trawa

Autor Wątek: Straszny film 3  (Przeczytany 3287 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bioły

Straszny film 3
« dnia: Luty 06, 2004, 02:45:04 pm »
Wiecie może kiedy pojawi sie na ekranach polskich kin :?
ww.forum.swc.prv.pl  - rózne fora :)
              ..

Offline adiego

Straszny film 3
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 06, 2004, 09:21:39 pm »
Jak podaje stopklatka.pl -> 19.03.2004, a wiec juz za miesiac z hakiem;-)
Tylko czemu w USA mieli to juz w październiku 2003? Heh, Polska zacofana w tym przypadku....;(

Co do opisu filmu...

Głównym bohaterem "Strasznego filmu 3" będzie osierocony chłopczyk, który wyrusza w pełną niebezpieczeństw podróż, której celem jest uwolnienie ludzkości przed siłami zła.

...i tytulu roboczego (Scary Movie 3: Episode I - Lord of the Brooms) mozna smialo stwierdzic, ze na warsztat zostal wziety LOTR;-)

No ciekawe, czy "trojka" bedzie jeszczze gorsza od dwojki;o
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline Kormak

Straszny film 3
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 06, 2004, 11:32:05 pm »
Widziałem trailer w kinie... i było super!
Polewka z Ringu, Pamela Anderson i Jenny McCarthy w pojedynku.... no i scena z "The Others", w której pojawia się Michael Jackson i mówi: "Nie tknąłem twojej córeczki, słowo! Przecież.... to dziewczynka!" :D :D :D

Offline login

Straszny film 3
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 08, 2004, 06:35:33 pm »
zdecydowanie najśmieszniejsze z całej serii scary movie są trailery. jak je oglądałem, to pokładałem się ze śmiechu. a filmy prezentują żenująco niski poziom humoru(nie no , czasem są jakieś śmieszne momenty--> pastisze słynnych scen). jak dla mnie za dużo masturbacji i pierdzenia.
Mistrzu, dość! Wystarczy tego filozofowania!", Arystoteles.

Antyplaton

Offline Kormak

Straszny film 3
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 09, 2004, 09:31:37 pm »
Z tymi trailerami to masz rację.
W trzeciej części pojawia się Leslie Nielsen, może będzie OK.

Offline wiśnia

Straszny film 3
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 10, 2004, 07:02:15 pm »
Cytat: "adiego"
...i tytulu roboczego (Scary Movie 3: Episode I - Lord of the Brooms) mozna smialo stwierdzic, ze na warsztat zostal wziety LOTR;-)


Jakby rozłożyć to na części pierwsze, dostalibyśmy:
1. Star Wars
2. LoTR
3. Harry Potter
Czyżby zapowiadał się miks wielkich hitów kinowych(nie wszystkim wyszło, ale nie czepiajmy sie :) )
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline Zibi

Straszny film 3
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 11, 2004, 05:43:49 pm »
Cytat: "wiśnia"
Cytat: "adiego"
...i tytulu roboczego (Scary Movie 3: Episode I - Lord of the Brooms) mozna smialo stwierdzic, ze na warsztat zostal wziety LOTR;-)


Jakby rozłożyć to na części pierwsze, dostalibyśmy:
1. Star Wars
2. LoTR
3. Harry Potter
Czyżby zapowiadał się miks wielkich hitów kinowych(nie wszystkim wyszło, ale nie czepiajmy sie :) )

Do tego dochodzi Ring, oraz Signs (Znaki).

Offline Syn Gondoru

Straszny film 3
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 13, 2004, 03:29:55 pm »
Niestety tak slodko nie bedzie. Bedac wielkim fanem WP i slyszac tytul Strasznego filmu 3 od razu obejzalem(gdy tylko mialem taka okazje). Co prawda za gwiezdnymi wojnami nie przepadam a Harrego pottera nie ogladalem(ani nie czytalem) to nie znalazlem ZADNYCH powiazan z tymi 3 filmami. Mozliwe zebylo cos z gwiezdnych wojen ale glowy nie dam sobie obciac...
Jest to (marna) parodia Ringa i Znakow, a takze np 8 mili. Scen naprawde smiesznych jest bardzo niewiele(chyba 2) a reszta prezentuje poziom zenujacy...
Dlatego filmu nie polecam gdyz wreszcie tytul swiadczy o filmie. Rzeczywiscie jest to STRASZNY film...( i nie w pozytywnym sensie)

 

anything