trawa

Autor Wątek: F4llout 3  (Przeczytany 114516 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gość

Odp: F4llout 3
« Odpowiedź #405 dnia: Lipiec 01, 2009, 03:22:27 pm »
ja twierdzę że nie mam żadnych problemów z tą grą na zwykłym windows xp, bo tylko takowy posiadam. Z gry jestem bardzo zadowolony i szczerze ją polecam.
Gdyby na świecie żyły tylko modelki, umarłbym jako nieszczęśliwy impotent.

Offline Raven

Odp: F4llout 3
« Odpowiedź #406 dnia: Lipiec 01, 2009, 04:04:13 pm »
Caloksztalt gry oceniam na 1/10.
Nie za gameplay bo ten mi sie podobal.
Nie za fabule bo byla srednia.
Nie za klimat, mimo ze troche kulal.
Za to ze ktos wypuscil tak zabugowany tytul na rynek. Kiedy kupuje oryginal i po kilkunastu godzinach prob musze instalowac cracka zeby gre w ogole odpalic to chce mi sie rzygac. Kiedy nawet wtedy musze robic quicksave co 5 minut bo nie wiem kiedy mnie wywali to jestem wrecz zalamany.
Dla odmiany po formacie zaisntalowalem go jeszcze raz, z latka 1.5, teraz w ogole nie chce mi sie odpalic mimo wielu prob.
Fallout 3 wyladowal wiec gdizes gleboko na polce i zaluje wydanej kasy co zdarza mi sie rzadko.
Ale poza tym jest w miare ok...
Dokładnie. U mnie też były zwisy, wywalanie do windowsa etc. I rzeczywiście, mimo kupionej oryginalnej wersji, też musiałem ściągać cracka, żeby odpalić. Natomiast długo się nie męczyłem, bo ga rzeczywiście bardzo krótka, a jako, że gracz właściwie nie miał na nic wpływu, to też nie ma potrzeby ani chęci na powtórną rozgrywkę.
Support Denmark!
Kupię Beastmenów:
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=25874

Offline Krova

Odp: F4llout 3
« Odpowiedź #407 dnia: Lipiec 01, 2009, 04:36:09 pm »
Cenega wymiata! Oczywiście Bethesda, jak i gracze twierdzą, że gra na Win7 DZIAŁA, a problemem w wersji pl są zabezpieczenia.
Gra śmiga zawsze i wszędzie, tylko Ty masz zły komputer, jak śmiesz  :eek:
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: F4llout 3
« Odpowiedź #408 dnia: Lipiec 01, 2009, 04:37:09 pm »
Gra śmiga zawsze i wszędzie, tylko Ty masz zły komputer, jak śmiesz  :eek:

Po "ciekawej" dyskusji z Cenegą usłyszałem:"System operacyjny Windows 7 jest w fazie produkcji i nie został jeszcze oficjalnie wydany. W związku z tym gra nie była testowana pod kątem zgodności z tym systemem  operacyjnym.". Na komentarz, że Bethesda potwierdziła, że F3 działa otrzymałem odpowiedź, że "Polskie wydanie gry różni się od wydania anglojęzycznego zasadniczo, ze względu na modyfikację plików szeroką polonizacją gry." Cały czas starano się oddalić sprawę od zabezpieczeń SecuROM, a na koniec otrzymałem informację, że "W sprawie problemów z działaniem napędu DVD firmy Samsung sugeruję zwrócić się bezpośrednio do producenta napędo, o ile posiada wsparcie techniczne dla systemu Windows 7."

Obecnie czekam na odpowiedź na drugiego maila, ale efektu pewnie nie będzie ;s Cóż - to nie pierwszy raz, kiedy mając polski oryginał jestem zmuszony do wsparcia nieoficjalnego.

Offline gość

Odp: F4llout 3
« Odpowiedź #409 dnia: Lipiec 01, 2009, 05:27:02 pm »
Natomiast długo się nie męczyłem, bo ga rzeczywiście bardzo krótka, a jako, że gracz właściwie nie miał na nic wpływu, to też nie ma potrzeby ani chęci na powtórną rozgrywkę.
:shock: wybacz, ale chyba grałeś w coś innego niż ja. Albo inaczej rozumiemy termin "krótka".
Gdyby na świecie żyły tylko modelki, umarłbym jako nieszczęśliwy impotent.

Offline fin

Odp: F4llout 3
« Odpowiedź #410 dnia: Lipiec 01, 2009, 05:52:01 pm »
To prawda, gra napewno nie jest krótka i ma się wpływ na wiele rzeczy.

Offline eban

Odp: F4llout 3
« Odpowiedź #411 dnia: Lipiec 02, 2009, 11:23:11 am »
Watek glowny nie nalezal do najdluzszych. Co mi sie podobalo to otwartosc swiata i ot ze moglem sobie polazic bez celu i zwiedzac, w sumie lubie to robic.

Offline gość

Odp: F4llout 3
« Odpowiedź #412 dnia: Lipiec 02, 2009, 11:50:20 am »
dlatego jest sporo pobocznych wątków, dlatego jest też wybór tworzenia obrazu bohatera pod względem moralności i uczynków, dlatego są fanty, które znajdziesz nie tylko tam, gdzie masz zaznaczone punkty w "odkrywcy". To nie jest gra do zaliczania, bo wtedy zgodzę się z Tobą, jest taka sobie, i przede wszystkim krótka. Zmień nastawienie a może poczujesz to co ja.
Gdyby na świecie żyły tylko modelki, umarłbym jako nieszczęśliwy impotent.

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: F4llout 3
« Odpowiedź #413 dnia: Lipiec 02, 2009, 11:52:32 am »
Wątek główny? 15-20 minut. Podziękujmy możliwości ominięcia części questów, przez triggerowanie następnych.
Questy poboczne? Przy level scallingu i baaardzo podobnych założeniach w większości - NUDA.
Blędy? Gra jest niegrywalna.

Tyle w temacie podsumowania.

Offline Krova

Odp: F4llout 3
« Odpowiedź #414 dnia: Lipiec 02, 2009, 12:07:42 pm »
Coen jest zły i jeździ po folałcie bo mu nie działa xD Ja myślałem czy by go sobie w końcu nie ogarnąć, ale stwierdziłem, że wolę znowu przejść Mass Effecta, który przynajmniej jakoś wygląda i nie jest taki szarobury.
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline gość

Odp: F4llout 3
« Odpowiedź #415 dnia: Lipiec 02, 2009, 12:39:23 pm »
Ja się przyznam, że Fallout3 mnie wchłonął i dlatego trochę dziwi mnie to co tu czytam. Rozumiem, gdy ktoś jest zły na firmę bo nie może gry zainstalować, ale twierdzenie, że jest nie grywalna to zwykła bzdura. Mam przeciętny sprzęt, zwykłego xp home i żadnych problemów z grą. Że nudna, cóż to już kwestia potrzeb i indywidualnego gustu, można wprawdzie z tym ostatnim polemizować, ale po co, skoro dyskusja byłaby z kimś, kto nie może w nią zagrać, lub tylko zalicza by potem rzucać "znam, grałem, badziew" bo jestem cool i w miesiąc zaliczam tyle gier co reszta przez całe życie?

Tyle w temacie podsumowania
Gdyby na świecie żyły tylko modelki, umarłbym jako nieszczęśliwy impotent.

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: F4llout 3
« Odpowiedź #416 dnia: Lipiec 02, 2009, 01:10:14 pm »
Ja się przyznam, że Fallout3 mnie wchłonął i dlatego trochę dziwi mnie to co tu czytam. Rozumiem, gdy ktoś jest zły na firmę bo nie może gry zainstalować, ale twierdzenie, że jest nie grywalna to zwykła bzdura. Mam przeciętny sprzęt, zwykłego xp home i żadnych problemów z grą. Że nudna, cóż to już kwestia potrzeb i indywidualnego gustu, można wprawdzie z tym ostatnim polemizować, ale po co, skoro dyskusja byłaby z kimś, kto nie może w nią zagrać, lub tylko zalicza by potem rzucać "znam, grałem, badziew" bo jestem cool i w miesiąc zaliczam tyle gier co reszta przez całe życie?

Tyle w temacie podsumowania

FYI: grałem sporo w F3 - porzuciłem w tydzień po premierze, kiedy gra okazała się NUDNA. Postanowiłem wrócić na wakacje i po zmianie sprzętu. Polecam przeczytanie całego tematu przed wypowiedzią lub rozpoczęciem takiej polemiki, jaką chcesz rozpocząć tym postem.

Offline gość

Odp: F4llout 3
« Odpowiedź #417 dnia: Lipiec 02, 2009, 01:25:58 pm »
ale ja nie polemizuję z Tobą, ja tylko wyraziłem swoje zdanie tym postem. Nie zgadzam się z Tobą  w ocenie tej gry i tyle. Grzecznie  i bez prowokacji.
Gdyby na świecie żyły tylko modelki, umarłbym jako nieszczęśliwy impotent.

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: F4llout 3
« Odpowiedź #418 dnia: Lipiec 02, 2009, 01:37:06 pm »
ale ja nie polemizuję z Tobą, ja tylko wyraziłem swoje zdanie tym postem. Nie zgadzam się z Tobą  w ocenie tej gry i tyle. Grzecznie  i bez prowokacji.

Dlatego polecam przeczytanie poprzednich stron tematu, żeby się zorientować, czemu ludzie jeżdżą po tej grze. W tym moich postów. Grzecznie i bez prowokacji.

Offline fin

Odp: F4llout 3
« Odpowiedź #419 dnia: Lipiec 02, 2009, 05:53:56 pm »
Wątek główny? 15-20 minut. Podziękujmy możliwości ominięcia części questów, przez triggerowanie następnych.
No sorry, a co było w poprzednich czesciach? Jakbyś nie szukał takich rozwiązań tylko grał normalnie to byś zrobil watek główny pewnie w dziesiec godzin.
Cytuj
Questy poboczne? Przy level scallingu i baaardzo podobnych założeniach w większości - NUDA.
Subquesty są takie jak w innych rpgach, a level scalling jesli jest to praktycznie niezauwazalny. Witz w tym że ile mozna bic moby, no do hja pana.

Gra relatywnie nie jest wcale krótka. Sam pograłem troche ponad dwadziescia godzin, zrobilem troche maina, troche subów porobiłem, nie odkrylem za dużo swiata to wiem czy jest krotka czy nie. Sie gra nudzi, a jakies pojbne patenty które psuły humor na poczatku (wieśniacki wyglad prawie wszystkich npcow, bardziej wieśniackie dialogi, uber wieśniackie zbanalizowanie i zdziecinnie świata) transformersują się w jakąś kape. Me like not.
Nie wiem czy ktos bedzie chcial tą gre przejsc pare razy, ja zadnych gier (except cod4 :****) nie przechodze wiecej jak razy dwa (czyli to jak dziewczyny typu FANTA), dlategoż wali mnie czy jest duzej alternatywnych drog.

Przyczepiles sie po prostu do takiej calkiem udanej gry która miala nie do końca udana dystrybucje nad Wisła. Nie wiem o co ci chodzi.