trawa

Autor Wątek: Drzewiec  (Przeczytany 5491 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xdamian

Drzewiec
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 09, 2004, 07:41:35 pm »
Cytat: "kubususul"
A poczekajmy az bedzie mozna tworzyc armie z Entow, a nie tylko bohaterow ( bo z tego co mi wiadomo jest TYLKO taka mozliwosz- jak cos wyprowadzcie z bledu). Wtedy bedzie nowa "strona" dobra - enty :)


juz mozna w jednym z WD ukazaly sie zasady odnosnie zwyklych entow. tzn innych niz treebeard.
zdr
DAmian

Offline Bioły

Drzewiec
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 09, 2004, 07:44:33 pm »
No tak ale aby nimi pograć musisz kupic Bohatera a potem mozesz go sobie przerobic ................ a ztym to troche roboty  :(
ww.forum.swc.prv.pl  - rózne fora :)
              ..

Offline dan15

Drzewiec
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 10, 2004, 01:28:51 pm »
dzęki za odpowiedz
teraz napewno zamówie :)

Offline Ribald

Drzewiec
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 18, 2004, 09:48:09 pm »
Właśnie mi się przypomniało, że jak byłem w Norwegii, to tamże w jednym sklepie było w h i trochę figurek entów. Czemu ja tego nie kupiłem :( Teraz robiłbym kokosy:P Plastikowi entowie niestety nie przejdą, o ile komuś w GW nie zmięknie serce. A poza tym wtedy gra miałaby średni sens. Plastikowe enty przerzucają się kamieniami z plastikowymi trollami. Czyści Flinstonowie :)
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline CINEK

Drzewiec
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 01, 2004, 04:31:02 pm »
Plastikowe Enty to byłby fajny pomysł.... :P
Ja przerobiłem sobie dwa treemeny z wood elfów na enty i całkiem fajnie wyszły, a pozatym dużo nie musiałem przerabiać, akupiłem je za 60 zeta... czysta ekonomia:)

Offline Radziecki

Drzewiec
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 31, 2004, 12:48:59 pm »
Wiitam jestem poczatkującym graczem i mam jedno pytanie co myślicie o połaczeniu treebearda z Highelfami(łucznicy iz dwu ręcznymi mieczami)i gondorczykami, do tego gilgalad lub elrond, i isildur lub elendil??!!
Jak myślicie czy taka armia, zdała by egzamin??!!prosze o odpowiedź na mail radziecki@cxt.pl
pozdrawiam!!!!