trawa

Autor Wątek: F4llout 3  (Przeczytany 113589 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szwi

Fallout 3
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 25, 2003, 05:23:24 pm »
A ja poczekam, aż go dadzą w CDA:)
nteligencja wcześnie wykryta jest uleczalna!

Offline Bloodgod

Fallout 3
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 26, 2003, 09:29:51 pm »
my tu zdychamy zniepewności a tylejush wiadomo

to se poczekasz dobrych 5 latekod wydnia gry za conajmniej 2 lata]...

a w ogóle

http://shamo.gry-online.pl/f3almanach/
ow quickly pass the days long is the night
Lying in bed awake bathed in starlight
Better to live as king of beasts
Than as a lamb scared and weak
->"World coming down" TON

Offline darksphere

Fallout 3
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 08, 2003, 06:03:50 pm »
:D
to chyba pytanie retoryczne ?!


może pora zacząć zbierać podpisy na petycji : " We want a Fallout 3 !!!"
to ostatnio modna w Polsce forma wyrażania swojego za lub przeciw...

Może poskutkuje ? 8)

pozdro !!!

Offline Cervantes

Fallout 3
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 08, 2003, 07:15:21 pm »
Nie trzeba żadnej petycj, nie trzeba niczego... Fallout 3 codename Van Buren jest tworzony na 100% i cały czas pojawiają się nowe informacje na jego temat. Można je poczytać na każdym szanującym się serwisie poświęconym Fallout'owi, a zwłaszcza u nas na SHAMO w dziale Almanach (dzięki za reklame Bloodgod ;]), który jest 'Kompendium Wiedzy O Fallou'cie 3'. Są tam wszystkie (co do joty) dotychczasowe informacje i trafiają tam każde nowe informacje. No wprawdzie aktualizacja Almanachu trochę się spóznia co da się zauważyć, ale to tylko z powodu braku cennego czasu. W najblizszym czasie nastąpi aktualizacja to sobie będziecie mogli poczytać ;].
b]Shamo[/b]: Centrum Polskiej Sceny Fallout!

Offline Cervantes

Screeny
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 13, 2003, 09:39:10 am »


Powieksz

Spowite gluchym szumem wiatru ruiny miasta.



Powieksz

Wnetrze schronu z typowym ukladem pokoi.

A moglo byc tak pieknie ...
b]Shamo[/b]: Centrum Polskiej Sceny Fallout!

Offline Hex

Fallout 3
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 04, 2004, 08:00:56 am »
Podobno wychodzi fallout 3 , co o tym myślicie. Czy to tylko jakiś żart. I czego spodziewacie się po tej grze ...
Bądź nadzwyczaj drobiazgowy, aż do sztywnej formalności. Bądź niezwykle tajemniczy, aż staniesz się niezgłębiony. W taki sposób możesz stać się panem losu swego przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny
"nie ważne kim jesteś, ale kim możesz się stać"

Offline Silencer

Fallout 3
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 04, 2004, 11:54:24 pm »
Jak powiedział pewien ksiadz "Więcej szczegółów"... Kto wydaje i skad takie informacje?
size=9]No Mutants Allowed - naj... strona o Fallout
Konspiracja - Postapokaliptyczne i autorskie RPG
Kurier Slawijski - o Wolsungu[/size]

Offline Inszy

Fallout 3
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 05, 2004, 01:40:16 am »
Nie uwierzę, póki nie zobaczę :bored:
I jeśli dokończył go zespół z obecnego Black Isle Studio, to aż strach się bać co tam udało im się sknocić :wall:
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline Hex

Dokłdne informacje
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 06, 2004, 07:14:58 am »
Właściwie to chyba nie dokończy go Black Isle studio. BO się rozpadło (mam nadzije, że wiecie o tym) prace nad nim mają podjąc założyciele tej byłej firmy ( teraz nie podam nazwisk bo nie mam materiałów przy sobie mam je w domu) po tym jak wykupią prawa autorskie.
Jeśłi nie to tą grą zainteresowany jest jeszcze BIS (z Baldors gate 1) .
Mam nadzieje że jeśli ktoś będzie miał dodatkowe inf. to dopisze....
Bądź nadzwyczaj drobiazgowy, aż do sztywnej formalności. Bądź niezwykle tajemniczy, aż staniesz się niezgłębiony. W taki sposób możesz stać się panem losu swego przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny
"nie ważne kim jesteś, ale kim możesz się stać"

Offline Inszy

Re: Dokłdne informacje
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 06, 2004, 04:54:50 pm »
Cytat: "Hex"
Właściwie to chyba nie dokończy go Black Isle studio. BO się rozpadło (mam nadzije, że wiecie o tym)

Gwoli ścisłości - BIS się nie rozpadło, tylko zwolniono wszystkich prócz dwóch pracowników by robili gry na konsole (stąd moja obawa).

Cytuj
prace nad nim mają podjąc założyciele tej byłej firmy [...] po tym jak wykupią prawa autorskie.

Jeśli firma je odsprzeda, co nie jest wcale pewne ze względu na nośność tytułu i tworzone zręcznościówki z "Fallout" w tytule.
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline Hex

Fallout 3
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 09, 2004, 07:31:39 am »
to że nie odsprzedadzą jest możliwe, ale nie pewne na 100% przecież nie chcą zrobić F3 bo boją się czy nie będzie kasy (czyli czy F3 zarobi na siebie) jakie, że są na krawędzi bankructwa.

po za tym BIS bez tych pracowików to jakby się rozpadł... dla mnie ...
a poz za tym F3 i tak poszedł w nie pamięć...

Tylko ciekawie czemu dopiero po wydaniu dema... :??
Bądź nadzwyczaj drobiazgowy, aż do sztywnej formalności. Bądź niezwykle tajemniczy, aż staniesz się niezgłębiony. W taki sposób możesz stać się panem losu swego przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny
"nie ważne kim jesteś, ale kim możesz się stać"

Offline Inszy

Fallout 3
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 09, 2004, 06:46:43 pm »
Po wydaniu dema? :|
Czyli jest ono powszechnie dostępne? :o
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline Hex

Demo
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 11, 2004, 07:38:51 am »
Nie Demo jest dostępne tylko dla ich firmy... bo to firma chciała spr. jak wygląda gra ( dostępna była tylko jedna plansz, z BN, którzy mówili, walczyli itd.) no i stwierdzili, że nie jest dobra
Bądź nadzwyczaj drobiazgowy, aż do sztywnej formalności. Bądź niezwykle tajemniczy, aż staniesz się niezgłębiony. W taki sposób możesz stać się panem losu swego przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny
"nie ważne kim jesteś, ale kim możesz się stać"

Offline Inszy

Fallout 3
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 11, 2004, 02:10:19 pm »
A już się bałem, że coś przeoczyłem :lol:
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline Hex

Fallout 3
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 13, 2004, 07:28:56 am »
No tak... ale ni bój się :)

Jeśłi ktoś ma jakieś infr. to niech tu anpisze...

Dzięki
Bądź nadzwyczaj drobiazgowy, aż do sztywnej formalności. Bądź niezwykle tajemniczy, aż staniesz się niezgłębiony. W taki sposób możesz stać się panem losu swego przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny
"nie ważne kim jesteś, ale kim możesz się stać"