trawa

Autor Wątek: trol jaskiniowy  (Przeczytany 3778 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LordThom

trol jaskiniowy
« dnia: Luty 07, 2004, 05:34:14 pm »
ci ktorzy graja tym wielkoludem, maja jakas sprawdzona taktyke, aby jak najkorzystniej uzyc go na polu bitwy? (bo jak narazie to sie spotkalem tylko z opiniami ze trol podczas bitwy na duzo sie nie zda...)
i]Czas nie ma początku ani końca.
Czas jest jak wąż Uroboros, który chwycił zębami własny ogon.
W każdym momencie kryje się wieczność.
A wieczność składa się z chwil, które ją tworzą.[/i]

Offline Isembold

trol jaskiniowy
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 07, 2004, 09:40:45 pm »
Taktyka jest prosta: pozwolic zeby go jaknajszybciej zabito. Wtedy ani Ty, ani przeciwnik nie bedzie mial z nim problemow ;)
i]From the ashes a fire shall be woken. A light from the shadows shall spring.
Renewed shall be blade that was broken. The crownless again shall be king. [/i]

Offline xdamian

trol jaskiniowy
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 07, 2004, 09:42:06 pm »
no jest powiedzmy malo oplacalny. za 1 trola w3 mam 15 gobbosow w15
a taktyka : pod ostrzalem za szeregiem albo dwoma goblinow idzie a jak dojdzie to juz przewaznie na 3+ i 4+ zamiata. najlepiej na kilku attakowac bo i tak przewaznie wygra a jak wygra to szkoda marnowac ataki na jednego kolesia.
zdr
DAmian

Offline Bioły

trol jaskiniowy
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 07, 2004, 11:49:35 pm »
Najlepiej to trolla chowac przed ostrzałem teraz bedzie trudniej (salwa) no ale warto sprobować :) w walce nie ma sie czego bać no chyba że bohateró  :|
ww.forum.swc.prv.pl  - rózne fora :)
              ..

Offline LordThom

trol jaskiniowy
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 08, 2004, 03:19:37 pm »
a wiec pakowac trola na koniec, zeby go reszta zaslaniala i pakowac do walki jak bedzie sie juz blisko wroga...
i]Czas nie ma początku ani końca.
Czas jest jak wąż Uroboros, który chwycił zębami własny ogon.
W każdym momencie kryje się wieczność.
A wieczność składa się z chwil, które ją tworzą.[/i]

Offline CHam-solo

trol jaskiniowy
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 08, 2004, 05:16:40 pm »
Ostrzał to nie wszystko. Trola trzeba trzymać zdala od wrogich magów-unieruchomią ci trola i pupa.
url=http://s1.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=70877]klik[/url]

Offline dan15

trol jaskiniowy
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 11, 2004, 06:40:08 pm »
galadriela celeborn RULEZ :)

Offline Ribald

trol jaskiniowy
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 17, 2004, 06:06:23 pm »
Proponuję dać sobie spokój z kupowaniem trolli jaskiniowych i poczekać aż wyjdą ich krewniacy z Mordoru. Chieftain tychże trolli mordorskich jak dowiodły badania amerykańskich naukowców klepie Aragorna w heavy armourze :) Pewien problem ma z Treebeardem, ale przy dobrych rzutach i ent legnie pod naporem trollowych mięśni. I z nim nie trzeba sie będzie pierniczyć z jakimiś żywymi tarczami, chroniącymi przed łucznikami. Będzie: Przybyłem, Zobaczyłem, Przeszedłem po wszystkich :P
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline LordThom

trol jaskiniowy
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 17, 2004, 08:20:53 pm »
to byloby piekne Ribald... ale ci łucznicy... ci tchórze bojacy sie bezposredniej walki, takiej po mesku! [ :P ] uciekaja sie do ochydnych sposobow zabijania z odleglosci... jakies kompleksy pewnie maja i dlatego strzelaja z ukrycia...

 :)   :D   :P
i]Czas nie ma początku ani końca.
Czas jest jak wąż Uroboros, który chwycił zębami własny ogon.
W każdym momencie kryje się wieczność.
A wieczność składa się z chwil, które ją tworzą.[/i]

Offline Łuki

trol jaskiniowy
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 21, 2004, 12:19:41 pm »
Według mnie warto wystawić trolla do armii tyle tylko że robi niezłe zamiesznie jednak w poównaiu do enta to troll się może schować... ale troll nie kosztuje 170 tylko 70 pkt. :P
..Nie wszystko co złotem  lśni jasno nie każdy pobłądzi wędrowiec...

Offline Gaweł

trol jaskiniowy
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 21, 2004, 02:15:00 pm »
Trole się przydają jako zwykła siła robocza :) Jeżeli gramy na małą ilość punktów i przeciwnik nie ma żadnego czarodzieja to Troll może posłużyć jako morderca gondorczyków itd.
Łuki: 170 a 70 to różnica tak jak powiedziałeś, ale punktowo 2,5 trola na enta to już szanse w miarę wyrównane...
iestety wróciłem do szarej rzeczywistości polskiego menelstwa... Czy ktoś ma wątpliwości ile zostało dni do końca szkoły? DUŻO!! :(:(:(

Offline Ribald

trol jaskiniowy
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 21, 2004, 04:22:18 pm »
Trolle jak pamiętacie powstały jako karykatura Entów, więc ustawowo muszą być słabsze. Aczkolwiek juz dwa Mordoraki na Treebearda......
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Bioły

trol jaskiniowy
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 21, 2004, 04:44:08 pm »
Nie wydaje mi sie ... Nazwa Troll jest tutaj tłumaczeniem sindarińskiego słowa "Torog" Nie znali mowy i byli badzo tepi. Sauron chca wykorzystac trolle do swoich celów postanowił okrzesac ich je na tyle na ile pozwalal ich tepota i wzbogacil ich niewielka inteligecje przewrotnoscia . Trolle też nauczyly sie taliej mowy jaka mogly uslyszec od Orków ; zatem w Karajach Zachodu Trolle Kamienne posługiwaly sie zniekształcona Wspólna mowa.

Jednak pod koniec III ery pojawily sie wpołudniowej czesci Mrocznej Puszczy i na gorzustym pograniczu Mordoru rasa trolli nigdy wczesniej nie widziana. Nazwano ja w Czarnej Mowie Olog-hai . Niewatpliwe wychodował ten szczep Sauron .  nie wiadomo jednak z jakiego plemiania W przeciwieństwie do dawnych trolli Półmroku , Olog-hai znosiły swiatło sloneczne , dopoki wola Saurona je podtrzymywała . Mówiły nie wiele i nie znały innego języka niż Czarna Moowa Barad-dur ....... Wic nie uważam aby miały coś wspolnego z Entami  :|   :bored:
ww.forum.swc.prv.pl  - rózne fora :)
              ..

Offline Ribald

trol jaskiniowy
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 21, 2004, 05:34:54 pm »
Z chęcią przychyliłbym się do Twojej argumentacji ale sam tych Entów nie wymyśliłem. Cytuję za Dwoma Wieżami:

"Słyszałeś moze o trollach? Ci są dosyć silni. W czasach Wielkiej Ciemności Zły stworzył trolli jako szyderstwo z entów, podobnie jak orkowie mieli być karykaturą elfów. Jestesmy mocniejsi od trolli. Jesteśmy kośćmi ziemi(...)"

Z przemowy Treebearda to Merry'ego i Pippina
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Bioły

trol jaskiniowy
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 22, 2004, 10:47:18 am »
Ja również tego sobie nie wymysliłem tak pisało w zapiskach Tolkiena ... (o trollach) ale możliwe że masz racje lecz możliwe że ent miał coś innego na mysli :?
ww.forum.swc.prv.pl  - rózne fora :)
              ..