trawa

Autor Wątek: Najgorsza gra w jaką mieliscie "przyjemność" grać  (Przeczytany 25036 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ogoo1

Najgorsza gra w jaką mieliscie "przyjemność" grać
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 17, 2004, 08:13:20 pm »
A ja podpadnę i powiem że dla mnie najbardziej chłamowatymi grami (bo sie zawiodłem na zapowiedziach) to warcraft III i NWN. Warcraft jest dla mnie zwykłą zręcznościówką w klimatach kreskówkowych, klimat=0. A NWN to taki chłam że nawet mi sie pisać nie chce dlaczego :bite: .

Pozdrawiam

Edit:
Jeszcze diablo II - fantastyka pełną gębą: klik, potion, klik, potion, klik, potion... :bored:

Offline kub3k

NWN CHŁAM???
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 18, 2004, 07:41:39 pm »
NWN TO CHŁAM???  :x Chyba nie widzieliście Prącisława :D. Poza tym o ile single sie mogl nie podobac (faktycznie chłam) o tyle multi z dobrym misiem to CUDO!!! Pozatym edytor Aurora Toolset. Pozwalal MG na tworzenie wlasnych swiatow, przez co gra mogla przypominac PRAWDZIWĄ SESJE RPG!!! Chociaż sam sie przyznam ze dobrego MG mialem jeden raz... ale przezycia spox! Zwlaszcza ze na ten polski serv trafilem przypadkiem, a nie byl on sponsorowany przez zadna firme lub portal. Po prostu wielki fuks! Kilku graczy, MG i normalna sesja... marzenie
Mój sssskarbie..."

Offline High Elf

Najgorsza gra w jaką mieliscie "przyjemność" grać
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 20, 2004, 04:01:37 pm »
Jak to był  sserver, mój ssskarbie??? :twisted:
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline SeeMoon

Najgorsza gra w jaką mieliscie "przyjemność" grać
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 27, 2004, 08:57:05 am »
Cytat: "lopolik"
Dla mnie najgorszy był HoMM IV. Po paru latach grania w "trójkę" i pół roku oczekiwań to było jak zderzenie ze ścianą przy prędkości 100km/h.


220 km/h - stworzyli potwora.

Niewiedzialem co wymienic - w gry ktore IMO sa do d... nie gram,
a tu prosze taki wyjatek - no coz ciutke w nia pogralem ale teraz i tak zadzi HOMMIII-WoG - cudo:) (Wake of Gods)
ail Eris! Hail Dyskordia! Hail RMSS!
Zachwalają życie jak prostytutka miłość.

Offline High Elf

Najgorsza gra w jaką mieliscie "przyjemność" grać
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 28, 2004, 03:51:39 pm »
Ech... Z kim ja się zadaję.  :wall:

NWN - najlepszy RPG w jkiego miałem przyjemność grać
HOM&MIV - spur gra, mega klimacik, super, nareszcie zmiana świata i bohaterów...
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Inszy

Najgorsza gra w jaką mieliscie "przyjemność" grać
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 28, 2004, 03:57:02 pm »
Nikt Ci nie każe się zadawać z osobami nie lubiącymi grać w nudne gry :roll:
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline High Elf

Najgorsza gra w jaką mieliscie "przyjemność" grać
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 28, 2004, 04:02:11 pm »
Żartowałem, spoko  :P
Nawet się nie zorientowałem jak zdominowałem forum  :wall:  Mam przej**** u modów  :(
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Dark Elf king

Najgorsza gra w jaką mieliscie "przyjemność" grać
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 01, 2004, 10:44:28 am »
Może i masz prze..... ale NWN na pewno nie jest chłamem. Poprostu Pan Inszy znienawidził tą grę za to że jest dobra ;)

Offline Inszy

Najgorsza gra w jaką mieliscie "przyjemność" grać
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 01, 2004, 12:04:25 pm »
Jest tak dobra, że zobaczyłem małość Fallout'a 2 i dlatego mam do NWN takie uczucia :bored:

I znienawidził, to trochę za mocne słowo ;)
Ale jak w czasie gry człowiek zaczyna się rozglądać po pokoju czy nie dzieje się coś ciekawego, to chyba nie najlepiej świadczy o grze :giggle:
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline High Elf

Najgorsza gra w jaką mieliscie "przyjemność" grać
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 01, 2004, 01:52:48 pm »
No nie wiem, mnie np nuie ciekawią tematy postapokaliptyczne. Wolę fantastykę, a NwN jest jedną z fajniejszych gier z tego gatunku w jaki grałem - to naprawdę fajny RPG - ZWŁASZCZA PO SIECI  :twisted:
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Inszy

Najgorsza gra w jaką mieliscie "przyjemność" grać
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 01, 2004, 02:03:54 pm »
Oceniam tylko podstawowego singla - i tu jest okrutnie nudny :bored:
I takie małe info - klimaty postapokaliptyczne to też fantastyka :P
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline niceman

Najgorsza gra w jaką mieliscie "przyjemność" grać
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 02, 2004, 04:05:46 pm »
co do Carmageddon- mega gra  :twisted: co do Warcrafta III - klimat kampanii był bardzo poządny, chyba że oczywiście nie raczyłeś jej odpalić  :roll: co do NwN- nie grałem  ;) co do baldura I - gra fajna do czasu gdy przejdziesz 1 raz  :| osobiście nie wiem jak mój kumpel potrafi zaczynać tą grę od nowa co tydzień  :wall: co do herosów 4- nie grałem ale jak zobaczyłem co zrobiono z grafiką podczas walki to chciało mi się wymiotować  :bite:

najgorsze chłamy? taka gra "mayday"- ta gra była tak tragiczna że odpalałem ją tylko po to by się pośmiać z tekstów  :D nieśmiertelne "mam piasek w trybach" czy "potrzeba mi kompiel w oleju"  :giggle:

a tak poza tym to nie odpalam raczej chałowych gierek. mayday to wypadek przy pracy  :roll:
Człowiek bezdomny.

Offline Dark Elf king

Najgorsza gra w jaką mieliscie "przyjemność" grać
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 11, 2004, 01:01:56 pm »
Tak inszy ale ta fantastyka postapokaliptyczna ma odrębną nazwę science-fiction. Jak byś nie wiedział. Single NwN też jest dobry. Nie mówię że boski ale chłamem tteż nie jest

Offline Dinki

Najgorsza gra w jaką mieliscie "przyjemność" grać
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 11, 2004, 01:32:49 pm »
A graliście w Maluch Racer?.....to dopiero jest chłam, chyba niżej niż Hooligans  :)  
Teraz wyszedł nowy, Poldek Racer. Ale w to już przyjemności nie miałem grać ale wygląda na screenach tak samo badziewnie jak Maluch Racer.

Offline Inszy

Najgorsza gra w jaką mieliscie "przyjemność" grać
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 11, 2004, 04:42:09 pm »
Cytat: "Dark Elf king"
Tak inszy ale ta fantastyka postapokaliptyczna ma odrębną nazwę science-fiction. Jak byś nie wiedział.

A dokładniej jest jedną z części s-f, bo dalej można tu znaleźć takie rzeczy jak cyberpunk czy space-opera.
A to co mamy w NWN, to się zwie heroic fantasy.
...jakbyś nie wiedział :giggle:

Cytuj
Single NwN też jest dobry. Nie mówię że boski ale chłamem tteż nie jest

Zależy dla kogo, zależy dla kogo :giggle:
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.