Autor Wątek: Dark Elves...  (Przeczytany 12522 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Balcer

Dark Elves...
« Odpowiedź #135 dnia: Styczeń 25, 2003, 05:17:38 pm »
O widze ze sie powoli zmienia koncepcja gry DE
Hmmm kociolek , o tym  nie pomyslalem ,
mozesz powiedziec jak go wykorzystujesz?
Spisuje sie?

pzdr

Balcer
zemu kobiety maja tyle pracy w domu?...
Bo spią w nocy i im sie zbiera!!

Offline Leoh the Black

Dark Elves...
« Odpowiedź #136 dnia: Styczeń 25, 2003, 05:45:29 pm »
Cytat: "Balcer"
O widze ze sie powoli zmienia koncepcja gry DE
Hmmm kociolek , o tym  nie pomyslalem ,
mozesz powiedziec jak go wykorzystujesz?
Spisuje sie?

Balcer i ty powatpiewasz w potege kociolka ? ehh nie kce mi sie z toba gadac bo i tak nie zrozumiesz .. odsylam cie to tekstow pana Boginsa na gildi - on moj mentor -wszystko dokladnie i na wysokim poziomie wyluszcza i tlumaczy takim warzywom jak ty ...... generalnie brak ci wiary .. wystawiajac kociolek ktory jest esencja oddania sprawa Khaina masz pewnosc ze nigdy cie nie opuszcza .. wsystkie testy na LD masz zdane ... ale musisz w to uwierzyc aby zaczelo dzialac .... a ja nie boje sie bo bog za reke trzyma mnie .......

Jankiel

  • Gość
Dark Elves...
« Odpowiedź #137 dnia: Styczeń 25, 2003, 05:46:16 pm »
Leoh the Black, mógłbyś napisać o tej armii więcej? Bo naprawdę, nie wiem jak chcesz skłonić przeciwnika do podejścia do ciebie. Executorzy za to nie lubią, jak się na nich szarżuje.

Offline Raistlin

Dark Elves...
« Odpowiedź #138 dnia: Styczeń 25, 2003, 06:27:13 pm »
xecutionerso moga wziac wszystko na klatke tylko musza miec banner of nagarythe, co sie wiaze bsb, no i jest wszystko ok, ach jesze jedno musi ich byc tyle zeby sie szybko nie skonczyli :D , czyli ogolnie rzecz biorac takie kombo nie ma sensu, co do tych 4 klockow piechoty, chrzanienie
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline SoCiu

Dark Elves...
« Odpowiedź #139 dnia: Styczeń 25, 2003, 06:41:35 pm »
Te przyjmowanie na klate to zależy od szczęścia.Jezeli komuś raz sie udało to myśli że wytrzyma szrże każego.Powiedzmy iron breakersów na wspomnianych executrsow(mi sie to na przykład udało :)).Ale wiele bitew utwierdziło mnie w przekonaniu że DE nie mają dobrej piechoty. Reapeter crossbows są za drogie i musi być ich dużo (na szczurki wystawiam zazwyczaj 2 X 16 szt).Black Guardzi są za drodzy i największym minusem jest to że nie mogą mieć tarcz.Z koleji Corsairs są dobrzy co najwyżej na clan ratsy albo gobliny....reszta albo ma za duzy T albo za dobrego Sv.Devotki są wbrew pozorom dobre tyle że trzeba się o nie bardzo troszczyć,ich najwiekszym minusem jest freanzy tyle razy mi je wyciągali na ostrzał że wystawiam je żadko...Moim zdaniem kociołek nie spełni swojej roli bo ma za mały zasięg ale nie gralem nim ani przeciwko nim wiec wypowiadam sie typowo teoretycznie:).Executionersi czasem się przydają szczególnie na cięższą kawalerie ale muszą mieć wsparcie bo inaczej przetrzymają tylko turę w której szarżowali :twisted:
ww.s.p.glt.pl

Offline Azz

Dark Elves...
« Odpowiedź #140 dnia: Styczeń 25, 2003, 07:13:48 pm »
Cytat: "Leoh the Black"

Balcer i ty powatpiewasz w potege kociolka ? ehh nie kce mi sie z toba gadac bo i tak nie zrozumiesz .. odsylam cie to tekstow pana Boginsa na gildi - on moj mentor -wszystko dokladnie i na wysokim poziomie wyluszcza i tlumaczy takim warzywom jak ty ...... generalnie brak ci wiary .. wystawiajac kociolek ktory jest esencja oddania sprawa Khaina masz pewnosc ze nigdy cie nie opuszcza .. wsystkie testy na LD masz zdane ... ale musisz w to uwierzyc aby zaczelo dzialac .... a ja nie boje sie bo bog za reke trzyma mnie .......


Az zal to komentowac...
For the greater Waaagh !

Offline Leoh the Black

Dark Elves...
« Odpowiedź #141 dnia: Styczeń 25, 2003, 07:39:29 pm »
Cytat: "Jankiel"
Leoh the Black, mógłbyś napisać o tej armii więcej? Bo naprawdę, nie wiem jak chcesz skłonić przeciwnika do podejścia do ciebie. Executorzy za to nie lubią, jak się na nich szarżuje.



tzn generalnie nie jest to preferowana przezemnie rozpiska - co nie znaczy ze nie jest potezna :) !! no ale wracajac do sedna - to co pierwsza bitwa na krakonie nalezy do nas ? :) !! w sumie to nie jestem jeszcze przekonany czym bede grac .. choc beda to raczej DE .. i nawet nie wiem czym ty grasz ...

Offline Raistlin

Dark Elves...
« Odpowiedź #142 dnia: Styczeń 25, 2003, 08:39:06 pm »
rozpiska jest slabiutka, powiedz mi co zrobisz gdy trafisz na defens imberialny, no nawet nie defens ale imperium z hellem i steam tankiem i jazda, koles bedzie jezdzil sobie steamem gdzie chce i niszczyl wszystko co napotka, do hella bedziesz szedl 2-3 tury i gwarantuje ze wiekszosc twojego regonu padnie.......... i tak bez konca.
Glowna zaleta de jest ich predkosc, ty jej wcale nie wykozystujes, a to powazny blad,  brak dr. skirmiszow , lataczy uniemozliwi ci sciagniecie maszyn, naprawde  ta rozpiska jest slaba, co nie znaczy ze nieda sie nia grac, przynajmniej ja bym nie potrafil, ale to tobie ma sprawiac przyjemnosc  granie  nie mi.
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline Balcer

Dark Elves...
« Odpowiedź #143 dnia: Styczeń 25, 2003, 09:49:41 pm »
Leohu moglbys zmienic troszke ta rozpsike , mysle ze 5 harpii molgo
by pomoc ci w zdobywaniu maszyn wroga , ta rozpiska jest mocan ale jk bys dodal te 5 harpii t mysle ze tylko tylko gobasy na sqigach mogly by sie temu oprzec oczywisce wsparte doomdiverem i pump wagonami

pzdr

Balcer
zemu kobiety maja tyle pracy w domu?...
Bo spią w nocy i im sie zbiera!!

Offline Leoh the Black

Dark Elves...
« Odpowiedź #144 dnia: Styczeń 25, 2003, 10:00:25 pm »
Cytat: "Raistlin"
rozpiska jest slabiutka, powiedz mi co zrobisz gdy trafisz na defens imberialny, no nawet nie defens ale imperium z hellem i steam tankiem i jazda, koles bedzie jezdzil sobie steamem gdzie chce i niszczyl wszystko co napotka, do hella bedziesz szedl 2-3 tury i gwarantuje ze wiekszosc twojego regonu padnie.......... i tak bez konca.
Glowna zaleta de jest ich predkosc, ty jej wcale nie wykozystujes, a to powazny blad,  brak dr. skirmiszow , lataczy uniemozliwi ci sciagniecie maszyn, naprawde  ta rozpiska jest slaba, co nie znaczy ze nieda sie nia grac, przynajmniej ja bym nie potrafil, ale to tobie ma sprawiac przyjemnosc  granie  nie mi.


ehh tamta rospiska sprawdza sie tylko wtedy kiedy jest monolith do dyspozycji z wh40k - polega to na tym ze regiment jest teleportowany w jakims tam zasieg i moze szarzowac dalej :P !! osobiscie jestem zwolennikiem szybiego zadawania smierci dzieki szybkim jednostka ,3 tury i podaje reke przeciwnikowi  .. i z kazda armia ktora gram staram sie to zrobic - nienawidze gdy przeciwnik widzi mozliwosc wycofania sie na remis a ja ruszajac sie nedzne 8-10 cali dochodze go w ostatniej chwili bez mozliwosci jakis poprawek w razie bledu kierunku uderzenia ... a to sie zdarza .. generalnie wszystko moze byc dobre na polu bitwy nawet kociolek .. ale.... zreszta ..

Offline Finfarin

Dark Elves...
« Odpowiedź #145 dnia: Styczeń 25, 2003, 10:34:45 pm »
Leoh:
#- Never underestimate the power of stupid people in large numbers. -#

przynajmiej podpis ma odpowiedni...
quote]
"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań"
 [/quote]

G.K.Chesterton

Jankiel

  • Gość
Dark Elves...
« Odpowiedź #146 dnia: Styczeń 25, 2003, 10:50:47 pm »
Pięć harpii niewiele pomoże - jedna salwa strzelców i idą w piach (albo za stół). Jeśli już korzystać z szybszych jednostek, to warto brać ich więcej (DR, shades).

Offline Balcer

Dark Elves...
« Odpowiedź #147 dnia: Styczeń 26, 2003, 12:13:53 am »
No co ty powaznie???
a ja mysaem ze -1 za skirmish im da super zaslone
No to w takim razie proponuje 6 harpii

pzdr

Balcer
zemu kobiety maja tyle pracy w domu?...
Bo spią w nocy i im sie zbiera!!

Offline Leoh the Black

Dark Elves...
« Odpowiedź #148 dnia: Styczeń 26, 2003, 01:08:01 am »
Cytat: "Balcer"
No co ty powaznie???
a ja mysaem ze -1 za skirmish im da super zaslone
No to w takim razie proponuje 6 harpii

pzdr

Balcer


awansowales na sluzacego buahahahahahhahahahaha a ja dalej niewolnik jestem :) !!

pozatym ja bym wziol 9 harpi po to aby po zabiciu 2 nie trzeba bylo sie testowac na ld !!

Offline Raistlin

Dark Elves...
« Odpowiedź #149 dnia: Styczeń 26, 2003, 09:17:30 am »
ja jestem za jankielem duze ilosci szybkich jednostek sie sprawdzaja, mysle o harpiach dr, cieniach, maszyny sa kosztowne , wiec latwo sobie nabic punktow na nich, pozniej sluza one do wk^%$*&$#@ wrogow, mysle  o blokowaniu marszu itp
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

 

anything