trawa

Autor Wątek: Narzędzia mordu i cierpienia czyli z czym do ludzi ?  (Przeczytany 14544 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline śmigło

Narzędzia mordu i cierpienia czyli z czym do ludzi ?
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 19, 2006, 08:37:54 pm »
to brzmi jak "hostel". nuda. czytal ktos "american psycho"? numer z wyglodzonym szczurem, szklana tuba i kobieta nasmarowana serem rzadzi!
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Lipton

Narzędzia mordu i cierpienia czyli z czym do ludzi ?
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 20, 2006, 02:21:34 pm »
Cytat: "śmigło"
to brzmi jak "hostel". nuda. czytal ktos "american psycho"? numer z wyglodzonym szczurem, szklana tuba i kobieta nasmarowana serem rzadzi!


Ooo.... musze przeczytać. Brzmi... "zachęcająco"
color=#3333FF]"Bądź jak woda, kiedy wlejesz wodę do dzbanka, staje się ona dzbankiem, a kiedy wlejesz ją do kubka, będzie ona kubkiem".
Bruce Lee[/color]

Offline Charlie86x

Narzędzia mordu i cierpienia czyli z czym do ludzi ?
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 20, 2006, 05:00:10 pm »
Ja ostatnio u braciaka oglądałem filmy z prawdziwych egzekucji. Niby zwykły nóż a prwie straciłem przytomność (w każdym razie musiałem usiąść, bo na nogach bym nie ustał).

Swoją drogą to jednak złodzieje w naszym kraju mają dobrze. W krajach muzułmańskich za kradzież obcina się ręce (!!! MAKABRYCZNY WIDOK !!!)
nie mam pojęcia jak to wytrzymują ci co to muszą robić (mowa o katach)?!?!

O reszcie filmów nie powinienem i zresztą nie chcę już opowiadać.

Offline śmigło

Narzędzia mordu i cierpienia czyli z czym do ludzi ?
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 20, 2006, 07:33:07 pm »
wszystkie te filmy byly dawno dawno temu na www.ogrish.com jeszcze jak strona byla darmowa. ciekawe byly te z czeczenii gdzie bojownicy obcinali nozami glowy rosyjskim zolnierzom.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Lipton

Narzędzia mordu i cierpienia czyli z czym do ludzi ?
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 22, 2006, 09:22:38 am »
Ja mam (miałem) kilka takich na kompie, ale nie robiły one na mnie większego wrażenia, a już na pewno nie musiałem siadać. Perfidne było, jak kolesiowi do połowy odkroili głowę, a potem koleś się katował, próbując oddychać. A na sam koniec head off.
color=#3333FF]"Bądź jak woda, kiedy wlejesz wodę do dzbanka, staje się ona dzbankiem, a kiedy wlejesz ją do kubka, będzie ona kubkiem".
Bruce Lee[/color]

Offline Charlie86x

Narzędzia mordu i cierpienia czyli z czym do ludzi ?
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 22, 2006, 10:25:01 am »
Cytat: "Lipton"
Ja mam (miałem) kilka takich na kompie, ale nie robiły one na mnie większego wrażenia, a już na pewno nie musiałem siadać.

Troche wiencej empatii. Prubowałeś sie postawić na jego miescu? (ja tak) :oops:

Offline Lipton

Narzędzia mordu i cierpienia czyli z czym do ludzi ?
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 22, 2006, 05:38:45 pm »
A co tu stawiać się na jego miejscu? Kisiel w gaciach, serce tak ci pika, że zaraz się przekręcisz, a oni próbują odkroić Ci glowę. Ty nic nie możesz zrobić...
color=#3333FF]"Bądź jak woda, kiedy wlejesz wodę do dzbanka, staje się ona dzbankiem, a kiedy wlejesz ją do kubka, będzie ona kubkiem".
Bruce Lee[/color]

Offline Charlie86x

Narzędzia mordu i cierpienia czyli z czym do ludzi ?
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 24, 2006, 04:28:15 pm »
Cytat: "Lipton"
A co tu stawiać się na jego miejscu?


Właśnie to jest najbardziej Hardcorowe.

Offline Lipton

Narzędzia mordu i cierpienia czyli z czym do ludzi ?
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 25, 2006, 06:58:14 pm »
Cytat: "Charlie86x"
Cytat: "Lipton"
A co tu stawiać się na jego miejscu?


Właśnie to jest najbardziej Hardcorowe.


No to wiadome że padaczka i próbujesz jakoś to odciagnąć na swoją korzyść.  Ale raczej oglądam po to, zeby zobaczyć, a nie stawiać się na jego miejscu.
color=#3333FF]"Bądź jak woda, kiedy wlejesz wodę do dzbanka, staje się ona dzbankiem, a kiedy wlejesz ją do kubka, będzie ona kubkiem".
Bruce Lee[/color]

Offline Mezmerize

Narzędzia mordu i cierpienia czyli z czym do ludzi ?
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 01, 2006, 04:46:02 pm »
Powolne zdzieranie skóry z twarzy. Właśnie widzialam filmik, który przysłał mi kolega.
Wzorcując sie na filmiku idę sie wyżyć na koledze, za to, że mi takie rzeczy przysyła...
Jedną z większych wad życia jest to, że nie ma podkładu muzycznego." E.A.Proulx

Offline Mafi

Narzędzia mordu i cierpienia czyli z czym do ludzi ?
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 04, 2006, 07:11:28 pm »
Co najbardziej Boli Facetow?? Mnie najbardziej by bolalo, wbijanie szpilek w jadra (auu):/

a z innych to chyba kiedy ktos ci k ladzie szczura na brzu i przykrywa wiadrem, wiadro ogrzewaja, a szczur zeby uciec przegryza sie przez Cibie. Hiszpanskie łaskotki, a zebys sie nie zepsuł polewaja Cie woda morska. jeżeli kogos to interesuje to niech załatwi Sobie gazete "zły". Będac małym ogladałem w ukryciu tą gazete

Pozdrawiam
Kobieta jest jak książka, która zawsze,czy dobra czy zła, musi sie najpierw spodobać za pośrednictwem karty tytułowej. Jeśli ta nie jest interesująca, książka nie skłania do lektury"

Offline Charlie86x

Narzędzia mordu i cierpienia czyli z czym do ludzi ?
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 05, 2006, 01:40:24 pm »
Cytat: "Mafi"
Co najbardziej Boli Facetow?? Mnie najbardziej by bolalo, wbijanie szpilek w jadra (auu):/


Czy ja wiem? widziałem filmy SM, gdzie robili bardziej hardcorowe żeczy. Aż dziw bieże żę kolesie sami sie na to zgłaszają.

A co do zwierząt to dobry motyw był w "Sin City", jak pies wyjadał na żywca wnętrzności dla człowieka (co prawda scena kiepsko zrobiona, ale max za pomysł)

Anonymous

  • Gość
Narzędzia mordu i cierpienia czyli z czym do ludzi ?
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 12, 2006, 10:34:48 am »
Cytuj
Mnie najbardziej by bolalo, wbijanie szpilek w jadra (auu):/

zapoznaj sie z biografia alberta fisha :D
Cytuj
niech załatwi Sobie gazete "zły". Będac małym ogladałem w ukryciu tą gazete

"zlego" prenumerowalem. to bylo bardzo dobre pismo. sporo ciekawych artykulow i zdjec. szkoda, ze wycofali ze sprzedazy.
Cytuj
Czy ja wiem? widziałem filmy SM, gdzie robili bardziej hardcorowe żeczy. Aż dziw bieże żę kolesie sami sie na to zgłaszają.

sadomasochizm to filozofia zycia. kopniecie w jaja to jak zmowienie paciorka dla katolika.

Offline wujek_Trapsinger

Narzędzia mordu i cierpienia czyli z czym do ludzi ?
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 14, 2006, 09:39:09 pm »
Najgorszym narzędziem tortur jest maszynka do mięsa :shock: . Jeszcze taka zardzewiała....