Autor Wątek: Future Drome  (Przeczytany 8924 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kret

Future Drome
« dnia: Grudzień 03, 2002, 02:02:52 pm »
Gmerajac po roznych LARPowych wyszukiwarkach znalazlem strone projektu, ktorego zalozenia nieco przypominaja zawieszona "Ulice Wolnosci". Chodzi o odgrywanie calego miasta, lecz w przypadku tego projektu chodzi o liczbe mieszkancow rzedu 2000 ludzi. Niestety,  nie znam szwedzkiego na tyle dobrze, zeby zrozumiec dokladnie o co chodzi (istenieje angielska wersja, ale opisujaca tylko ogolnie zawartosc strony). W zasadach, odnioslem wrazenie, mowa jest o jezyku szwedzkim jako podstawowym, co troche utrudnia miedzynarodowosc przedsiewziecia.

Zna sie ktos na tym jezyku na tyle, zeby napisac cos wiecej? Jak w ogole podoba sie Wam taki pomysl? Chodzi o miasto, w ktorym kazdy gra tak, jak chce - z duza iloscia artystow roznej masci i swoboda wyrazu.

Dla zainteresowanych link:

http://www.futuredrome.com/

Laduje sie chwile z czarnego intro, wezcie to pod uwage.

Co sadzicie o takim pomysle?

Pozdrawiam

Kret

Offline KrieG

Future Drome
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 10, 2002, 05:10:29 pm »
z tego co napisales, wydaje sie to byc bardzo ciekawy pomysl. sam sie jeszcze z podana strona nie zaznajomilem /pisze z domu 256 kbit na maxa :(((( / ale jak tylko zreanimuje swojego sprzeta, to to zrobie.

tak na szybko:
jezyk, jak dla mnie odpada/ szwedzki odbieram jako serie burkniec i warkniec. za chiny ludowe nic z niego nie moge pojac.
z kolei sam pomysl gry dla 2000 ludzi jest swietny. sadze, ze jednak moze byc i niebezpieczny-kto da rade kontrolowac tych wszystkich ludzi???

mimo wszystko, chcialbym wziac kiedys w czyms takim udzial. co jak na moje warunki, jest na razie nie mozliwe /nie udalo mi sie nawet zagrac w zwyklego LARP'a, o ile jakiegokolwiek LARP'a mozna nazwac zwyklym ;)

Kret, jesli mimo wszystko planujesz jeszcze kiedys wziac sie za UW, to ja sie pisze.

P.S.
szkoda ze nie bylo Cie na NORDCONie, skosztowalbys Niedzwiedziowki ;)))

P.S. 2
na razie odlozylem swoj poprzedni projekt /brak weny/ i obmyslam drobne opowiadanko utrzymane w klimatach lekkiego sf/horror ;)

pozdrawiam
Teza plus antyteza rowna sie histereza'