Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy japońskie

Akira

<< < (2/24) > >>

Gilbaert:
Tak apropo anime. wielu ludzi gada że film jest juchowy bo spłyca fabułę komiksu etc. Nie zgadzam się z tym. Jak dla mnie film po prostu opowiada alternatywną historię, wykorzystując te same postacie, wątki i rekwizyty. moja ulubioną sceną w filmie jest ta gdy SPOILER Tetsuo leży w klinice i nagle atakują go zabaweczki, wszystko rozegrane w ciszy - super!
pzdr

pitupit:
jedna z najlepszyh mang jakie czytałem ...ale wolę eden....

hans:

--- Cytat: "Gilbaert" ---Tak apropo anime. wielu ludzi gada że film jest juchowy bo spłyca fabułę komiksu etc. Nie zgadzam się z tym. Jak dla mnie film po prostu opowiada alternatywną historię, wykorzystując te same postacie, wątki i rekwizyty. moja ulubioną sceną w filmie jest ta gdy SPOILER Tetsuo leży w klinice i nagle atakują go zabaweczki, wszystko rozegrane w ciszy - super!
pzdr
--- Koniec cytatu ---


W ciszy? Mi sie wydaje ze tlem do tej sceny jest tak niezle pokrecona muza, ze to ona ma duzy udzial w tworzeniu klimatu (sprawdzilem: w soundtracku nazywa sie Doll's Polyphony). Scena wraz z muza sa genialne. Mozna sie wystraszyc. :twisted:


DO KURCZAKA:
Kupuj bo manga jest swietna, ale czy JPF dodrukowala pierwszy tom?

Gilbaert:
Tak mi się to z ciszą kojarzyło - jak się te zabawki pojawiają ale już jak jest sieka no to muzyka jest:)
pzdr

DevilRed:
kupuj i sie nie zastanawiaj, Kurczak. :)  z mangi to jest mało rzeczy które dorównują Akirze :twisted:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej