Autor Wątek: Najgorsza gra w jaką mieliscie "przyjemność" grać  (Przeczytany 22676 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kubususul

Najgorsza gra w jaką mieliscie "przyjemność" grać
« dnia: Luty 05, 2004, 01:20:14 am »
Według mnie największym shitem jest Hooligans. Gra nic sobą nie reprezentuje, a wręcz degraduje. Według mnie poniżej dna.
UT INVENIAM VIAM AUT FACIAM
Mówcie mi Usul- ksywka, lub Kubuś- imię,
a nie pełnego nicka :)

Offline Khorne

Najgorsza gra w jaką mieliscie "przyjemność" grać
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 05, 2004, 09:35:48 am »
chle chle jaki fajny topic w sam raz do spamowania :twisted:   :)
najgorsza gra w jaką grałem to bodajże Skout PL,Rezerwowe Psy
i Hooligans
takich gierek wiele bylo nie chce mi sie wymieniac wszystkich
ej dżoe, dokąd idziesz z pistoletem w swojej ręce

Offline Falcon

Najgorsza gra w jaką mieliscie "przyjemność" grać
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 08, 2004, 06:19:35 pm »
Hooligans to dosłownie parodia gry, podobnie jak Snajper.
ttp://s10.bitefight.pl/c.php?uid=35130

http://r1.bloodwars.pl/r.php?r=38420

Offline Silencer

Najgorsza gra w jaką mieliscie "przyjemność" grać
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 08, 2004, 10:03:27 pm »
Mój głos oddaje na Carmageddon, który tekstury i fizyke miał kiepskie, dynamikę żadną, a ludzi i tak fajniej rozjeżdżało się w GTA  :P
size=9]No Mutants Allowed - naj... strona o Fallout
Konspiracja - Postapokaliptyczne i autorskie RPG
Kurier Slawijski - o Wolsungu[/size]

Offline Fett

Najgorsza gra w jaką mieliscie "przyjemność" grać
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 09, 2004, 09:03:14 am »
Ja znowu wymienię Neverwinter Nights. Spodziewałem se po tej grze (szczególnie, ze miała taką kampanię reklamową) o wiele więcej. Jednym słowem: chłam.
ój blog: http://fett.eblog.pl
Moje forum: www.fett.forum.prv.pl
http://gry.o2.pl - cool portal! :)

Offline Folko

Najgorsza gra w jaką mieliscie "przyjemność" grać
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 09, 2004, 12:13:10 pm »
Koszmarem który pamiętam była dla mnie gra - Saga:Gniem Wikingów  :x  Taki ciężkostrawny klocek! Wiele jest gier które wywalałem z kompa jak tylko pograłem parę minut, ale nazw nie pamiętam  :(

Offline Inszy

Najgorsza gra w jaką mieliscie "przyjemność" grać
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 09, 2004, 06:59:47 pm »
Cytat: "Silencer"
Mój głos oddaje na Carmageddon, który tekstury i fizyke miał kiepskie, dynamikę żadną, a ludzi i tak fajniej rozjeżdżało się w GTA  :P

O, tu można polemizować. Jak na tamte czasy, to fizyki mogły pozazdrościć nawet gry aspirujące do miana symulatorów (że nie wspomnę o zręcznościówkach). Tekstury faktycznie były nienajlepsze, ale który komp wtedy by uciągnął więcej przy takiej wielkości wyświtlanego obrazu, he? Z dynamiką też się nie zgodzę - wymiatała :D
Ale gdyby zamiast Carmageddon napisać Carmageddon 2, to bym się w zupełności zgodził - nuuudaaa :bored:

I niestety nie pamiętam już tytułu gry przed którą chciałbym was ostrzec (to było kilka lat temu), ale już w menu miałem ochotę wyrzucić grę w diabły (dalej było tylko gorzej) :wall: No, ale nie każdy może napisać dobrą strategię ;)
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline jachu_ka

Najgorsza gra w jaką mieliscie "przyjemność" grać
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 09, 2004, 07:15:44 pm »
hehe akurat dla mnie Carmageddon jest gra wszechczasow, pikseloza miala swoj urok, tym bardziej ze bylo to lat temu sporo (siedem?). a najwiekszym gniotem z jakim mialem do czynienia (choc przyznam sie ze wiele nie gram) byl chyba baldur's gate- nudny bo liniowy i strasznie prosty do przejscia.

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline lopolik

Najgorsza gra w jaką mieliscie "przyjemność" grać
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 09, 2004, 08:38:45 pm »
Dla mnie najgorszy był HoMM IV. Po paru latach grania w "trójkę" i pół roku oczekiwań to było jak zderzenie ze ścianą przy prędkości 100km/h.

A tak poza tym to Carmageddon był fajny.
Carmageddon II też (choć I lepsza!)

Offline SoCiu

Najgorsza gra w jaką mieliscie "przyjemność" grać
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 09, 2004, 09:48:17 pm »
Diablo2 -grafika(jak można malowane tło robić do 3d, to ja do tej pory nie wiem).Klimat =000 no przepraszam, 001 bo to w końcu diablo w tytule.No i muzyka która pasuje chyba tylko w akcie 2, bo w reszcie zupełnie jak garbaty do ściany.W porównaniu do jedyneczki to niby następczyni przegrywa pod każdym względem ....grrr dobrze chociaż że dodatek Lord of destruction, robi z gniota grę w którą czasem można zagrać po necie
ww.s.p.glt.pl

Offline Falcon

Najgorsza gra w jaką mieliscie "przyjemność" grać
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 11, 2004, 08:19:36 am »
Cytat: "lopolik"
Dla mnie najgorszy był HoMM IV. Po paru latach grania w "trójkę" i pół roku oczekiwań to było jak zderzenie ze ścianą przy prędkości 100km/h.


Miałem podobne wrażenia...
ttp://s10.bitefight.pl/c.php?uid=35130

http://r1.bloodwars.pl/r.php?r=38420

Offline High Elf

Najgorsza gra w jaką mieliscie "przyjemność" grać
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 16, 2004, 04:57:11 pm »
:o  NwN chłam... No sorry ale...  :|  :|  :|  Kurde, nie wytrzymam. Gierka może się nie podobać ale żeby ją nazywać chłamem...
Tak samo HOM&M4. Aby napewno nie jest to przesada?

Postal II, HOM&M II (na rozpędzie jedynki), carmageddon TDR (czy jakoś tak)
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Inszy

Najgorsza gra w jaką mieliscie "przyjemność" grać
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 16, 2004, 07:41:53 pm »
Cytuj
NwN chłam... No sorry ale... Kurde, nie wytrzymam. Gierka może się nie podobać ale żeby ją nazywać chłamem...

No, może nie chłam, po prostu nudna :bored:

Cytuj
Tak samo HOM&M4. Aby napewno nie jest to przesada?

Napewno. Nawet jedynka jest lepsza :|

Cytuj
Postal II, HOM&M II (na rozpędzie jedynki), carmageddon TDR (czy jakoś tak)

HOM&M II to chłam?! :o
Przecież jest to jedna z najlepszych gier w historii i z Herosów dorównuje jej tylko trzecia część :P
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline High Elf

Najgorsza gra w jaką mieliscie "przyjemność" grać
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 17, 2004, 03:59:50 pm »
Wiesz, HoM&M to fajna gra ale szybko mi się znudziła. Jedynka jest trudniejsza i prostsza zarazem. Po prostu 2 część jest chyba najmniej udana. Jak na mój gust.

A co do NwN to może wydać ci się nudna ale po sieci jest o taka  :o  :eek:  :o  Poza tym napewno nie jest chłamem.
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline kubususul

Najgorsza gra w jaką mieliscie "przyjemność" grać
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 17, 2004, 06:09:24 pm »
Panowie kazdy moze mic wlasne zdanie i ktos moze powiedziec ze nawet jakis najwiekszy hit to dla niego chlam. I jak juz motywujecie to moze cos wiecej poza: szybko mi sie znudzila, czy cos takiego- wiecej konkretow :)
UT INVENIAM VIAM AUT FACIAM
Mówcie mi Usul- ksywka, lub Kubuś- imię,
a nie pełnego nicka :)