Autor Wątek: Morfołaki  (Przeczytany 87585 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anonymous

  • Gość
morfołaki kto to kupi?.....
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 06, 2004, 11:06:53 am »
liternictwo jest zmienione. tez uważam, że bazgroły oszpecają komiks. niestety bozia nie dała mi ładnego pisma.
m

Anonymous

  • Gość
morfołaki kto to kupi?.....
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 06, 2004, 12:26:07 pm »
Cytat: "turucorp"
w "kontaktach z typowymi czytelnikami"?, nie zartuj, moje komiksy tylko swiry czytaja :)
:


wypraszam sobie tururururu :)

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
morfołaki kto to kupi?.....
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 06, 2004, 02:47:29 pm »
Cytat: "turucorp"
w "kontaktach z typowymi czytelnikami"?, nie zartuj, moje komiksy tylko swiry czytaja :)
W Twoim przypadku zachodzi pewne prawdopodobienstwo, ze siegnie po nie "typowy czytelnik" i jak chcesz to sam sie potem tlumacz, dlaczego to jest takie a mialo byc siakie czy owakie :eek:


świry czy śląscy wrotkarze to na jedno wychodzi. strzeżcie się  ;)  :twisted:
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

Offline Spajder

morfołaki kto to kupi?.....
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 06, 2004, 03:04:57 pm »
Morfołaki przejrzę. Na razie jestem zainteresowany "Rewolucjami". Oczywiście, bez autografu nie wyjdę.

Jak to jest ze scenariuszem do "Rewolucji"? Ile osób go robi, i czy w razie czego są wolne etaty na krótkie historyjki? Pytam z ciekawości.
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

Offline turucorp

morfołaki kto to kupi?.....
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 07, 2004, 09:24:18 am »
Cytat: "karol_konw"
wypraszam sobie tururururu :)


no dobra, czasami tafia sie jakis "typowy czytelnik" (sam tego chciales :twisted: )

Anonymous

  • Gość
morfołaki kto to kupi?.....
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 09, 2004, 07:26:34 am »
Cytat: "Spajder"
Morfołaki przejrzę. Na razie jestem zainteresowany "Rewolucjami". Oczywiście, bez autografu nie wyjdę.

Jak to jest ze scenariuszem do "Rewolucji"? Ile osób go robi, i czy w razie czego są wolne etaty na krótkie historyjki? Pytam z ciekawości.


to ja ci odpowiem na to pytanie w tym drugim temacie, o rewolucjach
http://forum.gildia.com/viewtopic.php?p=151587&sid=b4f8259ef0b040ed7c29cd83656143c3#151587

Offline Jaszcząb

morfołaki kto to kupi?.....
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 20, 2004, 07:20:01 am »
Ja właśnie przeczytałem jeden epizod w Ziniolu nr 17. Bardzo spodobała mi się ta opowieść. Jeśli całość jest utrzymana w takich klimatach to ja ten album bardzo chętnie kupię. Mam nadzieję, że nie będzie konieczności zapisywania się wcześniej u onanizatorów WSK do kolejki po autografy :) Albo nie, mam nadzieję, że będzie trzeba. Życzę przecież Mateuszowi wyprzedania całego nakładu na pniu. Nie zaznaczam żadnej z opcji w ankiecie. Zapewniam, że jeden z Twoich komiksów kupię na 100%.

Anonymous

  • Gość
morfołaki kto to kupi?.....
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 20, 2004, 07:27:51 am »
cieszy mnie to niezmiernie. kolejek nie będzie, bo podpoisywanie bede uskuteczniał metodą złapania mnie na fajce lub w barze. ot.
przy okazji - jaki to był odcinek w tym ziniu? ciekawi mnie to, ciekawi również czy gdzieś go przewidzieliśmy w którymś z albumów.
m

Anonymous

  • Gość
morfołaki kto to kupi?.....
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 20, 2004, 07:29:40 am »
Cytat: "Tenaka Kan"
Jeśli całość jest utrzymana w takich klimatach to ja ten album bardzo chętnie kupię.

co prawda nie wiem co to za epizod, ale mogę cię zapewnić, że całość niechybnie jest w takim samym klimacie.
m

Offline Jaszcząb

morfołaki kto to kupi?.....
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 20, 2004, 07:48:09 am »
To odcinek o dziewczynce szukającej Zielonego Wzgórza i ptaku z gałęziami zamiast skrzydeł. Świetne rysunki. Lubię taki klimat.
Dobrze, że esensja zamieściła Twoje zdjęcie to łatwiej Cię będzie w tym barze rozpoznać :)
Ja byłbym za pozostawieniem oryginalnej czcionki.

Anonymous

  • Gość
morfołaki kto to kupi?.....
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 20, 2004, 07:58:48 am »
tu się zdziwiłem, bo ten odcinek do naljepszych nie należy i chyba nie jest wliczony w żaden album. albo może będę musiał to przemyśleć jeszcze raz, skoro się rysunki podobają. bo że scenariusz dobry to wiadomo, gorzej z rysunkami czasami bywa.
co do oryginalnej czcionki to niemożliwe było zostawienie oryginalnej. witek tkaczyk swego czasu miał rację - jest koszmarna.  8)
m

Offline konradkonrad

morfołaki kto to kupi?.....
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 20, 2004, 08:05:25 am »
Powiem szczerze. Mimo sympatii do skutnikowych komiksów, nie do końca kontroluję ktore epizody to rewolucje, a które morfołaki, a które to jeszcze coś innego. M.in. dlatego dopiero zauważyłem ten wątek.  :oops:
Fajnie że wyjdą Morfołaki, bo o ilę się orientuję, lubię je bardziej.

Zobacze jak będzie z kasą, ale cos Skutnikowego na pewno kupię.

Offline konradkonrad

morfołaki kto to kupi?.....
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 20, 2004, 08:06:52 am »
I owszem, przyjdę po rysunek.

Anonymous

  • Gość
morfołaki kto to kupi?.....
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 20, 2004, 08:16:07 am »
Cytat: "konradkonrad"
nie do końca kontroluję ktore epizody to rewolucje, a które morfołaki

o yaaaaaaa. co za okrutny post!
nie dygaj, jak zobaczysz oba albumy to przestaną ci się mylić. (k'uproszczeniu: rewolucje są kolorowe)  8)

Offline konradkonrad

morfołaki kto to kupi?.....
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 20, 2004, 08:40:58 am »
Cytuj
k'uproszczeniu: rewolucje są kolorowe

O, to bardzo dobre rozróżnienie, tak powinno być wszedzie.

Co do okrucieństwa, to sorry, ale jak coś jest porozrzucane po różnych stronach internetowych, czasopismach i papierkach spod szafy, a czytelnik nie jest groupie i nie śledzi każdego sladu twojego ołówka to mu się w pamieci czasem pomiesza. Takie jest życie.

A zinów z reguły nie czytam, bo mam małą głowę do poczty. I to jest problem na inny topic...
znika ze sceny

 

anything