Autor Wątek: F4llout 3  (Przeczytany 114210 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cervantes

Fallout 3
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 17, 2004, 11:11:41 am »
Apropo: Na ostatniej konferencji inwestorow korporacji Interplay, ktora mozna bylo sledzic na zywo w internecie, zostało powiedziane, ze prace nad Fallout 3 prawdopodobnie zostana wznowione, ale bedzie je realizowalo zewnetrzne studio. IPLY ma jeszcze oglosic ostateczna decyzje w tej sprawie.

(tylko kto jest godzien?)

Troika Games, Obsidian, InXile, Silver Style... i pewnie ktos jeszcze.
b]Shamo[/b]: Centrum Polskiej Sceny Fallout!

Offline Hex

Oby dobrze poszło...
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 19, 2004, 07:45:21 am »
mam nadzieje, więc że coś dobrego z tego wyjdzie, bo jeśli nie to się załamie.
jeśli cokolwiek schrzanią... to chyba osoboście ich powybijam....
Bądź nadzwyczaj drobiazgowy, aż do sztywnej formalności. Bądź niezwykle tajemniczy, aż staniesz się niezgłębiony. W taki sposób możesz stać się panem losu swego przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny
"nie ważne kim jesteś, ale kim możesz się stać"

Offline Cervantes

Fallout 3
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 25, 2004, 12:53:32 pm »
Juz nic nie wyjdzie, bo Interplay jest bliski ogloszenia bankructwa i nie wiadomo co sie stanie z prawami autorskimi do Fallout i systemu S.P.E.C.I.A.L., ale logiczne jest, ze Interplay bedac w takim stanie po prostu je sprzeda, choc nadal niewiadomo komu.
b]Shamo[/b]: Centrum Polskiej Sceny Fallout!

Offline Hex

Fallout 3
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 26, 2004, 08:13:32 am »
Jak dla mnie mogą to sprzedać komu kolwiek, tylko niech z tego wyjdzie jakaś Nienawalanka, bo jak będzie coś w rodzaju FT to się załamię... zwątpie już w każdą gre komputerową :((
Bądź nadzwyczaj drobiazgowy, aż do sztywnej formalności. Bądź niezwykle tajemniczy, aż staniesz się niezgłębiony. W taki sposób możesz stać się panem losu swego przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny
"nie ważne kim jesteś, ale kim możesz się stać"

Offline Silencer

Fallout 3
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 02, 2004, 05:46:33 pm »
Cytat: "Cervantes"
Troika Games, Obsidian, InXile, Silver Style... i pewnie ktos jeszcze.


W ankicie na NMA prowadzi BioWare :>
size=9]No Mutants Allowed - naj... strona o Fallout
Konspiracja - Postapokaliptyczne i autorskie RPG
Kurier Slawijski - o Wolsungu[/size]

Offline Pasterz Upiorów

Fallout 3
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 07, 2004, 07:20:43 am »
Powiem tyle co do obawy o zarobienie nma siebie F3 , wedle mnie dosc smieszne obawy wkoncu ma renome i chyba lepij pociagnac cos co na starcie ma duzypopis niz nowy tytul ktory jest wlasnie niewiadoma.
Heh zreszta moze to ja sie nie znam.
oszukujemy krytyków i czytelników...
http://deth-caradan.myblog.pl (postnuklear)
http://blog.tenbit.pl/druzyna-snu (powiesc)
www.druzyna-snu.prv.pl
http://fallen.lcts.com.pl/phpBB2/index.php
...a takze klanowiczów ...

Offline Hex

Fallout 3
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 07, 2004, 08:22:24 am »
Dużo osób twirdzi podobnie do Ciebie, ale to firma stwierdziła, że nie zarobiš wystarczajšco dużo ...
Bądź nadzwyczaj drobiazgowy, aż do sztywnej formalności. Bądź niezwykle tajemniczy, aż staniesz się niezgłębiony. W taki sposób możesz stać się panem losu swego przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny
"nie ważne kim jesteś, ale kim możesz się stać"

Offline Pasterz Upiorów

Fallout 3
« Odpowiedź #67 dnia: Maj 07, 2004, 08:26:47 am »
Hex ja sadze ze to poprostu niemc twórcza ich dopadła .
Mozliwe ze myle sie , ale sadze ze F3 lepiej by sie sprzedawał niz F tactic ...oczywiscie rownie dobrze wykonany.
Tactic chyba zarobił na siebie i to sporo.
oszukujemy krytyków i czytelników...
http://deth-caradan.myblog.pl (postnuklear)
http://blog.tenbit.pl/druzyna-snu (powiesc)
www.druzyna-snu.prv.pl
http://fallen.lcts.com.pl/phpBB2/index.php
...a takze klanowiczów ...

Offline Rozbójnik

Fallout 3
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 18, 2004, 09:58:06 am »
Słyszałem że Fallout 3 ma już engne'a. Miał podoobno zostać przekazana firmie Troika.
 Morowe powietrz - mruknął. - Jak to pięknie brzmi...A my umieramy od własnego gówna.

Offline Cervantes

Fallout 3
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 18, 2004, 12:18:19 pm »
Tos na czasie... ;) Kilka dni temu Interplay sprzedal lincencje Fallout i systemu S.P.E.C.I.A.L., chyba wszystkim dobrze znanej firmie, Bethesda Softworks .. zachowujac jednak prawa do stworzenia MMO opertego o swiat Fallout.
b]Shamo[/b]: Centrum Polskiej Sceny Fallout!

Offline Tiglatpilesar III

Fallout 3
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 18, 2005, 03:06:50 pm »
Jak Black Isle spłodzi takiego gniota, jak Lionheart, to idę po C4 do ruskich i jadę ich wysadzić. Bethesda zrobiła całkiem dobrego Morrowinda, ale czy uda im się zachować brutalny klimat Fallouta ?
ic dodać, nic ująć.

Offline Cervantes

Fallout 3
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 19, 2005, 12:34:36 am »
Black Isle raczej juz nie uda ci sie wysadzic w powietrze, bo to studio nie istnieje juz... ponad rok :)  A po C4 to musialbys raczej do Pepikow sie wybrac :)
Zas co do 'brutalnosci Fallouta'. Mysle, ze widok FPP, ktory bedzie w grze daje szerokie pole do popisu w tej materii. Utozsamiasz sie z glownym bohaterem widzac swiat jego oczami, nie da sie w lepszy sposob oddac 'brutalnosci' swiata, w ktorym twoj bohater zyje. To juz polowa sukcesu. A umiejetnosc przedstawienia swiata, napisania scenariusza i - co by nie bylo - graficzny kunszt panow z Bethesdy to ta druga polowa :) W kazdym badz razie, wierze, ze uda im sie zrobic to dobrze, a Elder Scrolls jest takim tego gwarantem.
b]Shamo[/b]: Centrum Polskiej Sceny Fallout!

Offline Silencer

Fallout 3
« Odpowiedź #72 dnia: Marzec 23, 2005, 11:15:30 pm »
Cervantes, ja chyba przesiąkłem nomutanckim smrodem, ale widok FPP nie mieści mi się w głowie. FPP oznacza walkę RT (albo co gorsza, taki syf jak w serii M&M) , a to już gwałt na duchu Fallouta. Chcemy grać w Dooma3 czy w komputerowe RPG?

Jestem dobrej mysli co do zdolności Bethesdy.... JEŻELI zrozumieją, że pewne umiejętności nabyte przy produkcji Elder Scrolls trzeba będzie dopiero przystosować.
size=9]No Mutants Allowed - naj... strona o Fallout
Konspiracja - Postapokaliptyczne i autorskie RPG
Kurier Slawijski - o Wolsungu[/size]

Offline Cervantes

Fallout 3
« Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 30, 2005, 01:45:07 am »
Z tego co wiem FPP bedzie na pewno, bo w tym panowie z Bethesdy sa dobrzy. Ale po co od razu TB? Jestem wielkim entuzjasta serii i darze ja szczegolnym sentymentem, ale to i tak juz nie bedzie ten sam Fallout. Dlatego warto pojsc na calosc i stworzyc cos naprawde dobrego w swoim gatunku. Przyklad Stalkera. Wydawaloby sie, ze niby kolejny fabularyzowany schooter z wiekszym 'boomem' na wejsciu, a jednak AI, nieliniowosc, interakcja z otoczeniem i sam klimat miejsca akcji wynosza go do miana rewolucji na rynku gier komputerowych jak wynika z zapowiedzi. Duzo zalezy od sposobu przedstawienia swiata, a system walki mozna oprzec na bazie tego z Morrowinda, odpowiedni do asortymentu uzbrojenia. I moze nawet wygladac i w jakims stopniu dzialac jak SPECIAL, z ta roznica, ze to co do tej pory objawialo nam sie w procentach teraz bedzie niewidoczne, a przeciwnicy beda do nas strzelac w tym samym czasie co my do nich. I o to chodzi. Duzo wieksza frajde w grze z fidokiem FPP sprawi mi potyczka z przeciwnikiem, ktory chowa sie za przeszkodami i kombinuje jak mnie zaskoczyc, niz schematyczna i monotonna wymiana kulek - jeden po drugim. A system rozwoju postaci moze byc calkiem prosty i zarazem niebanalny - im wiecej korzystasz z danej umiejetnosci, tym bardziej poglebiasz wiedze na jej temat i sila rzeczy rozwijasz ja.
b]Shamo[/b]: Centrum Polskiej Sceny Fallout!

Offline Silencer

Fallout 3
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwiec 05, 2005, 09:15:09 pm »
Cytat: "Cervantes"
Z tego co wiem FPP bedzie na pewno, bo w tym panowie z Bethesdy sa dobrzy. Ale po co od razu TB?


Wiesz, nie do końca mi o to chodziło. Można by zrobić Fallout z izometryczną grafiką i RT, a totalnie nie da sie z widokiem z pierwszej osoby i TB, prawda? Przynajmniej nie widziałem nigdy takiej udanej adaptacji.

Cytat: "Cervantes"
Przyklad Stalkera.


Do tego pozwole sobie ustosunkować się, gdy rzeczony Stalker wyjdzie. ;)

Cytat: "Cervantes"
Duzo zalezy od sposobu przedstawienia swiata, a system walki mozna oprzec na bazie tego z Morrowinda, odpowiedni do asortymentu uzbrojenia.


Tu sie zgadzam. Jak dla mnie, moze być tak jak w Morrowind.

Ale lepiej, jak bedzie tak jak w Fallout ;)

Cytat: "Cervantes"
A system rozwoju postaci moze byc calkiem prosty i zarazem niebanalny - im wiecej korzystasz z danej umiejetnosci, tym bardziej poglebiasz wiedze na jej temat i sila rzeczy rozwijasz ja.


Pod warunkiem,. zę nie bedzie tak, jak w Morrowind - czyli bieganie dla samego biegania itp. Uważam, że system powinien być w jakis sposób kombinowany, czyli powiedzmy poziomy umiejętnosci, jakieś progi wzrastają z użyciem, ale aby osiagnąc mistrzostwa, trzeba wydać PD.

Albo odwrotnie.

A co do FPP: Fallout ma być przede wszystkim RPG, dopeiro w drugiej kolejności bedzie to FPS.
size=9]No Mutants Allowed - naj... strona o Fallout
Konspiracja - Postapokaliptyczne i autorskie RPG
Kurier Slawijski - o Wolsungu[/size]

 

anything