Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > Mordheim

Moja pierwsza potyczka :-)

(1/7) > >>

Tomek_666:
Witam,

Wczoraj rozegrałem pierwszy w życiu scenariusz do Mordheim (przy okazji napisze że był to mój pierwszy kontakt z bitewniakami w ogóle).
Moi Skaveni (wykonani z Nightrunnersów i 3 oryginalnych figurek do M) wygrali "Noc bezgłowego" z Shadowwarriosami. Naprawde świetny scenariusz - szczerze polecam. Co prawda gralismy go na terenie 40tkowym ale sprawdził sie znakomicie (z budynków były tylko ruinki GW i 2 wieże oraz chałupa z pudełka battlowego). Najładniej spisała się Warloczka (dark elf sorceress - nota bene piękna figurka chociaż baaaaaaardzo wysoka w porównaniu ze szczurkami:-)) która bedąc mocno przeziębiona (ach ta grypa z zasad opcjonalnych:-)) w ostatniej fazie walki przed ucieczką Shadowsów, rozwaliła ich kierownika :-) Pozdrawiam,

Tomek

skolo:
Hej Tomek. Witam na grupie. Niezly material na krotki opis walki. Moze masz ochote napisac raport bitewny? ;)

Tomek_666:
Nie wiem czy uda mi sie odtworzyć dokładnie przebieg potyczki (te emocje :-) ale pogadam z moim adwersarzem (moim serdecznym kolegą) i spróbujemy moze coś skrobnąć.... problem moze byc z cyfrówką do fotek, ale coś pokombinuję....

Pozdrawiam,

Tomek

PS Bardzo pozytywnie zaskoczyłem się moja rozpiską. Zrobiłem ją na Ab w pracy (razem z wariantem bez Warloczki) i tak mi sie "wyjęła" z teczki....
a oto ona:

Adept - 2 miecze, proca (oryginalna figurka - prawie WYSWIG:-))
2 Czarnych Skavenów - włócznia miecz proca
2 Nocnych Biegaczy :-) - proca
1 Skaweński Szaman - miecz włócznia proca, klątwa która nie wyszła ani razu :-( (też ładna mordheimowa figurka)
Warloczka - laska :-), urok osobisty, niezły wzrost :-), Srebrne Strzały (przez 5 rund wyszły raz :-() , Miecz Rezhebela (raz i podtrzymanie ale za to skutecznie:-))
6 Łobuzów - pałki, proce
wszyscy dodatkowo darmowe noże (sztylety to moga nosić elfy.... my mamy noże:-))
razem (chyba) 497 ZK (ups 11 Wyrdstonów :-))

SzAjBuS:
Ja sie uda skrobnac to wiecle liczymy ze zamiescicie to tu na forum : )

skolo:
zamieszcze na mejnie bitewnych

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej