Autor Wątek: MERLIN.PL  (Przeczytany 11214 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline REDER-OR

MERLIN.PL
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 05, 2002, 04:48:06 pm »
dnaoro napisal

Cytat: "dnaoro"
ja tam kupuje starsze pozycje przez neta (najczesciej zaznajomieni  z roznych netowych giełd ludzie), a nowości w hurtowniach ksiomżek.
pozdr.


daj mi namiar na hurtownie jakas...
prosze
EDER-OR

Offline dnaoro

MERLIN.PL
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 06, 2002, 01:21:04 am »
niestety znam tylko większość poznańskich, ewentualnie parę bydgoskich i łódzkich...

Offline DrEary

MERLIN.PL
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 12, 2002, 12:49:30 pm »
można prosić o te łódzkie?
Nadąża pan? Doskonale, nie lubię mrugać do ślepego nietoperza ...."

Offline dnaoro

MERLIN.PL
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 12, 2002, 08:23:34 pm »
Cytat: "Dr Eary"
można prosić o te łódzkie?

można...




na ulicy STALOWA 1 w Łodzi kiedys bylem, jest tam WIELE hurtowni obok siebie (m.in. Matras, Oxford oraz Składnica Księgarska)...

Offline KoM@R

MERLIN.PL
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 14, 2002, 04:43:55 pm »
Zna ktoś jakiś dobry sklep z komiksami we Wrocławiu
mmmm....

Offline wilk

MERLIN.PL
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 15, 2002, 08:19:40 pm »
Cytat: "KoM@R"
Zna ktoś jakiś dobry sklep z komiksami we Wrocławiu

Wedlug AQQ powstal jakis sklep komiksowy we Wrocku ale adresu nie podano, tylko internetowy (nie wiem czy to znaczy ze to sklep internetowy? )
http://www.com-x.prv.pl

Offline KoM@R

MERLIN.PL
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 15, 2002, 08:28:37 pm »
dzięki za adres wilku ,jutro postaram się tam pojść i powiem co można w nim znaleść i czy warto o niego zachaczyć
mmmm....

Offline dnaoro

MERLIN.PL
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 17, 2002, 04:42:37 pm »
dr eary - co z tymi adresami, co dalem Ci namiary?

Offline KoM@R

MERLIN.PL
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 17, 2002, 05:22:17 pm »
Powiedziałem ,że napisze o tym sklepie com.x: więc piszę:tak ,sklep mnie miło zaskoczył ,kupa komiksów ,dobre ceny ,dobra lokalizacja (rynek),miły klimat ...NO jest dobrze ,a że jest to pierwszy sklep komiksowy we WROCŁAWIU więc jest bezkonkurencujny. :)
mmmm....

Offline DrEary

MERLIN.PL
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 19, 2002, 07:58:04 pm »
Cytat: "dnaoro"
dr eary - co z tymi adresami, co dalem Ci namiary?


na razie boję się myśleć o kupowaniu komiksów, bo na razie czekam na przyjście paczki, za która nie wiem, czym zapłacę...

w wolnej chwili sprawdzę
Nadąża pan? Doskonale, nie lubię mrugać do ślepego nietoperza ...."

Offline Karol Kremens

MERLIN.PL
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 19, 2002, 09:20:33 pm »
Cytat: "KoM@R"
Powiedziałem ,że napisze o tym sklepie com.x: więc piszę:tak ,sklep mnie miło zaskoczył ,kupa komiksów ,dobre ceny ,dobra lokalizacja (rynek),miły klimat ...NO jest dobrze ,a że jest to pierwszy sklep komiksowy we WROCŁAWIU więc jest bezkonkurencujny. :)


To ten w Kameleonie? Rzeczywiscie, niezly.
Dodatkowo jest stoisko z komiksami przy wejsciu do Biblioteki Wojewodzkiej, juz na samym Rynku. Calkiem solidnie zaopatrzone, zazw. maja wszystko przed Empikiem.

Offline KoM@R

MERLIN.PL
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 20, 2002, 05:25:04 pm »
Cytat: "Karol Kremens"
Cytat: "KoM@R"
Powiedziałem ,że napisze o tym sklepie com.x: więc piszę:tak ,sklep mnie miło zaskoczył ,kupa komiksów ,dobre ceny ,dobra lokalizacja (rynek),miły klimat ...NO jest dobrze ,a że jest to pierwszy sklep komiksowy we WROCŁAWIU więc jest bezkonkurencujny. :)


To ten w Kameleonie? Rzeczywiscie, niezly.


tak ,właśnie ten
Cytat: "Karol Kremens"
Dodatkowo jest stoisko z komiksami przy wejsciu do Biblioteki Wojewodzkiej, juz na samym Rynku. Calkiem solidnie zaopatrzone, zazw. maja wszystko przed Empikiem.

a oprócz tego co jakiś czas w podziemnym przejściu do media marktu stoi facet i sprzedaje badzo tanio komiksy ,głównie thorgale....
P.s:co do naszego wrocławskiego empiku -stoisko z komiksami jest strasznie małe toż przecież jest jeden regał ...nie ma to jak dbać o klienta
mmmm....

Offline wilk

MERLIN.PL
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 20, 2002, 09:30:46 pm »
Cytat: "KoM@R"

P.s:co do naszego wrocławskiego empiku -stoisko z komiksami jest strasznie małe toż przecież jest jeden regał ...nie ma to jak dbać o klienta

Na pocieszenie powiem, ze wroclawski Empik na rynku jest o niebo lepiej zaopatrzony niz gdynski. :) Przynajmniej tak bylo tego lata.