trawa

Autor Wątek: !!!!!!!!! WIELKA INKWIZYCJA 2004 !!!!!!!!!!!!  (Przeczytany 21669 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jgmaster

!!!!!!!!! WIELKA INKWIZYCJA 2004 !!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 03, 2004, 07:26:57 pm »
przyjde popatrzec jak wam idzie - jak bedziecie sie wybierac - dajcie znac (moze maly sms'ik do mnie ;) )
As you are we once were.
 As we are you will be"

Offline Fleur de Lys

!!!!!!!!! WIELKA INKWIZYCJA 2004 !!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 03, 2004, 07:54:16 pm »
bez ciebie nie idziemy ;)  będziesz patrzył czy goście nie śćiemniają gdy my będziemy pare metrów dalej obgadywali ostateczną taktykę
arathai Elthrai Asur

Offline trojek84

!!!!!!!!! WIELKA INKWIZYCJA 2004 !!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 03, 2004, 10:33:50 pm »
Ludzie przeczytajcie uwaznie regulamin, wystawialiscie sie na 2250 a na 2500 nie dacie rady i to jak sedziowie dopuszczaja drobne proxy ?? moze nie kartonikowe figurki ale jakto nie dacie rady ??!! no ruszcie glowa to jedyny tak wielki turniej w roku !!
am, tak samo jak ty,
Miasto moje a w nim:
Najpiękniejszy mój świat
Najpiękniejsze dni
Zostawiłem tam, kolorowe sny
Kiedyś zatrzymam czas
I na skrzydłach jak ptak
Będę leciał co sił
Tam, gdzie moje sny,
I warszawskie kolorowe dni

Offline szafa

!!!!!!!!! WIELKA INKWIZYCJA 2004 !!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 04, 2004, 01:12:52 am »
pewnie i ja sie pojawie; tym razem wolny od "obowiazkow" sedziego spedze z wami produktywnie nocke.
przystojniak w zoltej bluzie zwal sie gollum, mysle ze jest zdrowo popaprany i za to go lubie.
url=http://pl.youtube.com/watch?v=Kdc0x5dX1N4][/url]

Offline veyDer

!!!!!!!!! WIELKA INKWIZYCJA 2004 !!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 04, 2004, 06:05:39 am »
Ja się nie zjawię, bo tak jak już pisałem w innym temacie te zasady są :crap:
TROPIK miał przynajmniej klimat, a tutaj dostajemy "zwykłego" Mastera (same limited pitched battle, yeeeeeah :bored:) i to jeszcze z wejściówką 30 zeta od osoby :wall:

Sorry, ale jestem trochę wkurzony, jak pomyślę, ile się czasu nad T. siedziało, dyskutowało o scenariuszach, ile robiłem stronę, itd. a teraz inni (kontynuując pomysł podobno) idą na maksymalną łatwiznę...
b]Dystybutor systemu Confrontation[/b]
(A co? Nie mogę mieć takiego podpisu? Jak każdy to każdy :P)

http://forum.mythos.pl - Oficjalne Polskie Forum Konfrontacji i Rag'Naroka.

Jankiel

  • Gość
!!!!!!!!! WIELKA INKWIZYCJA 2004 !!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 04, 2004, 07:32:44 am »
Kwestia gustu. Mnie się dużo bardziej podoba w miarę zrównoważony turniej par, niż ostro przegięty Tropik. Wszak podobno mają wygrywać generałowie, a nie rozpiski...

Offline szafa

!!!!!!!!! WIELKA INKWIZYCJA 2004 !!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 04, 2004, 11:28:23 am »
veyDer; 30 zeta za wejsciowke moze zawazyc o obecnosci wielu osob na turnieju, to prawda, ale co do zasad, to trzeba samamu zrobic turniej, zeby sie nie czepiac :) inkwizytorzy maja wlasne prawo do zrobienia czegokolwiek co im sie spodoba, od wizji tropiku jak widac sie odzegnali.

scenariusze przynajmniej by mogly byc, bo mieszanie w kompozycji za bardzo nie pomaga, ale wyrzucanie dogs of war jest nienajlepszym posunieciem.
a najbardziej mnie wkurzaja wizje zasad sojuszu sojuszu. wciaz nie rozumiem czemu kazdy gra sojusz tak jakby byl neutralny... zalamka.
url=http://pl.youtube.com/watch?v=Kdc0x5dX1N4][/url]

Offline veyDer

!!!!!!!!! WIELKA INKWIZYCJA 2004 !!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 04, 2004, 03:43:19 pm »
Cytat: "szafa"
veyDer; 30 zeta za wejsciowke moze zawazyc o obecnosci wielu osob na turnieju, to prawda, ale co do zasad, to trzeba samamu zrobic turniej, zeby sie nie czepiac :)


Z battlowych robiłem TROPIK i mi wystarczy. Teraz wymyślam chore scenariusze do Konfry :)

Cytat: "szafa"

 inkwizytorzy maja wlasne prawo do zrobienia czegokolwiek co im sie spodoba, od wizji tropiku jak widac sie odzegnali.


No właśnie się odżegnali, a mieli pociągnąć pomysł dalej AFAIR...

Cytat: "szafa"

scenariusze przynajmniej by mogly byc, bo mieszanie w kompozycji za bardzo nie pomaga, ale wyrzucanie dogs of war jest nienajlepszym posunieciem.
a najbardziej mnie wkurzaja wizje zasad sojuszu sojuszu. wciaz nie rozumiem czemu kazdy gra sojusz tak jakby byl neutralny... zalamka.


Bo każdy (prawie) idzie na łatwiznę?
b]Dystybutor systemu Confrontation[/b]
(A co? Nie mogę mieć takiego podpisu? Jak każdy to każdy :P)

http://forum.mythos.pl - Oficjalne Polskie Forum Konfrontacji i Rag'Naroka.

Offline Vallarr

!!!!!!!!! WIELKA INKWIZYCJA 2004 !!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 04, 2004, 03:46:11 pm »
Cytat: "veyDer"
Cytat: "szafa"
veyDer; 30 zeta za wejsciowke moze zawazyc o obecnosci wielu osob na turnieju, to prawda, ale co do zasad, to trzeba samamu zrobic turniej, zeby sie nie czepiac :)


Z battlowych robiłem TROPIK i mi wystarczy. Teraz wymyślam chore scenariusze do Konfry :)

my jush sie przyzwyczailismy do Twoich scenariuszy , ale jakby battlowcy je zobaczyli :)
przekladajac na wfb - np dla kazdego regu rzucasz k6 pod koniec MV , jak wypadnie jedynka to regiment szarzowany jest przez 3k6 +3 zombie - tak jak z inwokacji :) fajne , nie :) ??
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline veyDer

!!!!!!!!! WIELKA INKWIZYCJA 2004 !!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 04, 2004, 03:47:29 pm »
Już prędzej te jaskinie bym wprowadził  :lol:


EDIT:
Dla tych, którzy się nie orientują: http://forum.gildia.com/viewtopic.php?p=147363#147363
b]Dystybutor systemu Confrontation[/b]
(A co? Nie mogę mieć takiego podpisu? Jak każdy to każdy :P)

http://forum.mythos.pl - Oficjalne Polskie Forum Konfrontacji i Rag'Naroka.

Offline trojek84

!!!!!!!!! WIELKA INKWIZYCJA 2004 !!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 04, 2004, 04:27:06 pm »
Cytat: "veyDer"


Z battlowych robiłem TROPIK i mi wystarczy. Teraz wymyślam chore scenariusze do Konfry :)



Gadasz jakbys w pojedynke go organizowal a pragne cie poinformowac ze tak nie bylo a scenariusze tez nie byly tylko twoim pomyslem, wiele chorych mozgow nad tym siedzialo, a to nie ma nic wspolnego z Tropikiem. Pozatym scenariusze najprawdoepodobniej jakies beda, wejsciowka jest taka jak na kazdy master i nie wiem w czym problem ??!! Ty chyba masz duzo zalu za to ze nikt nie poprosil cie o pomoc ?? A tak wogole to jestes zdrajca warhammera i grasz tylko w konfre (tak wiem zaraz wrzucisz ze ostatnio przegralem w konfe 4 bitwy, wiem i pamietam to ale to dla tego ze nie lubie tego systemu). Wybacz dorgi veyderku ale nie rozumiem jak mozna krytykowac tak prace innych samemu nic nie robiac, a nawet robiac to sie poprostu nie wyciszyc. Czyli twoj wielki soujsz VC & Chaos nie przejdzie ??!! Aha i nie podskakuj bo organizatorzy konfrontacji nie wpuszcza :D
am, tak samo jak ty,
Miasto moje a w nim:
Najpiękniejszy mój świat
Najpiękniejsze dni
Zostawiłem tam, kolorowe sny
Kiedyś zatrzymam czas
I na skrzydłach jak ptak
Będę leciał co sił
Tam, gdzie moje sny,
I warszawskie kolorowe dni

Offline veyDer

!!!!!!!!! WIELKA INKWIZYCJA 2004 !!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 04, 2004, 04:40:26 pm »
Cytat: "trojek84"
Cytat: "veyDer"


Z battlowych robiłem TROPIK i mi wystarczy. Teraz wymyślam chore scenariusze do Konfry :)



Gadasz jakbys w pojedynke go organizowal a pragne cie poinformowac ze tak nie bylo a scenariusze tez nie byly tylko twoim pomyslem, wiele chorych mozgow nad tym siedzialo, a to nie ma nic wspolnego z Tropikiem.

Nigdzie nie napisałem, że tylko ja go organizowałem. Ale sam przyznasz, że trochę roboty w to włożyłem... chociażby sama strona...

Cytat: "trojek84"

 Pozatym scenariusze najprawdoepodobniej jakies beda, wejsciowka jest taka jak na kazdy master i nie wiem w czym problem ??!!

Najprawdopodobniej to będzie sam pitched battle, bo jeśli na dzień przed turniejem wprowadzą jakieś scenariusze to ich wyśmieją...
Co do wejściówki, to już nic nie mówię, skoro 30 zeta od łba to jest przyzwoita cena...

Cytat: "trojek84"

 Ty chyba masz duzo zalu za to ze nikt nie poprosil cie o pomoc ??


Jaaaasne... :bored: Ja sobie organizuję turnieje Konfry i jest mi z tym dobrze...

Cytat: "trojek84"

 A tak wogole to jestes zdrajca warhammera i grasz tylko w konfre (tak wiem zaraz wrzucisz ze ostatnio przegralem w konfe 4 bitwy, wiem i pamietam to ale to dla tego ze nie lubie tego systemu). Wybacz dorgi veyderku ale nie rozumiem jak mozna krytykowac tak prace innych samemu nic nie robiac, a nawet robiac to sie poprostu nie wyciszyc.

Wybacz drogi Trojku, ale co ty chrzanisz, bo nie bardzo rozumiem? :P
Primo: w jakim sensie nic nie robię?
Secundo: jaką pracę? ;) Ten regulamin, który widziałem, nie wymagał zbyt wielkiego wysiłku (copy&paste to każdy chyba potrafi). Ja do tej pory mówiłem tylko i wyłącznie o regulaminie, nie mam zamiaru krytykować zaplecza organizacyjnego, bo z tym (z drobnymi wyjątkami) Inkwizytor nie miał żadnego problemu... Natomiast dwie rzeczy mnie wkurzają i o tym piszę: a) wejściówki (których wysokość jest dla mnie chora) i b) scenariusze, a właściwie ich brak. I wkurza mnie to, że z tego co słyszałem, miała być to kontynuacja TROPIKu.
Czy to według ciebie wygląda na kontynuację TROPIKu :?

Cytat: "trojek84"

 Czyli twoj wielki soujsz VC & Chaos nie przejdzie ??!!


Nie, bo nie grywam już w battla. Znam lepsze sposoby spędzania wolnego czasu niż klepanie w kółko samych pitchów, dostawania w [censored] z 4 magami chowającymi się po lasach i wydawania na to równowartości blistera... W battla to ja sobie mogę w Legionowie pograć - Marcin nie wprowadza kosmicznych cen, za to scenariusze są urozmaicone i nie ma powergamerów (no dobra, czasem na ciebie trafię :P)

Cytat: "trojek84"

 Aha i nie podskakuj bo organizatorzy konfrontacji nie wpuszcza :D


Nie wiem, co moje narzekania na regulamin Mastera miałyby mieć wspólnego z wpuszczaniem lub nie Konfry na jakiś turniej... :|
b]Dystybutor systemu Confrontation[/b]
(A co? Nie mogę mieć takiego podpisu? Jak każdy to każdy :P)

http://forum.mythos.pl - Oficjalne Polskie Forum Konfrontacji i Rag'Naroka.

Offline Nosferatu

!!!!!!!!! WIELKA INKWIZYCJA 2004 !!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 04, 2004, 08:03:37 pm »
Veyder rozumiem twoje rozgoryczenie regulaminem ale z cena wejsciowki przesadzasz, wiadomo ze fajniej by bylo gryby byla jak najtansza ale za sale i inne rzeczy trzeba zaplacic a nie sadze zeby organizatorzy chcieliby do tego dokladac, a to ze Marcin ma swoj lokal do dyspozycji (chyba ze nie ma - popraw mnie jesli sie myle) nie znaczy ze
Inkwizytor ma hale za darmo
ajac na uwadze, ze ewentualna krytyka moze byc, tak musimy zrobic, zeby tej krytyki
nie bylo, tylko aplauz i zaakceptowanie...

Offline veyDer

!!!!!!!!! WIELKA INKWIZYCJA 2004 !!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 04, 2004, 08:36:43 pm »
Ja po prostu nie mogę zrozumieć, jak cena wejściówki mogła zdrożeć dwukrotnie w ciągu roku... Jakby to było 30 zł od pary to jeszcze rozumiem, ale od osoby?...

Dobra, kończmy dyskusję na temat wejściówek... Ci, którzy uznają, że cena jest OK, zapłacą, ci, dla których to jest za drogo, nie zapłacą. Proste.
b]Dystybutor systemu Confrontation[/b]
(A co? Nie mogę mieć takiego podpisu? Jak każdy to każdy :P)

http://forum.mythos.pl - Oficjalne Polskie Forum Konfrontacji i Rag'Naroka.

Jankiel

  • Gość
!!!!!!!!! WIELKA INKWIZYCJA 2004 !!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 04, 2004, 08:54:19 pm »
Cytuj
Znam lepsze sposoby spędzania wolnego czasu niż klepanie w kółko samych pitchów, dostawania w [censored] z 4 magami chowającymi się po lasach i wydawania na to równowartości blistera

Po prostu trzeba umieć grać :P
Paraszczak zajął DE pierwsze miejsce na Krakonie, ja swoimi całkiem klimatycznymi 12. A tych 4 magów to już przeżytek, bo coraz ciężej się takimi armiami gra. Przeważnie sobie już nie radzą.
Te 30 zł to wcale nie tak dużo. Jakieś 5 piw w Wawie, z 8 na prowincji. Nie warto tyle zapłacić za możliwośc spotkania się z kumplami z całej Polski?