trawa

Autor Wątek: Najgorsza gra w jaką mieliscie "przyjemność" grać  (Przeczytany 22677 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Deytonus

Najgorsza gra w jaką mieliscie "przyjemność" grać
« Odpowiedź #75 dnia: Marzec 20, 2005, 06:52:21 pm »
Dodam jeszcze Worms 3D - kill, kill, kill !!!
Neverwinter Nights - chodzi mi o fabułę kampanii, nie o samą grę

Offline yasiu210

Najgorsza gra w jaką mieliscie "przyjemność" grać
« Odpowiedź #76 dnia: Marzec 22, 2005, 06:52:36 am »
Witam
ja dorzuce od siebia warcraft III tak bardzo jak warcraft II mi sie
podobal (bylem maly, a ciala rozkladajacych sie ludzi bardzo mi sie podobaly:D)to III mi sie nie podoba wiem ze narazam sie na gniew innych forumowiczow, ale mowie to co mysle.
Napisze najlepiej co mi sie nie podobalo:
-Thrall(czy jakos tak) szef orkow(skad oni go wzieli??)
-2 ostatnie kampanie(sojusz miedzy orkamia elfami!!!!!!!) 2 pierwsze jeszcze uszly w tloku
- i brak klimatu gra jest w landrynkowatych kolorkach
i to chyba tyle
pozdro
niej przemocy więcej gwałtów.

Offline Gashu

Najgorsza gra w jaką mieliscie "przyjemność" grać
« Odpowiedź #77 dnia: Marzec 22, 2005, 10:19:26 pm »
Cytat: "yasiu210"

- i brak klimatu gra jest w landrynkowatych kolorkach


Faktycznie, poprzednie części cholernie mroczne były  :roll:
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline kingquest

Najgorsza gra w jaką mieliscie "przyjemność" grać
« Odpowiedź #78 dnia: Marzec 23, 2005, 07:43:46 am »
A wczoraj zagrałem w Maluch Sim o my goodness po prostu makabryczna jest ta gierka  :roll:  :badgrin:

Offline Pawłow

Najgorsza gra w jaką mieliscie "przyjemność" grać
« Odpowiedź #79 dnia: Marzec 23, 2005, 06:47:27 pm »
Nie lubię wszystkich piłek nożnych, koszykówek, wirtualnych golfów, snookerów bilardów itp. Generalnie gier sportowych ( poza sportami motorowymi  ;) ) na kompie nie trawię. Strasznie mnie wnerwiał C&C za idiotyczną taktykę ( wytrenuj bandę najtańszych jednostek i hura na wroga) W C&C Red Alert dobijało mnie to co W C&C + Sowieci mówiący po angielsku, "affermitif" mi się do dzisiaj sni po nocach. W Simsów troche grałem, potem olałem, generalnie nudne jak diabli.

Incubationa lubie i wcale nie uważam żeby był jakoś specjalnie trudny.
Warcraft 3 też mi się podoba, A Thrall to główna postać z przygodówki która robił Blizzard, ale przerwał jej produkcję. Przygodóka opowiadać miała o perypetiach młodego Orka który zostaje wodzem Hordy, a który miał na imię Thrall właśnie.
Baldur też mi się podobał, nawet orginał mam do dzisiaj.  :D
A Baldur 2 z Tronem Bhaala to dla mnie najlepsza gra cRPG.
shit happens

Offline yasiu210

Najgorsza gra w jaką mieliscie "przyjemność" grać
« Odpowiedź #80 dnia: Marzec 23, 2005, 07:15:37 pm »
Cytat: "Pawłow"
A Thrall to główna postać z przygodówki która robił Blizzard, ale przerwał jej produkcję. Przygodóka opowiadać miała o perypetiach młodego Orka który zostaje wodzem Hordy, a który miał na imię Thrall właśnie.
.
Z tego co wiem blizzard przerwal jej produkcje bo wystraszyl sie konkurencji ale moze to zwykle plotki :?:
niej przemocy więcej gwałtów.

Offline Yonion

Odp: Najgorsza gra w jaką mieliscie "przyjemność" grać
« Odpowiedź #81 dnia: Październik 06, 2021, 01:38:27 pm »

Pomocnik Liverpoolu Javier Mascherano po meczu Ligi Mistrzów z Lyonem (1:2) wsparł głównego trenera Rafaela Beniteza i powiedział, że piłkarze muszą wziąć odpowiedzialność za zły początek sezonu.
„Na boisku grają piłkarze, trener nie może ciągle nam mówić, jak to zrobić. Musimy wziąć odpowiedzialność i dać z siebie wszystko na boisku. Myślę, że to działa taktycznie. Problem jest inny: nie gramy tak dobrze, jak potrafimy. Musimy spróbować wygrać w niedzielę. Wierzymy w zespół. W zeszłym roku mieliśmy dobry sezon, musimy o tym pamiętać i spróbować wygrać kolejny mecz ”, cytuje Mascherano Sky Sports.
I możemy zarobić na złej grze! Łap sts rejestracja bez dowodu i zarabiaj!