trawa

Autor Wątek: Narzędzia mordu i cierpienia czyli z czym do ludzi ?  (Przeczytany 14542 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline darksphere

Narzędzia mordu i cierpienia czyli z czym do ludzi ?
« dnia: Luty 07, 2004, 09:40:27 pm »
Horror wykorzystuje olbrzymi arsenał swoich własnych rekwizytów, poczynając od piły motorowej ,a kończąc na maszynach tortur - można sobie wyobrazic ile straciłby horror bez "narzędzi" :giggle:.

Jakie narzędzie (wykorzystywane do mordowania - torturowania) wywołuje w Tobie lęk i dlaczego ?

Mnie ciarki przechodzą gdy widzę skalpele zagłębiające się z olbrzymią łatwością w żywe istoty. Już wolę nie wspominać o człowieku ,który się nim posługuje  :o - szalony, sadystyczny i przebiegły "doktór Ból"...

Offline Dinki

Narzędzia mordu i cierpienia czyli z czym do ludzi ?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 07, 2004, 10:33:18 pm »
Zwykła igła wbijająca się pod paznokieć, bardzo powolutku....bardzo....:twisted: i złamana na koniec żeby tam utkwiła :eek:

Offline Błendny Komboj

Narzędzia mordu i cierpienia czyli z czym do ludzi ?
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 08, 2004, 10:50:04 pm »
To chyba zależy od kontekstu ;) Zdolny reżyser nawet zwykłą drzazgę potrafi uczynić narzędziem okrutnego mordu (chodzi mi o slynna scene z przebijaniem oka w "Zombie Flesh Eaters" Fulciego).
W "Nocy żywych trupów" mała dziewczynka morduje swoją matkę szpachelką do tynku.
Ale najwieksze ciarki wzbudziły we mnie nożyce, którymi "samuraj" obcina dłoń kobiecie we "Flower of Flesch and Blood". Nie mogłem na to patrzyć i się odwróciłem.
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Offline Zaq

Narzędzia mordu i cierpienia czyli z czym do ludzi ?
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 09, 2004, 02:57:53 pm »
Witam!

We mnie najwieksze emocje wzbudzaja kolce wbijane w cialo... slynne narzedzie tortur - cos pieknego!  :twisted:
edzie dopsz ;-)

Offline login

Narzędzia mordu i cierpienia czyli z czym do ludzi ?
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 09, 2004, 05:00:47 pm »
polecam teledyski;
nine inch nails- happiness in slavery
i w sumie obzydliwy jest klip korna right now
nie ma to jak obcinanie sobie powiek i ust; )
Mistrzu, dość! Wystarczy tego filozofowania!", Arystoteles.

Antyplaton

Offline Kormak

Narzędzia mordu i cierpienia czyli z czym do ludzi ?
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 09, 2004, 06:28:57 pm »
Wiertło dentystyczne! Borujące zdrowe zęby, prosto w żywe dziąsło i nerwy... aaaaaaaaaaaaaa.

Robi mi się słabo na same przypomnienie opowieści, jak to mojego znajomego kolega podczas borowania zacisnął z bólu szczęki... masakra.

Offline darksphere

Narzędzia mordu i cierpienia czyli z czym do ludzi ?
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 12, 2004, 04:53:36 pm »
Tak sobie czytam Wasze posty
 :twisted: .....  i chyba nie chciałbym ,aby ktoś powolutku ,przez wiele dni zdejmował ze mnie skórę - na "żywca" naturalnie, przy każdym omdleniu "gościu" czekałby aż sie ocknę ..... to jest chore ....

Offline Roberto

Narzędzia mordu i cierpienia czyli z czym do ludzi ?
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 12, 2004, 07:52:38 pm »
Na mnie najsilniejsze wrażenia robi wykorzystanie jako "broni" zębów ...  Do tej pory pamiętam jak odwracałem wzrok na "Świcie żywych trupów" kiedy zombie wyrywali zębami kawałki ciała z (jeszcze) żywych ...  Takiego wrazenia nie zrobiła na mnie nawet scena "z okiem" z początku "Evil Dead Trap" - a kto widział ten wie że to scena "niebanalna..."

Offline Freddy Krueger

Narzędzia mordu i cierpienia czyli z czym do ludzi ?
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 13, 2004, 10:10:54 pm »
Witam
hmm i tak nic nie przebije motywu pily lancuchowej w Evil Deadzie   :twisted: :lol:  

a narzedzia ktore wzbudzaja lek to mysle ze takie niekonwencjonalne i niepozorne najlepiej potrafia to uczynic - wspomniana igla wbijana po paznokiec lub przebicie ciala nitkami,linkami na zywca i poslugiwanie sie cialem ludzkim jak marionetka z krwia ociekajaca zewszad po linkach, takze motyw hakow wbijajacych sie w cialo jak w Hellraiserze nie nalezalby do najprzyjemniejszych do doswiadczenia  :twisted:


Pozdrawiam
ne, two freddy's coming for you,
Three, four better lock your door,
Five, six grab your crucifix,
Seven, eight gonna stay up late,
Nine, ten... FREDDY's BACK AGAIN!!!

Offline Błendny Komboj

Narzędzia mordu i cierpienia czyli z czym do ludzi ?
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 14, 2004, 01:35:09 pm »
W "Suspirii" pewna dama tonie w zwojach stalowego drutu, z wolna wrzynającego się w jej młode ciało.
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Offline ^v^

Narzędzia mordu i cierpienia czyli z czym do ludzi ?
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 18, 2004, 09:23:34 am »
Cytat: "Freddy Krueger"
Witam
hmm i tak nic nie przebije motywu pily lancuchowej w Evil Deadzie   :twisted: :lol:  


Cos jednak przebije, przypomnij sobie scene z kosiarka do trawy w "Martwicy mozgu" :lol: .
v^

Offline Hifidelic

Narzędzia mordu i cierpienia czyli z czym do ludzi ?
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 18, 2004, 10:50:28 am »
Mimo wszystko chyba wolałbym wszystkie te rzeczy, niż opisaną przez Łysiaka w "Kielichu" grzałkę w odbytnicy...
Gdyby ktoś chciał na mnie wymusić zeznania, to to byłby dobry sposób. W zasadzie mógłby mi tylko o tym opowiedzieć, a ja wyśpiewałbym wszystko.
adchodzą

Offline Freddy Krueger

Narzędzia mordu i cierpienia czyli z czym do ludzi ?
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 18, 2004, 11:25:03 am »
Cytat: "^v^"


Cos jednak przebije, przypomnij sobie scene z kosiarka do trawy w "Martwicy mozgu" :lol: .


hehe no tak jak moglem o tym zapomniec  :oops:

Swoja droga to musial sie ostro namachac ta kosiara zeby "wykosic" zombiakow  :lol:
ne, two freddy's coming for you,
Three, four better lock your door,
Five, six grab your crucifix,
Seven, eight gonna stay up late,
Nine, ten... FREDDY's BACK AGAIN!!!

Offline Tow.Miki

Spawarka i lutownica
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 21, 2004, 07:55:40 am »
A co powiecie na przykładanie końcówki spawarki lub lutownicy do ciała?
Powoli zagłębiający się w ciało, rozrzażony metal, wywołujący coraz większy ból za każdym przebytym centymetrem.
A gdyby tak przyłożyć ją do twarzy i wcale nie wbijać w ciało, lecz przesówać po skórze... na samą myśl ciarki mnie przechodzą.

Offline Azel

Narzędzia mordu i cierpienia czyli z czym do ludzi ?
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 21, 2004, 05:19:58 pm »
rewelacyjne narzędzie tortur wymyślił Masterton w "Strażnikach Piekieł" - Święta Harfa jest po prostu boska i aż ciarki przechodzą na samo wspomnienie, co człowiek odczuwa, gdy ktoś sobie na niej "zagra"
url=http://www.carpenoctem.pl][/url]

www.muzyka.pl