trawa

Autor Wątek: Morfołaki  (Przeczytany 88303 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anonymous

  • Gość
morfołaki kto to kupi?.....
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 20, 2004, 09:04:27 am »
Cytat: "konradkonrad"
jak coś jest porozrzucane po różnych stronach internetowych, czasopismach i papierkach spod szafy, a czytelnik nie jest groupie i nie śledzi każdego sladu twojego ołówka to mu się w pamieci czasem pomiesza.

wiadomo.
odchodzi przemyśleć ostatni post konradakonradakonradakonrada

Offline Jaszcząb

morfołaki kto to kupi?.....
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 21, 2004, 09:26:03 am »
Doedukowałem się morfołakowo i przeczytałem oba epizody z Gildii i tym samy zaznaczyłem w ankiecie opcję numer jeden 8)

Offline Maciej

morfołaki kto to kupi?.....
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 21, 2004, 10:59:53 am »
Ten epizod z dziewczynką też mi się podobał!!!

Jedyny epizod, którego nie miałem siły czytnąć ,to ten z mostem! Też był w ziniolu.

AAA!! Będzie w zbiorku historyjka o zajączku, który przeskoczył horyzont? To jedna z moich ulubionych!  Właśnie o takiego zajączka poproszę na moim egzemplarzu :oops: !

pzdr.
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Anonymous

  • Gość
morfołaki kto to kupi?.....
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 24, 2004, 07:27:48 am »
Cytat: "Tenaka Kan"
Doedukowałem się morfołakowo i przeczytałem oba epizody z Gildii i tym samy zaznaczyłem w ankiecie opcję numer jeden 8)

 8) po prawidłowym zaznaczeniu w ankiecie zapraszam po rysunek na wsk

Anonymous

  • Gość
morfołaki kto to kupi?.....
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 24, 2004, 07:32:04 am »
Cytat: "Maciej"
Ten epizod z dziewczynką też mi się podobał!!!

hmmm. sytuacja coraz bardziej zastanawiająca.
Cytat: "Maciej"
Jedyny epizod, którego nie miałem siły czytnąć ,to ten z mostem! Też był w ziniolu.

hmm. ale z mostem to były co najmniej cztery epizody. ale chyba wiem o który ci chodzi. jak zbudowali za wysoko, i zaczęli robotnicy ginąć. tego na pewno nie będzie w albumie  8)
Cytat: "Maciej"
AAA!! Będzie w zbiorku historyjka o zajączku, który przeskoczył horyzont?

nie wiem czy jest przewidziana w albumie pierwszym, ale raczej nie. drugi dopiero będzie składany, więc jest szansa go tam upchnąć.
Cytat: "Maciej"
To jedna z moich ulubionych!  Właśnie o takiego zajączka poproszę na moim egzemplarzu :oops: !
pzdr.

no problemo. tylko czy ja jeszcze pamiętam jak sie go rysowało...  :x

Offline wilk

morfołaki kto to kupi?.....
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 25, 2004, 07:56:24 pm »
No, przeczytalem. Niezle pomysly mial Skrodzki :) Nie za bardzo kumam jedynie historii o krawcu... Graficznie mocno miejscami zageszczone i za malo czytelne jak na moj gust. Co nie znaczy, ze mi sie nie podoba :) Przyznaje jednak bez bicia ze wole ta "reolucyjna".

Anonymous

  • Gość
morfołaki kto to kupi?.....
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 26, 2004, 07:15:15 am »
Cytat: "wilk"
No, przeczytalem. Niezle pomysly mial Skrodzki :) Nie za bardzo kumam jedynie historii o krawcu...

do krawca przyszedł slitta by ten uszył mu ubranko na bal. krawiec jak się okazuje szyje z ludzkich skór. slitta ma już wybrany materiał, zawozi krawca do dzielnicy biedy, gdzie leży żebraczka, która slitcie pasuje jako materiał na kaftanik.
ale - zamiast slitty na balu pojawia się krawiec wraz z tą dziewczyną, która okazuje się być jego córką. na dodatek sama uszyła sobie swoją suknię. na dodatek ktoś w tle mówi, że od miesiąca nie widział slitty.
wychodzi na to, że slitta skończył jako suknia córki krawca.  8)

Anonymous

  • Gość
morfołaki kto to kupi?.....
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 26, 2004, 07:32:48 am »
jeżeli ktoś jeszcze czegoś nie rozumie z treści to służę pomocą.  8)

przy okazji - wczoraj skompletowałem drugi tom. jest fajny. dobra wiadomość dla macieja - jest historyjka z zającem i horyzontem. :)

Offline wilk

morfołaki kto to kupi?.....
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 26, 2004, 08:45:29 am »
Cytat: "murtaugh"
Cytat: "wilk"
No, przeczytalem. Niezle pomysly mial Skrodzki :) Nie za bardzo kumam jedynie historii o krawcu...

do krawca przyszedł slitta by ten uszył mu ubranko na bal. krawiec jak się okazuje szyje z ludzkich skór. slitta ma już wybrany materiał, zawozi krawca do dzielnicy biedy, gdzie leży żebraczka, która slitcie pasuje jako materiał na kaftanik.
ale - zamiast slitty na balu pojawia się krawiec wraz z tą dziewczyną, która okazuje się być jego córką. na dodatek sama uszyła sobie swoją suknię. na dodatek ktoś w tle mówi, że od miesiąca nie widział slitty.
wychodzi na to, że slitta skończył jako suknia córki krawca.  8)

No tak  :wall:

 :silly:

Reszte odczytalem bez trudu  :)

Anonymous

  • Gość
morfołaki kto to kupi?.....
« Odpowiedź #69 dnia: Marzec 26, 2004, 08:53:16 am »
Cytat: "wilk"
No tak  :wall:

a na czym sie wywaliłeś w krawcu?
 8)

Offline wilk

morfołaki kto to kupi?.....
« Odpowiedź #70 dnia: Marzec 26, 2004, 09:28:51 am »
Cytat: "murtaugh"
a na czym sie wywaliłeś w krawcu?
 8)

A na tym ze gdzies mi umknelo ze Slitta gdzies zniknal (nie wiedziec czemu wydawalo mi sie ze jednak jest na przyjeciu), a co za tym idzie zwiazek przyczynowy miedzy zniknieciem i suknia. Na skutek tego przeoczenia sytuacja wydawala mi sie niezrozumiala bo niby wszyscy bohaterowie sa, corka zyje, a na dodatek ma na sobie suknie. :)

Z innych historyjek przypadly mi do gustu wlasciwie wszystkie - o metamorfach byla sympatyczna bardzo (graficznie tez) i o lichu tez. Przy tej ostatniej chyba najbardziej sie usmialem. :)

Anonymous

  • Gość
morfołaki kto to kupi?.....
« Odpowiedź #71 dnia: Marzec 26, 2004, 09:47:00 am »
Cytat: "wilk"
A na tym ze gdzies mi umknelo ze Slitta gdzies zniknal (nie wiedziec czemu wydawalo mi sie ze jednak jest na przyjeciu)

 :joker:  

Cytat: "wilk"
Przy tej ostatniej chyba najbardziej sie usmialem. :)

ostatni bedą pierwszymi. to jest pierwszy ever odcinek morfów. ten o materii.

Offline wilk

morfołaki kto to kupi?.....
« Odpowiedź #72 dnia: Marzec 26, 2004, 09:55:13 am »
Cytat: "murtaugh"

Cytat: "wilk"
Przy tej ostatniej chyba najbardziej sie usmialem. :)

ostatni bedą pierwszymi. to jest pierwszy ever odcinek morfów. ten o materii.

Nieprecyzyjnie sie wyrazilem. Najbardziej usmialem sie przy historyjce o lichu :) A ostatnia tez jest ok.

Offline graves

morfołaki kto to kupi?.....
« Odpowiedź #73 dnia: Marzec 26, 2004, 12:38:06 pm »
Cytat: "wilk"
A na tym ze gdzies mi umknelo ze Slitta gdzies zniknal

mnie też :|  :wall:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Anonymous

  • Gość
morfołaki kto to kupi?.....
« Odpowiedź #74 dnia: Marzec 26, 2004, 12:45:06 pm »
Cytat: "graves"
Cytat: "wilk"
A na tym ze gdzies mi umknelo ze Slitta gdzies zniknal

mnie też :|  :wall:

na balu - rozmawia gościu z dwiema babeczkami, o krzyżowaniu się arystokratów, mezaliansach i tak dalej. a potem on wypala:
"nie widziałyście może louwuttu slitty? od miesiąca nie mogę go spotkać."
no panowie - w moim egzemplarzu ten dymek jest wydrukowany w porządku.  :wall:
albo to c**jowy komiks jest, nieczytelny. co możliwym jest.

 

anything