Autor Wątek: Morfołaki  (Przeczytany 87589 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

N.N.

  • Gość
morfołaki kto to kupi?.....
« Odpowiedź #105 dnia: Czerwiec 25, 2005, 12:23:53 pm »
Cytat: "VeN3p!s*"
Nawt nie wiem co to jest :|


Toż to wstyd się przyznawać...

Offline Maciej

morfołaki kto to kupi?.....
« Odpowiedź #106 dnia: Czerwiec 25, 2005, 12:40:25 pm »
:idea:

Wydaje mi się że VeN3p!s* to alterego Daniela Gizickiego... :roll:
Doszedłem do takiego wniosku, gdyż VeN3p!s* nie spamuje tylko  w dziale komiksów europejskich, gdzie Gil jest moderem i musiałby wykasować swoje posty :?  :idea:

fajnie że ktoś odświerzył topik o morfach  8)
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline diefarbe

morfołaki kto to kupi?.....
« Odpowiedź #107 dnia: Czerwiec 25, 2005, 12:52:53 pm »
Nie to chyba nie Gil, sam mnie prosil o interwencje wczoraj.  :lol:
A brak spamu tam moze byc powodem braku znajomosci komiksu europejskiego (jesli tu o znajomosci jakiegokolwiek komiksu mozna noowic).
nother day leaves me aching
I try to wake up
But something`s breaking
Here inside me
Deep and hollow
A sound that no other sound could follow
- Pal Waaktaar

Gilbaert

  • Gość
morfołaki kto to kupi?.....
« Odpowiedź #108 dnia: Czerwiec 25, 2005, 01:49:50 pm »
Maciej detektywem to ty nie będziesz dobrym. wróć do rysowania komiksów... :roll:

Offline Maciej

morfołaki kto to kupi?.....
« Odpowiedź #109 dnia: Czerwiec 25, 2005, 01:51:09 pm »
Może będę rysował komiksy detektywistyczne??  :roll:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Gilbaert

  • Gość
morfołaki kto to kupi?.....
« Odpowiedź #110 dnia: Czerwiec 25, 2005, 01:53:01 pm »
komiksy o nieudanych próbach rozszyfrowania głupich forumowiczów raczej nie są potrzebne... :roll:

Offline Tkachoz

morfołaki kto to kupi?.....
« Odpowiedź #111 dnia: Czerwiec 25, 2005, 05:30:19 pm »
i pozniej sie dziwicie ze mlodziez komiksu nie czyta skoro jak chce sie jakos wypowiedziec to od razu ze spamuje :D
(zartuje. Venepis nigdy nie bylem na forum DK ale slyszalem o nim troche zlego. pierwsze skojarzenie z Twoimi wypowiedziami wlasnie jest forum DK. po co piszesz ze nie wiesz co to jest. czy to wazne? poszukaj fragmentow w internecie, albo w ogole kup album chociaz jeden to sie wypowiedz)

Offline Rybb

morfołaki kto to kupi?.....
« Odpowiedź #112 dnia: Czerwiec 25, 2005, 07:27:37 pm »
Proponuję wrócić do tematu. Morfołaki kupie. a whorum DK niech wraca tam skąd przyszło bo zaczyna męczyć.pozdrawiam.Haba haba

Offline Jaszcząb

morfołaki kto to kupi?.....
« Odpowiedź #113 dnia: Czerwiec 25, 2005, 07:41:29 pm »
Mi tam bardziej chyba podobały się historie z I tomu "Morfołaków". W dwójeczce zdecydowanie Dwugłowy Johann podobał mi się najbardziej.

Offline graves

Morfołaki
« Odpowiedź #114 dnia: Czerwiec 27, 2005, 11:02:50 am »
Cytat: "Gilbaert"
słyszałem że ponoć można zakupić morfołaki tu - www.imago.com.pl
 
;) ;)

Tutaj je właśnie zakupiłem. :lol:
Warto. Polecam. 8)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline turucorp

Morfołaki
« Odpowiedź #115 dnia: Lipiec 11, 2005, 05:52:50 pm »
hmmm:
http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/morfolaki/2/rec1
ja rozumiem, ze Jax nie schodzi do poziomu dysput z prostaczkami na forach, jednak od recenzenta komiksow spodziewam sie przynajmniej przeczytania recenzowanej pozycji.
szczegolnie komiksu, w ktorym tekst jest rownie wazny jak rysunki.
jesli czytam, ze "Niestety niektóre historie są zupełnie przekombinowane i kompletnie niezrozumiałe. I nie mam tu na myśli bynajmniej historii pozostawiających pewne pole do interpretacji, zagadkowych i przez to klimatycznych, ale historie, gdzie przeważa niczemu nie służący artystyczny bełkot. "
to dochodze do wniosku, ze autor recenzji nie zadal sobie trudu zlozenia do kupy kilku liter zawartych w dymkach tegoz komiksu.
jezeli ktos wychodzi z zalozenia, ze cos czego nie zrozumial musi byc "artystycznym belkotem" to powinien sobie odpuscic publiczne recenzowanie takiego komiksu.
BTW przydaloby sie wypunktowanie, ktore to epizody sa zbyt skomplikowane dla perecepcji "recenzenta" :roll:

Offline adro

Morfołaki
« Odpowiedź #116 dnia: Lipiec 11, 2005, 09:47:05 pm »
W ogole ten Jax to jakis niezly koles , te jego recki sa delikatnie rzecz biorac dziwne(to juz nie pierwsza taka)   . MOze lepiej niech Gildia zamieszcza recenzje innych ludzi
pozdro
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline wilk

Morfołaki
« Odpowiedź #117 dnia: Lipiec 12, 2005, 08:06:56 am »
Tylko dlatego ze nie jest zgodna z twoja opinia nie znaczy ze jest dziwna. To jest jego zdanie - ma do tego pelne prawo. Fakt jednak ze pewne przyklady by sie przydaly ale to zawsze jest problem recenzenta czy spoilowac tresc poslugujac sie przykladami czy poprzestac na tym co Jax napisal czyli na wrazeniach, pozostawiajac radosc (lub nieradosc :))odkrywania fabuly czytelnikowi.

Offline turucorp

Morfołaki
« Odpowiedź #118 dnia: Lipiec 12, 2005, 05:48:06 pm »
Wilku, ale ja nie domagam sie spojlera tylko chcialbym zeby zarzucil tytuly, wtedy bez problemu "przecietny czytelnik Morfolakow" wezmie sobie album do reki i sprawdzi jak wyglada "artystyczny belkot" i skonforntuje swoj poziom percepcji z poziomem Jaxa ;)

Offline Kowal^

Morfołaki
« Odpowiedź #119 dnia: Lipiec 12, 2005, 07:33:46 pm »
po stylu mozna sadzic ze Jax to chyba siostrzeniec Beaty Klaps z Angory....
Jedyne co mi sie w recu podobało to ten text z "artystycznym bełkotem" bo coby nie mowic swietnie pasuje do wiekszosci polskich komixow. osobiscie bym uzył łagodniejszego okreslenia np: "tryumf checi nad forma". Tak czy owak przydałoby sie wypunktowanie bo w sumie nie bardzo wiadomo co o tym sadzic rownie dobrze mozna ta recenzje przyczepic do pierwszego lepszego komixu i tez by pasowała :doubt: nic mi to nie mowi na temat. Morfołakow  nie czytałem wiec nie mam ani uprzedzen ani sentymentu. Czytam reca aby sie dowiedziec czy kupic dany komix a nie po to aby sobie tylko recenzje przeczytac :(

 

anything