Autor Wątek: Mistrzowie Gry  (Przeczytany 5658 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mal-Shen

Mistrzowie Gry
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 01, 2004, 01:03:20 am »
Dobry MG jest pojęciem relatywnym. Dla jednych będzie to MG organizujący na każdej sejsi rzeźnię, dla innych - Bajarz prowadzący skomplikowaną przygodę z wieloma zagadkami, jeszcze dla innych - spełaniający zachcianki... Ja uważąm, że dobry MG potrafi połączyć w sobie wszystkie te punkty widzenia... Dobry MG, naprawdę dobry, biędzie pasował wszystkim, niezależnie od oczekiwań na sesji...
o wielu eonach nieobecności, 29 lipca a.D. 2005, w świat Forum Gildii wkracza ponownie Mal-Shen, znany przez krótki czas też jako de Vinan, który pozostawił jak marnotrawny syn RPG, lecz teraz wraca, by prosić o przebaczenie. :)

Offline Tyr

Mistrzowie Gry
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 03, 2004, 07:13:18 pm »
Nie kocham bezgranicznie swoich MG.Jezeli mnie cos denerwuje w sztuce jakiegos MG to zwracam mu na to uwage po sesji a co on z tym zrobi to juz jego sprawa.Co do pogladow na temat prowadzenia to dla mnie oczywistym jest ze to gracze kieruja przygoda i jezeli MG nie daje za duzo swobody graczom to zaczyna sie to przeradzac w opowiesc,wiadomym jest ze przygotowujac sie do sesji MG ustala sobie jakies tlo przygody a jezeli gracze staraja sie je zmienic podczas gry to wtedy najwazniejsze jest czy MG umie improwizowac - jezeli nie to zapewne bedziemy miec do czynienia wlasnie z opowiadaniem bo MG nie odpusci.

Offline dra

Mistrzowie Gry
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 04, 2004, 03:57:10 pm »
ktos dobrze napisal:
dobry mg prowadzi ciekawe sesje
zly mg prowadzi nudne sesje

Offline Owiec997

jak kazdy
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 20, 2004, 12:36:03 am »
pewnie jak kazdy nienawidze jak MG:
-przynudza
-zajmuje sie jednym graczem zbyt dlugo podczas gdy reszta nie ma nic do roboty
-no i oczywiscie wersji "idz do przodu i zabijaj wszystko co sie rusza"
url=http://www.owiec.yoyo.pl]Wszystko o RPG[/url]

Offline AndrewsPL

Mistrzowie Gry
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 27, 2004, 11:36:27 pm »
Wiecie jak jest u mnie jestem graczem. Narazie mamy niskopoziomowe postacie ale to nic. Próbuje wykonać jakąś akcje a Mistrz gry tylko mówi okey to rób. A podczas tego przeszkadza mi inny gracz. Mistrz gry tylko się z tego śmiał. I miał z czego gdybyście usłyszeli choć jedną z naszych przygód gwarantuje że znaleźlibyście się pod stołem. I wogule teraz nie mamy mistrza więc korzystającz okazji Jeżeli kcesz być mistrzem gry i jesteś z Częstochowy zapraszam na gg: 4529271  :P

Offline Rugnar

Mistrzowie Gry
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 10, 2004, 01:51:41 am »
Jetsem MG i kocham siebie w tej roli. Co więcej, nie wstydzę się tego ! :D. A poważnie, to zawsze satram się wyważyć sesję w odpowiedni sposób, by każdy gracz z osobna miał co robić i garcze jako drużyna też czymś się zajeli. Jak najmniej walki, jak najwięcej myślenia i dobrej zabawy. Zawsze pytam moich BG co byo dobrze, a co można by poproawić i, co więcej, stosuję się ( jeśi oczywiście mam do czynienia z konstruktywną krytyką ) do ich rad. Hmmmm... w sumie to dobry zemnie MG.
Kurcze. Ale sobie humor poprawiłem. :))) Poproszę więcej takich tematów.
Pozdrawiam, dowartościowany Rugnar z Karaz-a-Karak.
 święcić będą nam potomni
Po pierwszym - siedemnasty.