki
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 30, 2005, 12:33:48 pm »
sorki drobne wyjaśnienie pierwsa podstawka jest do isengardu (biała dziura to dziura na noge z bolcem od trolla)(podstawka robiona dla kolegi zażyczył sobie to ma trolla w isengardzie)ja na to nie miałem wpływu:P

druga podstawka jest do trolla z M. tzrecia zaś do gwaihira(miała wyjść bardziej skalista ale cóż....taka też ładna:)
url=http://battles.webpark.pl/berserk]
[/url]

Offline Viruk

Podstawki
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 30, 2005, 03:50:48 pm »
Fajne podstawki, ale najbardziej podoba mi się druga - dobrze wyważone proporcje między posypkę, trawkę i skałkami. Pozostałe niczego sobie, ale ta druga najbardziej przypadła mi do gustu.
Mitril nadchodzi

Offline Kalins

Podstawki
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 17, 2005, 03:19:05 pm »
Witam,

pracuję nad Haradem i szukam natchnienia do podstawek w klimacie tej armii. Postaram się w dniu jutrzejszym zamieścić kilka zdjęć ze swoich prac malarskich do Waszej oceny, ale ciekawy jestem czy macie jakieś pomysły, wzory, zdjęcia podstawek dla armii Haradu.

Pozdrawiam,
Kalins
Powiedz Mitril i wejdź".

Offline Tufzog

Podstawki
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 17, 2005, 04:21:32 pm »
hej,

Jak dla mnie to podstaweczki Haradu to drobny piasek z grupkami kamyczkow i odrobina trawki. Wszystko w kolorach pustynnych. Mozesz tez zamiast brazowej trawki statycznej uzyc norweskiej w malych ilosciach.

Zreszta popatrz na podstawki piechurow tu:
http://www.coolminiornot.com/index/c/Fantasy/m/GW/id/74706

Pozdrawiam
Tufzog
dzie dwóch się kłóci tam Mitril korzysta

Gdzie diabeł nie może tam Mitril'a pośle

Offline Celeborn

Podstawki
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 17, 2005, 04:38:07 pm »
Ja proponuję takie coś jakie ma mój Hasharin: Piasek pomalowany na Bleached Bone z niewielkim "udziałem" :P brązu (niezależnie jaki odcień)
ISTRZEM POLSKI JEST LEGIA, LEGIA NAJLEPSZA JEST, LEGIA TO JEST POTĘGA, LEGIA CWKS!!!!!!

MAMY MISTRZA!!!

Offline KędzioR_vo

Podstawki
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 17, 2005, 09:44:32 pm »
Szczerze mówiąc, szokująco wysoką średnią ma ten mumak na Coolmini. IMO słaby jest, lub co najwyżej średni ;) Znajomy mówił, żebym swojego tam wrzucił, jak już skończę, i patrząc na tego coraz bardziej przychylam się do takiego rozwiązania...

Ogólnie powiem to, co poprzednicy - piaseczek, troszku kamyczków, gdzieniegdzie kępka trawy... Plus jakaś jaszczurka, skorpion, wąż :D hehe...

Celeborn - pokaż swojego Hasharina :) Jedno zdjęcie znaczy więcej niźli tysiąc słów ;)

PozdRawiam
) Padre GianLuca KędzioR_vo <- filmik jest! , 8)
:mad: il SenoR OscuRo de la Inquisition :mad:


Offline Celeborn

Podstawki
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 19, 2005, 03:01:25 pm »
Cytuj
Celeborn - pokaż swojego Hasharina :D Jedno zdjęcie znaczy więcej niźli tysiąc słów ;)



Wrzucę niedługo. Ale niestety jakość nie będzie powalać, a szkoda, bo tyo jeden z moich najładniejszych figsów :( Choć w sumie chodzi o o podstawkę...
ISTRZEM POLSKI JEST LEGIA, LEGIA NAJLEPSZA JEST, LEGIA TO JEST POTĘGA, LEGIA CWKS!!!!!!

MAMY MISTRZA!!!

Offline KędzioR_vo

Podstawki
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 19, 2005, 03:29:24 pm »
Mi w sumie chodzi o całość ;) Też będę niedługo mazał Hasha:)

PozdRawiam
) Padre GianLuca KędzioR_vo <- filmik jest! , 8)
:mad: il SenoR OscuRo de la Inquisition :mad:


Offline Kalins

Podstawki
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 21, 2005, 08:12:03 pm »
Witam,

dzięki za podpowiedzi i postaram się w tym tygodniu zamieścić zdjęcia moich Haradrimów.

Pozdrawiam,
Kalins
Powiedz Mitril i wejdź".

Offline Encaitar

Podstawki
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 10, 2005, 03:23:13 pm »
Mam takie pytanko: jakiego koloru uzywaja malarze z GW na krawedzie podstawek? Te brazowe. Bestial Brown?

pozdrowienia
"Sławne rycerskie rogi północy grały pobudkę do boju. Rohan wreszcie przybył z odsieczą."
"...do Haradu dotarła tylko legenda o strasznej zemście i potędze napadniętego Gondoru."

Offline drachenfeles

Podstawki
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 10, 2005, 03:41:39 pm »
tak, albo Bestial Brown albo Graveyard Earth raczej to pierwsze
w niektórych przypadkach Scorched Brown

Offline Viruk

Podstawki
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 14, 2006, 05:48:05 am »
Mam pytanie - zastanawiam się jak malować krawędzie podstawek swoim goblinom i rozważam dwie opcje - szary i czarny kolor - zdjęcie dla porównania

Za czarnym przemawia to, że daje większy kontrast i to co jest namalowane/przyklejone/wyrzeźbione na podstawce jest trochę lepiej widoczne. Z kolei szary troszkę "ociepla" ciemną tonację, w jakiej utrzymany jest goblin. Zastanawiam się też, który kolor lepiej pasuje do armii jako całości - wydaje mi się, że pomalowanie brzegu wszystkich podstawek na szaro w armii Morii byłoby lepszym rozwiązaniem. Myślę tutaj w kategoriach bardziej praktycznych niż estetycznych To ważna decyzja, zwłaszcza w perspektywie malowania kilkudziesięciu takich figurek. Czekam na Wasze opinie ;)
Mitril nadchodzi

Offline Lugburc

Podstawki
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 14, 2006, 06:39:17 am »
Szary.
Czarny zostaw na...
... M O R D O RRR !
rki i Gobliny wszystkich krajów łączcie się!

Offline Viruk

Podstawki
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 14, 2006, 07:44:01 am »
Dzięki za fachową i konkretną opinię, Lug  ;)
Mitril nadchodzi