Gildia Muzyki (www.muzyka.gildia.pl) > Forum Muzyki

Faith No More / Mike Patton

(1/4) > >>

Kormak:
Która płyta wam się najbardziej podoba? Czy żal wam, że FNM już nie istnieje, czy może już się wypalili? Patton tylko podkręcił tempo i udziela się w niezliczonych projektach, prowadzi wytwórnię etc. etc. Lubicie jego twórczość poza FNM? Jesli tak, to ktore plyty?


I czy tak samo jak ja nienawidzicie Jima Martina? :D

wilk:

--- Cytat: "Kormak" ---Która płyta wam się najbardziej podoba?
--- Koniec cytatu ---

Zdecydowanie "Angel Dust". Ta plyta to kwintesencja FNM - tam gdzie trzeba z zadziorem, gdzie indziej spokojniej. Slowem - crossover ;)

--- Cytuj ---Czy żal wam, że FNM już nie istnieje, czy może już się wypalili?
--- Koniec cytatu ---

No ba. Jasne ze zal. Watpie zeby byla to kwestia wypalenia sie, choc kto wie. Kazda kolejna plyta byla przeciez inna. Gdyby grali na jedno kopyto zrozumialbym argument o "wypaleniu sie"  :roll:


--- Cytuj ---I czy tak samo jak ja nienawidzicie Jima Martina?
--- Koniec cytatu ---

Bluznierco! ;) Martin jest/byl (nie wiem czy jeszcze gdzies sie udziela) zajebistym gitarzysta. To wlasnie on i Patton nadali "Angel Dust" ten zadziorny charakter. Zreszta umial tez przeciez znakomicie grac bardzo czysto. No jak dla mnie wokal Pattona i gitara Martina byly idealnym polaczeniem. Ten gosc na "King for a day..." to za przeproszeniem juz tylko popluczyny po Martinie.

Ferrus:
Moj kontakt z faith no more i muzyka pattona(fantomas) ogranicza sie narazie do kontaktu wzrokowego z dwoma płytami ... leża na półce i zobaczymy, może mnie najdzie

mam:
albom of the year
the directors out

Dinki:

--- Cytat: "Kormak" ---
I czy tak samo jak ja nienawidzicie Jima Martina? :D
--- Koniec cytatu ---

Podobno koleś hoduje teraz dynie i wystawia je w konkursach na największą dynię.

wilk:

--- Cytat: "Ferrus" ---Moj kontakt z faith no more i muzyka pattona(fantomas) ogranicza sie narazie do kontaktu wzrokowego z dwoma płytami ... leża na półce i zobaczymy, może mnie najdzie

mam:
albom of the year

--- Koniec cytatu ---

"Album of the year" to bardzo dobra plyta. Moze generalnie zbyt jednostajna ale z pewnoscia godna uwagi. Ma kawalki zapadajace w ucho.

Zreszta prawie kazda plyta FNM prezentuje sie bardzo dobrze. IMO oprocz "Introduce yourself" ktorej nie trawe.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej