trawa

Autor Wątek: Sauron - ta figurka jest przesadzona  (Przeczytany 10025 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bioły

Sauron - ta figurka jest przesadzona
« dnia: Luty 07, 2004, 09:52:13 pm »
Sauron był poteżny ale jak na gre to jest za poteżny zaz dobre ma czary i  prawie wogole nie idzie go zabic bo ma pierscien ktory mu ratuje zycie :X Wiem że juz zadwałęm te pytanie ale zadam je jeszcze raz : Jak go uwalić ? :? I prosze mi ni episać że trzeba mieć Gandalfa Galadriela i Celebrona i najlepiej aby pan Sauron został zrzucony ze stołu albo cos w tym stylu .. bo to wiem . Zreszta o tej trujcy Św możecie mi dokładnei opisać jak nimi działac bo sie zastanawiem czy na tego bydlaka sobie ich kupić :?. A tak pozatym to czy jest na Włdace Ciemnośći inny sposob :?

Przeciw niemu gram Entem Gandalfem 24 Gondorczykami i 8 elfami (łuki)
ww.forum.swc.prv.pl  - rózne fora :)
              ..

Offline Łuki

Sauron - ta figurka jest przesadzona
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 07, 2004, 10:44:24 pm »
Sam osobiście kupiłem saurona i muszę przyznać ze figurka jest zaj... rozpier... wszystkie figurki i ma obronę na 10 a niektóre czary są nie do powstrzymania (ma do wykorzystania 3 na turę) dlatego może i tak odpierać ataki trójcy   :)

ps. Bioły chyba ci chodziło o mojego Saurona... :P
..Nie wszystko co złotem  lśni jasno nie każdy pobłądzi wędrowiec...

Offline Bioły

Sauron - ta figurka jest przesadzona
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 07, 2004, 10:47:15 pm »
O .. ja nie moge moj kuzynek sie zarejestrował :) :D witam :) hehe

Tak tak o tego włąsnei Saurona chodzi z nim sobie ni emoge poradzic :( :x
ww.forum.swc.prv.pl  - rózne fora :)
              ..

Offline Maximus

Sauron - ta figurka jest przesadzona
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 07, 2004, 10:51:10 pm »
To ja tu jakieś koneksje rodzinne widze, nieźle na prawdę nieźle tylko że myślalem ze w tym temacie ktoś miał biołemu pomóc w rozwałce saurona- czyżby nikt nie miał pomyslow.

A co do wypowiedzi Łukiego - nie wiem czy czarownicy będą taką pestką dla saurona, można by powiedzieć że trzeba to sprawdzić, lepiej kilku wizardów niż męczyć się samym gandalfem.
hrough the fiery caverns we sail
Virgil at my side my guide and master
Questing through the nine plains of hell
Infernal wisdom shall fill my soul...

Iced Earth

Offline CHam-solo

Sauron - ta figurka jest przesadzona
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 08, 2004, 05:22:36 pm »
Cytuj
(ma do wykorzystania 3 na turę) dlatego może i tak odpierać ataki trójcy

Sauron ma tylko trzy punkty willa na turę. I dlatego nie zdoła odeprzeć ataków trójcy.
 
Cytuj
Sauron został zrzucony ze stołu albo cos w tym stylu

Rzycać modelami za pomocą czarów można tylko wtedy kiedy model ma mniej niż 6 siły. A z tego co wiem Sauron ma 8 siły. Saurona należy magami unieruchomić i pokroić elfami z dwurakami.
url=http://s1.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=70877]klik[/url]

Offline Bioły

Sauron - ta figurka jest przesadzona
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 09, 2004, 03:18:35 pm »
Toa jak nie mam tych figurek w armii to juz tego typa nie pokonam :? Maxymalnie do du.......  :bored:  :x
ww.forum.swc.prv.pl  - rózne fora :)
              ..

Offline dan15

Sauron - ta figurka jest przesadzona
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 09, 2004, 03:48:48 pm »
najlepszym sposobem aczkolwiek najbardziej chamskim ze wszystkich możliwych  :o  :bored:  :bored:  :bite:

trzeba zapłacić te 65 punktów za za za za F R O D A i w ten sposób sauronik nie będzie mieć pierściąka
to pech co nie  :)

Offline dan15

Sauron - ta figurka jest przesadzona
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 09, 2004, 03:50:54 pm »
najlepszym sposobem aczkolwiek najbardziej chamskim ze wszystkich możliwych  :o  :bored:  :bored:  :bite:

trzeba zapłacić te 65 punktów za za za za F R O D A i w ten sposób sauronik nie będzie mieć pierściąka
to pech co nie  :)


a tak na serio to aragorn z andurilem :)
rani saurona na 4+ :)

Offline Bioły

Sauron - ta figurka jest przesadzona
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 09, 2004, 03:51:46 pm »
O kurde dlaczego na to wczesniej nie wpadłem :? Dzieki dan :) :D Musze kupic Froda :)

W którym on bedzie numerze tej gazetki w 4 :?
ww.forum.swc.prv.pl  - rózne fora :)
              ..

Offline Gaweł

Sauron - ta figurka jest przesadzona
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 09, 2004, 03:55:24 pm »
Taa rodzinka na forum :P

Sauron?? Biorąc pod wzgląd ilość punktów jaki wymaga wystawienie go to policzcie sobie... Za niego można by wystawić około 40 High Elfów, trochę to jest... Jeszcze z Sauronem nie grałem, więc nei powiem jaki wynik :P ale wydaje mi się że pod wpływem większej ilości wojowników, którzy go zaatakują nie może być taka straszna sieka... Tak myślę sobie...
iestety wróciłem do szarej rzeczywistości polskiego menelstwa... Czy ktoś ma wątpliwości ile zostało dni do końca szkoły? DUŻO!! :(:(:(

Offline Bioły

Sauron - ta figurka jest przesadzona
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 09, 2004, 04:49:48 pm »
Oj Gaweł w tym wypadku mylisz sie .... jeszcze bedziesz mial okazje zagrac z tym depciem to Elrond ani Gil-Galad Ci nie pomoga .... Ten gościu jest naprawde dobry :x
ww.forum.swc.prv.pl  - rózne fora :)
              ..

Offline CHam-solo

Sauron - ta figurka jest przesadzona
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 09, 2004, 07:19:54 pm »
Taktyka z pierścieniem pic na wodę fotomontaż. Nie można mieć dwóch pierścieni w jednej armii (np.: Bilbo i Frodo albo Isildur), ale nikt nic nie napisał o tym że nie można mieć pierścienia po obu stronach. Tj. przypada po pierścieniu na jedną stronę konfliktu. I po taktyce z pierścieniem :giggle:
url=http://s1.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=70877]klik[/url]

Offline Gaweł

Sauron - ta figurka jest przesadzona
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 09, 2004, 07:22:13 pm »
Cytat: "Bioły"
Oj Gaweł w tym wypadku mylisz sie .... jeszcze bedziesz mial okazje zagrac z tym depciem to Elrond ani Gil-Galad Ci nie pomoga .... Ten gościu jest naprawde dobry :x



Kiedyś zobaczymy, powiem tak jak powiedział bodajże Marshal, że 3 baterie ustawione pod odpowiednim kątem mogą zniszczyć każdy statek...
Także przy optymalnej sytuacji, nawet z Elrondem i Gil-Galadem Sauron jest do ubicia :) Każda figurka w dobrej taktyce może zostać ubita i to małym kosztem :) Taktyka...
iestety wróciłem do szarej rzeczywistości polskiego menelstwa... Czy ktoś ma wątpliwości ile zostało dni do końca szkoły? DUŻO!! :(:(:(

Offline Bioły

Sauron - ta figurka jest przesadzona
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 09, 2004, 07:27:53 pm »
A mi sie wydaje ze na cala gre moze byc tylko 1 pierscien .
I jak gra np Frodo i Sauron to Frodo ma pierścien tak samo z Bilbo ale z Ilsildorem jest innaczej , jak gra Sauron i islidor to Sauron ma pierścien ........ tak jakos gdzies to pisalo w zasadach .........

Gaweł moze i masz racje ale jak kiedys zagrasz z Sauronem to sie sam przekonasz no chyba Ze Sauron bedzie mail bardzo slabe kosci  :twisted:
ww.forum.swc.prv.pl  - rózne fora :)
              ..

Offline Rav-SD

Sauron - ta figurka jest przesadzona
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 09, 2004, 07:32:36 pm »
Też mi sie wydaje, że dopuszczalny jest tylko jeden pierścień w końcu to "ONE RING" na 100% tego nie jestem pewien nie che mi się teraz wertować Rulle Booka :P  Ale z tego co poamiętam zasada jest taka
Jeśli w armi jest tylko Sauron to on am pierścień jeśli jest Isildur to też Sauron ma ring. Ale jęśli jest Bilbo albo Fordo  i Sauron to Frodo ma ring jeśli nie ma Froda to Bilbo. Jest to dość logiczne :)
REEDOM IS THE STATE OF MIND!!!

If knowledge is a power!? So to be unknow is to be unconquerable!

http://www.histeria.pl/sf/szuflada.phtml <--
Stronka dla poczatkujących w sztuce pisania...