trawa

Autor Wątek: Morfołaki  (Przeczytany 87613 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline turucorp

Morfołaki
« Odpowiedź #120 dnia: Lipiec 12, 2005, 07:41:26 pm »
Kowal, moze tak posluzysz sie jakimis przykladami tego "tryumfu checi nad forma"? :roll:
bo jak rozumiem "Morfolakow" nie czytales, podejrzewam, ze wielu innych krajowych komiksow rowniez :roll:

Offline Maciej

Morfołaki
« Odpowiedź #121 dnia: Lipiec 12, 2005, 07:58:55 pm »
Jakich k**wa chęci? Co Ty bredzisz? Macie jakieś niezrozumiałe uprzedzenia!
Morfy "mierzą siły na zamiary" i zarówno forma jak i treść są na WYSOKIM poziomie, ale skąd Ty to możesz wiedzieć skoro nie czytałeś, tylko narzekasz że od czasu mistrza Grzegorza polscy rysownicy niczego sie nie nauczyli...

Też mnie interesuje CO TO JEST TEN ARTYSTYCZNY BEŁKOT??? :roll:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline graves

Morfołaki
« Odpowiedź #122 dnia: Lipiec 12, 2005, 08:26:46 pm »
Rozmawiałem z Jaxem na WSK i stwierdził, że nie pisze na forum, bo mu nie odpowiada obecność Timofa, tylko czyta. Teraz Timofa nie ma - może by więc odpowiedział na pytania co do swojej recenzji :roll:
To tylko prośba :roll:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline turucorp

Morfołaki
« Odpowiedź #123 dnia: Lipiec 12, 2005, 08:33:36 pm »
a na WSK mu obecnosc Timofa nie przeszkadzala? :oops:
jeden jak czegos nie rozumie to nazywa to "artystycznym belkotem", drugi jak czegos nie czyta to nazywa to "tryumfem checi nad forma"...boszszsz..."czytelnicy komiksow" :?

Anonymous

  • Gość
Morfołaki
« Odpowiedź #124 dnia: Lipiec 12, 2005, 09:36:06 pm »
Cytuj
a na WSK mu obecnosc Timofa nie przeszkadzala


hyhyhy bo timof mu kilkakrotnie napsial co mysli o jego recenzjach:D
ja mam to za przeproszeniem gleboko...

tak jak do kazdej akcji dzieci dzieciom...

Offline Macias

Morfołaki
« Odpowiedź #125 dnia: Lipiec 12, 2005, 10:31:16 pm »
"morfolakow" nie czytalem,ale nie bardzo wiem ( powiedzmy...) czemu sie czepiacie. koles napisal co mu sie nie podoba i ok, nie widze zadnego powodu zeby sie oburzac.
chyba,ze boli was od innej strony,ale to juz odmienny temat.
Kowal^- porownywanie kogokolwiek do pani Klaps to obraza, ale juz insynuacje ze ktos moze byc z nia spokrewniony traktowalbym na miejscu Jaxa jako policzek zelazna rekawica ;)

Offline turucorp

Morfołaki
« Odpowiedź #126 dnia: Lipiec 12, 2005, 10:44:17 pm »
Cytat: "Macias"
"morfolakow" nie czytalem,ale nie bardzo wiem ( powiedzmy...) czemu sie czepiacie. koles napisal co mu sie nie podoba i ok, nie widze zadnego powodu zeby sie oburzac.

widzisz...caly problem w tym, ze wlasnie nie napisal co mu sie nie podoba :roll:
to co napisal mozna spokojnie wkleic do dowolnej recenzji dowolnego komiksu (co slusznie zauwazyl Kowal), ba, taki tekst mozna napisac bez czytania czegokolwiek :roll:
Cytat: "Macias"
chyba,ze boli was od innej strony,ale to juz odmienny temat.

bynajmniej, ale chetnie sie dowiem, coz takiego dostrzegasz w wypowiedziach o nieudolnych recenzjach, ze potrzebujesz do tego odmiennego tematu? :roll:

Offline Macias

Morfołaki
« Odpowiedź #127 dnia: Lipiec 12, 2005, 11:04:34 pm »
recka srednia, ale w.g mnie styka. Jaxowi "morfolaki" przypasily srednio, wiec i recka " po srodku". nie poodba ci sie-napisz do niego.
teskt w zadnym wypadku nie umiejsza albumowi Skutnika,wiec nie wiem w czym rzecz.
do akapitu 2go- moze kiedy indziej sobie o tym pogadamy.teraz nie bardzo chce mi sie robic off top na kilka podstron,a taki by wyniknal.

Offline turucorp

Morfołaki
« Odpowiedź #128 dnia: Lipiec 12, 2005, 11:16:24 pm »
Cytat: "Macias"

recka srednia, ale w.g mnie styka. Jaxowi "morfolaki" przypasily srednio, wiec i recka " po srodku". nie poodba ci sie-napisz do niego.


a niby dlaczego mam do niego pisac? :roll:
skoro jest takie miejsce jak forum i skoro (podobno) Jax to czyta, to po kiego grzyba?
rownie dobrze moglbys zaproponowac Jaxowi zeby mi swoje recke mailem przyslal :roll: (skoro juz takimi madrosciami ludowymi tutaj raczysz :? )
Cytat: "Macias"

teskt w zadnym wypadku nie umiejsza albumowi Skutnika,wiec nie wiem w czym rzecz.


rzecz w tym, zeby pisac recenzje poslugujac sie konkretami zamiast pitolic ogolnikowo o "artystycznym belkocie" :roll:
Cytat: "Macias"

do akapitu 2go- moze kiedy indziej sobie o tym pogadamy.teraz nie bardzo chce mi sie robic off top na kilka podstron,a taki by wyniknal.

ja nie widze problemu, moderatorzy zapewne tez nie, wiec smialo, nie krepuj sie.
w koncu to temat o komiksach polskich i jesli uwazasz, ze w komiksach polskich lub w tzw. srodowisku sa jakies niejasnosci to mozemy tutaj o tym porozmawiac (najwyzej ktorys moder to przeniesie).
chyba, ze rzucasz takie teksty jedynie po to zeby zamieszac? :roll:

Offline Macias

Morfołaki
« Odpowiedź #129 dnia: Lipiec 12, 2005, 11:41:24 pm »
Pogadamy sobie kiedy indziej, bo nie ma ani ochoty na dlugie dyskusje w ktorych bedziesz stosowal te swoje wesole slowne gierki itp. ani tez specjalnie srodkow bo inet mam na chwile obecna "zaocznie". dlatego moze kiedy indziej.
Ale jedna rzecz mnie zastanawia-to ty masz pretensje do recki Jaxa, wiec chyba ty powinienes EWENTUALNIE slac mu swoje spostrzezenia, a nie on tobie recki do wgladu.
tyle ode mnie,baw sie dobrze

Offline adro

Morfołaki
« Odpowiedź #130 dnia: Lipiec 13, 2005, 12:11:40 am »
zreczywiscie recka mocno srednia . Chodzi o to , ze nie wiadomo c zy autorowi podobal sie w koncu ten komiks czy nie . Nie lubie takiego lawirowania , no artystczny belkot , ale w sumie dobra pozycja i tego typu myki . Autor powinien jasno wyrazic swoje zdanie odnosnie recenzowanego komiksu i dobrze je uargumentowac .
Poza tym tak powiem od siebie ze jednak wole rewolucje od morfow ,ot tak po prostu
pozdro
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline turucorp

Morfołaki
« Odpowiedź #131 dnia: Lipiec 13, 2005, 12:12:29 am »
Cytat: "Macias"

Pogadamy sobie kiedy indziej, bo nie ma ani ochoty na dlugie dyskusje w ktorych bedziesz stosowal te swoje wesole slowne gierki itp. ani tez specjalnie srodkow bo inet mam na chwile obecna "zaocznie". dlatego moze kiedy indziej.

alez prosze cie bardzo, zawsze do uslug 8)  
Cytat: "Macias"

Ale jedna rzecz mnie zastanawia-to ty masz pretensje do recki Jaxa, wiec chyba ty powinienes EWENTUALNIE slac mu swoje spostrzezenia, a nie on tobie recki do wgladu.


widocznie ja jestem jakis tepy, ale skoro tekst Jaxa jest umieszczony na Gildii, sam Jax nie podaje przy tekscie swojego maila i rozmawiamy teraz w temacie "MORFOŁAKI" to wszystko jest na wlasciwym miejscu? :roll:

BTW ja rozumiem Macias, ze jak np. nie podoba ci sie podwyzka cen paliwa to piszesz listy do ministerstwa finansow, ale widzisz, wiekszosc ludzi po prostu o tym rozmawia (czy to prywatnie czy na forach publicznych) :roll:

Offline graves

Morfołaki
« Odpowiedź #132 dnia: Lipiec 13, 2005, 07:34:27 am »
Cytat: "turucorp"
widocznie ja jestem jakis tepy, ale skoro tekst Jaxa jest umieszczony na Gildii, sam Jax nie podaje przy tekscie swojego maila i rozmawiamy teraz w temacie "MORFOŁAKI" to wszystko jest na wlasciwym miejscu? :roll:

Zgadzam się - to odpowiednie miejsce, skoro recka była na Gildii.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Anonymous

  • Gość
Morfołaki
« Odpowiedź #133 dnia: Lipiec 13, 2005, 08:33:52 am »
Cytuj

recka srednia, ale w.g mnie styka.


wlasnie recka...
kazdy tekscik jaxa to recka nei recenzja..
moze i styka...
kto to wie...


Cytuj

Jaxowi "morfolaki" przypasily srednio, wiec i recka " po srodku".


trzeba rozmowe gdzies przeniesc.. to nie ma znaczenia czy pisal o morfolakach czy o innym komiksie
 
Cytuj

teskt w zadnym wypadku nie umiejsza albumowi Skutnika,wiec nie wiem w czym rzecz.


nie ma to zadnego znaczenia...
komiks skutnika to jedno txt jaxa to drugie...
jesli ktos nei znajacy komiskow wpada na serwis im poswiecony i czyta txt czlowieka z ledwoscia poslugujacego sie jezykiem polskim....
no coz stereotyp polanalfabety komiksiarza sie potwierdza...
faktycznie recka ktora styka to cos co rpzekoan kazdego ze czytanie omiksow nie wprowadza w stan odretwienia platu czolowego popularnie nazywanego ..sami wiecie jak...

Anonymous

  • Gość
Morfołaki
« Odpowiedź #134 dnia: Lipiec 13, 2005, 08:41:55 am »
Cytat: "karol_konw"
ktos nei znajacy komiskow wpada na serwis im poswiecony

sytuacja zwana nieprawdopodobną.
zdarzenie niemożliwe.