Autor Wątek: Orkon '04  (Przeczytany 3448 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lady Ellarr

Orkon '04
« dnia: Styczeń 30, 2004, 06:24:55 pm »
hmm..to może teraz tutaj zostawię tą wiadomość:) A więc: W związku ze zbliżającym się Orkonem organizowany jest nabór do gwardii ambasadorki elfiego królestwa Minhiariatu. Najlepiej żeby osoby zainteresowane były z Warszawy, gdyż musimy ich poddać pewnym testom :twisted: (ale ok..nie musiecie się ich bać..:)  ) Więc jeśli  nie macie drużyny, a chcecie pojechać na orkon to serdecznie zapraszamy :) chętni do zasilenia szeregów elfiej gwardii niech narazie tutaj zgłoszą swą kandydaturę. czekam też na wszelkie pytania dotyczące orkonu i przynależności do nas:)
 through myself into all the demons.I cast my self into the wild hunt...

Offline Cyel

Orkon '04
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 05, 2004, 01:00:18 pm »
No juz nie martw się, nie martw... pani Ambasador będzie miała tą swoją gwardię. A że trzeba się będzie troszke poświęcić... cóż, skoro ojczyzna wzywa.
Tak, przynajmniej dwie osoby są gotowe by stać się osobistą strażą pani Ambasador (i pozbyć się zdradzającego nieelfie pochodzenie owłosienia na twarzy :)) A jeśli zajdzie taka potrzeba może ich byc więcej, z tym, że nic nie jest w tej kwestii zaklepane, to raczej opcja, ewentualność, że tak powiem...

Offline Lady Ellarr

Orkon '04
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 08, 2004, 04:20:50 pm »
heh..Cyel..wiedziałam, że jednak sie nawrócisz:)
 through myself into all the demons.I cast my self into the wild hunt...