Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > Mordheim

Moja pierwsza potyczka :-)

<< < (2/7) > >>

Nilgar:
Widzę, że to chyba wielka rzadkość jak ktoś zagra bitewkę w Mord.  :?

yakubu:
Hehe. To ja miałem przyjemnośc stać po drugiej połowie stołu.  :)
Scenariusz był naprawdę fajny. Chłopaki trzymali się twardo, ale 5 łuków (na więcej brakło figurek :) ) na tuzin skawenów i warlocka to trochę za mało. Rewanż nastąpi po wizycie w sklepie.  :D
Na razie mamy (w 3 osoby) skavenów(x2), shadowwarriorów i reiklandczyków. Poćwiczymy jeszcze trochę i pewnie chętnie zaprosimy do stołu jakąś ciekawą bandę (w roli głównego dania :wink: ).

Tomek_666:
8 łuków też bedzie za mało :-) Mój skaveński kierownik (zwany Skleetassikiem Szalenie Przystojnym) przewidział taką opcję i od rana cała banda ćwiczy "biegi w skrajnym pochyleniu przednim" :-) Najładniej wychodzi to warloczce chociaz musiała załozyć pancerny biustonosz :-) ...  z wiadomych względów :-)

Nilgar:
Znowu ilość ponad jakość  :wink: szkoda. Smith może pochwalisz się rozpiską? Pytam, bo też chciałbym grać Shadowsami.  :?:

yakubu:
W tej potyczce rozpiska była prosta:
Mistrz Cienia + 3*Kroczący w Cieniu z: łukiem, mieczem, włócznią,
Tkacz Cieni z: nożem, włócznią i elfim kamieniem runicznym (niezłe cacko, ale strasznie drogie; niemniej bardzo się przydało:),
1*Wojownik Cienia z: nożem, łukiem i włócznią.
Wskaźnik bandy: 98.

Wcześniej testowałem też wersję szturmową - bez łuków, a z dwóręcznymi mieczami  :D , ale to była wielka pomyłka.

Najnowsza rozpiska (8 SW + Warlock) będzie wyglądała mniej więcej tak:
Mistrz Cieni + 3*Kroczący w Cieniu z: 2*nóż, długi łuk,
Tkacz Cieni z nożem,
3*Wojownicy Cienia z: 2*nóz, łuk,
Warlock.
Wskaźnik bandy: 124

Mam wrażenie, że SW są stworzeni do wyższych celów, niż szczurołapstwo.  :wink:  Nie dość, że przeciw skaveną tracą przewagę manewrowości, to jeszcze są w zdecydowanej mniejszości. Jedyna szansa, to szybko wystrzelać 3-4 szczury, zanim cię zaleją i czekać na rozbicie. Myślę, że przeciw innym bandą będzie lepiej.  8)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej