Autor Wątek: Nowa potęga = Kuromiko`s Shrine!!  (Przeczytany 3138 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hela

Nowa potęga = Kuromiko`s Shrine!!
« dnia: Luty 07, 2004, 12:46:10 pm »
No wlasnie. Dzisiaj nie bede przesadnie skromny i powiem tak: powstaje nowa potęga na polskiej stronie M&A. Rzeczona strona będzie się nazywać Kuromiko`s Shrine. Nie będzie to następny projekt, który powstał i szybko upadł, nie będzie to strona do jakiej przyzwyczaiła nas polska scena. Będzia miała troche inny charakter i będzie znacznie bardziej rozbudowana (oczywiście nie od razu) niż te strony co już istnieją. Jest to bardzo ambitny projekt. Na stronie pojawią sią fansuby i skanlacje autorstwa redaktorów, artykóły, felitony i bardzo obszreny download. Na stronie będą zawarte na bank takie anime jak: Hellsing, Dragon Ball Z, .hack//Sign, Gundam (wszystkie), Inu-Yasha , Neo Genesis Evangelion, Ghost in the shell, Samurai Deeper Kyo, Vampire Hunter D, Chobits, Z.O.E. oraz wiele innych plus jeszcze mangi. Dział każdej gry będzie rozbudowany i będzie się nim zajmował konkretny redaktor. Chcemy z tego zrobic wielki serwis! Narazie mamy troche osób : Kirie(red.), Aleandre (red.), mnie (naczelnego, a jak ), Firzena (red.), Shyuina (red.), Blama (webmaster, grafik) i Caresa (pomocnik grafika ), Omege (red.). To jest malo ludzi jak na tak ambitny projekt i jeszcze troche działów jest wolnych, wiec jesli TY znasz sie na Anime i mandze, masz różne serie w małym palcu, ale nie mozesz się nigdzie podzielić swoja wiedza, nie spełniasz się to my dajemy Ci szanse samorealizacji!! Jesli tylko umiesz i chcesz pisac teksty o Anime i Mandze, to zgłoś sie do mnie!! A może nawiążemy współprace. Moje gg:1020782. Nie wiadomo jeszcze kiedy strone ruszy, ale nie będzie to długi czas. Posiadamy już Forum  Zapraszam do dyskusji. Prosze o zgłoszenia, bo warto budować legende. Pozatym upszejmie prosze moderatorów forum o nie kasowanie tego topicu, reklama jest dla nas wazna!!

Poszukujemy również sponsora!!
I am here without you baby but your still on my lonely mind,
I think about you baby and I dream about you all the time,
I am here without you baby but your still with me in my dreams,
And tonight it is only you and me "

Offline Syuin

Nowa potęga = Kuromiko`s Shrine!!
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 07, 2004, 05:36:39 pm »
:cry: co za wstyd :wall:
url=http://www.bleachportal.net/interactive/pquiz/index]Take The Quiz Yourself![/url]

Offline Inszy

Nowa potęga = Kuromiko`s Shrine!!
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 07, 2004, 07:59:48 pm »
Widzę, że znajomi :giggle:

A to zdanie:
"upszejmie prosze moderatorów forum o nie kasowanie tego topicu, reklama jest dla nas wazna"
Chyba dla każdego serwisu jest ważna ;)
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

grzybek

  • Gość
Nowa potęga = Kuromiko`s Shrine!!
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 07, 2004, 08:58:05 pm »
Nio nio :)  Wydaje mi sie, ze znam nawet Kirie. No Kamila tez znam :)
A topic niecho zostanie. Przeciez mozna go kwalifikowac jako cos o M&A.
No a jak bedzie sie to zdarzalo nagminnie to sie zrobi osobny topic z linkami.

PS. Wrocilem z 1 dnia CKM4 ze Stargardu Szczecińskiego. Troche wialo nuda i ludzie nie dopisali. Przyznac musze jednak, ze wiele rzeczy mi sie osobiscie podobalo. No i nawet walczylem z sumita ;) Mistrzem Swiata hehe. Ja przegralem ale V2 dzielnie pomscil mnie ^^

pozdrawiam
Grzybek

Offline Finfarin

Nowa potęga = Kuromiko`s Shrine!!
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 08, 2004, 10:35:20 pm »
Czy ja nie widzialem tego samego na Mangaforum JPF-u?  :giggle:
quote]
"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań"
 [/quote]

G.K.Chesterton