trawa

Autor Wątek: F4llout 3  (Przeczytany 114518 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline fin

Odp: F4llout 3
« Odpowiedź #390 dnia: Czerwiec 11, 2009, 12:21:37 am »
O KRWA  :eek:


Offline Nite

  • Redaktor GGK
  • Zbrojmistrz bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 155
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Precz z Komuną!
    • Gildia.pl
Odp: F4llout 3
« Odpowiedź #391 dnia: Czerwiec 11, 2009, 09:57:34 am »
Owe dodatki oddzielnie dają mało radości, ale jako jeden pack mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Pomyślcie... kupujecie pudełeczko i zamiast 4-6h więcej macie około 18-20h grania w świecie Fallout'a. Tym bardziej, że planowane są jeszcze 2 kolejne DLC xD

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: F4llout 3
« Odpowiedź #392 dnia: Czerwiec 11, 2009, 11:22:48 am »
Owe dodatki oddzielnie dają mało radości, ale jako jeden pack mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Pomyślcie... kupujecie pudełeczko i zamiast 4-6h więcej macie około 18-20h grania w świecie Fallout'a. Tym bardziej, że planowane są jeszcze 2 kolejne DLC xD

Zapomniałeś dodać: w świecie FAILout3. Więc radości z tego nie będzie, chyba, że jakichś fanatyków mamy.

A tak poza tym, to wygląda to dla mnie, jakbyś pracował dla Cenegi i za wszelką cenę starał się ludziom wcisnąć ten pakiet ;o Ale nawet reklamować trzeba umieć xC Więcej pustych sloganów plox!

Offline Nite

  • Redaktor GGK
  • Zbrojmistrz bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 155
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Precz z Komuną!
    • Gildia.pl
Odp: F4llout 3
« Odpowiedź #393 dnia: Czerwiec 11, 2009, 11:40:25 am »
Tak jestem tajnym agentem wpychającym ludziom nowe zestawy z F3 :D  :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin:

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: F4llout 3
« Odpowiedź #394 dnia: Czerwiec 11, 2009, 11:42:04 am »
Tak jestem tajnym agentem wpychającym ludziom nowe zestawy z F3 :D  :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin:

Twoje zachowanie i niektóre posty wskazują raczej, że próbujesz wciskać ludziom gry z Cenegi. Dużo płacą chociaż?

Offline Dziex

Odp: F4llout 3
« Odpowiedź #395 dnia: Czerwiec 11, 2009, 11:56:39 am »
He's a witch!!!

Offline Nezumi

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 516
  • Total likes: 0
  • MAGIA I ZAGLADA... WYBIERZ DROGE PRZEZNACZENIA
Odp: F4llout 3
« Odpowiedź #396 dnia: Czerwiec 11, 2009, 12:00:20 pm »
Twoje zachowanie i niektóre posty wskazują raczej, że próbujesz wciskać ludziom gry z Cenegi. Dużo płacą chociaż?
fani anime to najbardziej inteligentna grupa społeczeństwa (jakby się oczywiście pozbyć około 70 procent tych głupszych fanów).

Offline Nite

  • Redaktor GGK
  • Zbrojmistrz bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 155
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Precz z Komuną!
    • Gildia.pl
Odp: F4llout 3
« Odpowiedź #397 dnia: Czerwiec 11, 2009, 12:19:02 pm »
Średnio 5 groszy za godzinę, ale da się wyżyć :) Resztę zdobywam wciskając ludziom F3 ;p

Offline eban

Odp: F4llout 3
« Odpowiedź #398 dnia: Czerwiec 30, 2009, 10:40:58 pm »
Caloksztalt gry oceniam na 1/10.
Nie za gameplay bo ten mi sie podobal.
Nie za fabule bo byla srednia.
Nie za klimat, mimo ze troche kulal.
Za to ze ktos wypuscil tak zabugowany tytul na rynek. Kiedy kupuje oryginal i po kilkunastu godzinach prob musze instalowac cracka zeby gre w ogole odpalic to chce mi sie rzygac. Kiedy nawet wtedy musze robic quicksave co 5 minut bo nie wiem kiedy mnie wywali to jestem wrecz zalamany.
Dla odmiany po formacie zaisntalowalem go jeszcze raz, z latka 1.5, teraz w ogole nie chce mi sie odpalic mimo wielu prob.
Fallout 3 wyladowal wiec gdizes gleboko na polce i zaluje wydanej kasy co zdarza mi sie rzadko.
Ale poza tym jest w miare ok...

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: F4llout 3
« Odpowiedź #399 dnia: Czerwiec 30, 2009, 10:49:30 pm »
Caloksztalt gry oceniam na 1/10.
Nie za gameplay bo ten mi sie podobal.
Nie za fabule bo byla srednia.
Nie za klimat, mimo ze troche kulal.
Za to ze ktos wypuscil tak zabugowany tytul na rynek. Kiedy kupuje oryginal i po kilkunastu godzinach prob musze instalowac cracka zeby gre w ogole odpalic to chce mi sie rzygac. Kiedy nawet wtedy musze robic quicksave co 5 minut bo nie wiem kiedy mnie wywali to jestem wrecz zalamany.
Dla odmiany po formacie zaisntalowalem go jeszcze raz, z latka 1.5, teraz w ogole nie chce mi sie odpalic mimo wielu prob.
Fallout 3 wyladowal wiec gdizes gleboko na polce i zaluje wydanej kasy co zdarza mi sie rzadko.
Ale poza tym jest w miare ok...

Ciesz się xC Tobie chociaż działa. Na Win7 zasuwa, ale... Otóż polskie zabezpieczenie nie lubi się z czytnikami Samsunga na SATA (jak twierdzi community) i nie mogę nawet gry zainstalować. To jest dopiero wspaniałe! Aż jutro zadzwonię do Cenegi ;s

Offline Lunn

Odp: F4llout 3
« Odpowiedź #400 dnia: Czerwiec 30, 2009, 11:30:02 pm »
Caloksztalt gry oceniam na 1/10.
Nie za gameplay bo ten mi sie podobal.
Nie za fabule bo byla srednia.
Nie za klimat, mimo ze troche kulal.
Za to ze ktos wypuscil tak zabugowany tytul na rynek. Kiedy kupuje oryginal i po kilkunastu godzinach prob musze instalowac cracka zeby gre w ogole odpalic to chce mi sie rzygac. Kiedy nawet wtedy musze robic quicksave co 5 minut bo nie wiem kiedy mnie wywali to jestem wrecz zalamany.
Dla odmiany po formacie zaisntalowalem go jeszcze raz, z latka 1.5, teraz w ogole nie chce mi sie odpalic mimo wielu prob.
Fallout 3 wyladowal wiec gdizes gleboko na polce i zaluje wydanej kasy co zdarza mi sie rzadko.
Ale poza tym jest w miare ok...
ja nie mialem z F3 żadnych problemów

Offline DARKMAN

Odp: F4llout 3
« Odpowiedź #401 dnia: Lipiec 01, 2009, 01:38:41 am »
Ja tez nie (gralem na Xboxie ;P)

Offline gość

Odp: F4llout 3
« Odpowiedź #402 dnia: Lipiec 01, 2009, 07:43:17 am »
ja też nie miałem z tą grą żadnych problemów na pc. Wywaliło mnie tylko dwa razy, gdy znalazłem statek obcych i chciałem odtworzyć w radiu sygnał i drugi, gdy przy jakiejś wieży włączyłem przełącznik znalazłem sygnał radiowy i zrobiłem to samo co przy statku obcych. Prócz tych dwóch przypadków cała reszta szła gładko.
Grę oceniam bardzo wysoko i pod względem fabuły i klimatu. Moja ocena w przeciwieństwie do przedmówców to 9,5/10
Gdyby na świecie żyły tylko modelki, umarłbym jako nieszczęśliwy impotent.

Offline eban

Odp: F4llout 3
« Odpowiedź #403 dnia: Lipiec 01, 2009, 09:26:10 am »
No i to jest wlasnie zabawne... u jednych gra dziala bez problemu, u innych nie chce sie odpalic w ogole. Ja bardzo chetnie bym sobie pogral w Fallouta, jeszcze chetniej w Fallouta z DLC. Ale formatu robic nie bede dla jednej gry liczac na to ze moze tym razem zaskoczy.

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: F4llout 3
« Odpowiedź #404 dnia: Lipiec 01, 2009, 02:29:18 pm »
Cytuj
System operacyjny Windows 7 jest w fazie produkcji i nie został jeszcze
oficjalnie wydany. W związku z tym gra nie była testowana pod kątem
zgodności z tym systemem operacyjnym.
Polskie wydanie gry różni się od wydania anglojęzycznego zasadniczo, ze
względu na modyfikację plików szeroką polonizacją gry.
W sprawie problemów z działaniem napędu DVD firmy Samsung sugeruję zwrócić
się bezpośrednio do producenta napędo, o ile posiada wsparcie techniczne dla
systemu Windows 7.

Cenega wymiata! Oczywiście Bethesda, jak i gracze twierdzą, że gra na Win7 DZIAŁA, a problemem w wersji pl są zabezpieczenia.

 

anything